Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. (oficiální text distributora)

Soweek

Takového grázla, kterého hraje Christian Bale bych tedy nechtěl nikdy potkat. Věřte vyhli byste se mu obloukem. Ve světě kde je respekt a přátelství na prvním místě už holt nepoznáte kdy končí sranda začíná téct do bot...Na film jsem se díval hlavně kvuli Freddymu, za chvíli z něj Grind House udělá hvězdu, tak se musím o jeho hereckých kvalitách přesvědčit ještě před jeho slávou:-) ()

Arius

Drsne Casy je film ktory sa blyska najma vdaka famoznemu Baleovi ktory svojim vykonom divaka priamo adaptoval do deja. Scenar ani nebol az taky dobry a po pravde tu bolo i mnoho scen ktore ma prilis nebavili no ako som uz spominal Bale bol jednotka s hviezdickou a len vdaka nemu dalsia hviezda navyse. ()

NALBERTik

Christian Bale jasně dokazuje, kdo je nejlepsim hercem současnosti... Už od Eqilibria na něj nikdo nemá... a totéž je tento film. ()

bloodvomit

Balea mám rád, ale tohle bylo takové dost podivné. Zbytečně natahované, nudné pasáže bez jakékoliv akce v nichž se neděje ani nic zásadního pro děj. Prostě podprůměrně zábavný film. ()

sedm.1

Přišlo mi,jako bych se vrátil o několik desetiletí zpět,kdy se točili tyto skvělé temné městské thrillery.Christian Bale opět potvrdil svůj skvělý výběr nekomfortních rolí a opět ukázal,jak velkým a výjmečným hercem je v tom dnešním obrovském přehršli těch všech rádobyhvězd a hvězdiček.Stejně jako jeho role,není jednoduchý na sledování ani tento film,ikdyž se na první pohled jedna o přímočarou story.Dva chlápci prožívají těžké chvíle ve svém životě a místo,aby dělali to co mají,toulají se jen velkoměstkými ulicemi,bohužel pro ně,ulicemi plných syrovosti,násilí a zločinu.Ulicemi,které jim ovšem nejsou ani moc daleko.A cesta ven z těchto drsných ulic se nemůže obejít bez následků.Celý film je skutečně drsný,ale ne ani tak na vizuální stránku,jako spíš na duševní.Rozhodně bych ovšem nesrovnával s Training Day,tyto dva filmy mi přijdoudost odlišné.Drsné časy je temným a "špinavým" pohledem do našich psychopatických hlav :). ()

BMAJTZ

Videl jsem to pred casem vim ze jsem se bavil ale uz si z deje moc nepamatuju to znaci ze to zase tak dobre nebylo. Na jedno shlednuti dobre 50% ()

finx

No, tak tohle byl nářez. Vidět Balea v takovéhle roli se mi bohužel poštěstilo až nyní, ale přeci jsem se dočkal a jsem nadšen. Velice dobré drama, krásný konec :o) ()

lskala

Christian Bale v roli bývalého vojáka, na kterého válečná vřava zapůsobila "trochu" víc než měla. Totálně vyšinutý člověk? OK, dejte tu roli Baleovi. 75% - 4**** ()

Ploutev

Navzdory tomu, že Bale hrající drsného nigga gangstera, to zvládl naprosto uboze, a šíleně jsem mu to nevěřil ( zejména v první pulhodině ) film jako celek nebyl špatný. 4* s přivřenýma očkama. ()

Maynard.

Panečku... Je s podivem, že sem u tohodle kousku usnul asi jen na 5 minut, do teď tomu nemůžu věřit. Podobná nuda se mi už dlóóóuho nepřipletla pod nohy. Mám takovej pocit, že kdybych si vzal kameru a točil zážitky z mýho uplně obyčejnýho pracovního nebo před nedávnem nepracovního dne, že by to možná bylo zajímavější (no, jo přeháním, ale jen trošku). Scénář je totálně, ale totálně o ničem... Co se týče herců, tak ani můj skoronejoblíbenější herec - Bale, se zde moc nepředvedl. Roli vysloužilého, zoufalého mariňáka, kterej celej film prakticky profuckoval, sem mu teda nesežral ani za mák. Když o tom tak přemejšlím, tak je to první první jeho role, která mě vyloženě zklamala. Hudba ve filmu žádná a když už, tak prachmizerná. Napětí prachbídný. Jediný co si budu pamatavat, tak je značné množství fucků a to, že si hlavní "hrdinové" dopřávají opakované marihuované dýchánky :o). Celej film je obrovský omyl a hodnotím ho jako prachšpatnej. Uf, to bych rači byl na prach :o) ()

Angus

Fuck , Fucking , Fuck you , Fuck off v každé větě! Z prvu Vám to ani nepřijde ale později už to je opotřebované... Dost jsem uvažoval jak shodnotit tenhle film ale nakonec jsem dal nejlepší hodnocení , které bylo v úvahu pro tento snímek. ()

Lukoboss

Takových 60 - 75% filmu máte pocit, že byste u toho měli chlastat nebo hulit, abyste srovnali krok s hlavníma hrdinama, protože ti to mají těžce na háku a otevřít si pivko za volantem je pro ně denní rutina. Pak ale nastane právě přechod ke škatulce "drama", kde už úsměvy z tváří diváků opadnou, protože se snímek přesune k té vážnější části. Film vygraduje neskutečným způsobem a závěr je tak trochu "z ničeho nic nečekanej", protože prostě... no však se na to podívejte a uznejte sami. 3,5/5* ()

OughJay

První chyba byla dívat se na Harsh Times s dabingem. Přechod zvukovejch stop z originálu, když se mluvilo španělsky, do dabingu, byl dost nepříjemnej. Druhá chyba byla ta, že film prakticky dvě hodiny nic neříká a i když Bale hraje psychicky vyšinutýho cvoka naprosto reálně, už se mu ten stereotyp nedaří zachránit. I filmy o ničem ale vždycky o něčem jsou a tady je jednoduše povinností ocenit vytříbenost jednotlivejch charakterů, na nichž je celej film postavenej. Po herecký stránce je to vážně pecka a alespoň z toho jsem si odnes pěknej zážitek... Sylvia:" You're crazy and you're dangerous and my biggest nightmare is you with a fucking badge!" ()

herr_carter

Jak už tady někdo v komentáři uvádí - film v podstatě o hovnech, ovšem těžce kvalitně podpořen hereckými výkony a postupným psychologickým dusnem, kdy jsem ani nevěřil v nějaký částečný happy-end. To že Bale dopadne blbě mi bylo jasný od první minuty filmu, ale bál jsem se, že s sebou do propasti své lehkovážnosti stáhne i svého nejlepšího přítele. Je zde poměrně dobře vykresleno, co může s profesionálním vojákem po x letech provést služba v zákopu, tfujtajbl...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

jondoe

Drsne casy su film, v ktorom herecky koncertuje vyborny Christian Bale. Ten uz ukazal v Americkom Psychu a aj v Mechanikovi, ze psychycky narusene postavy zvlada na jednotku. Aj ked je rezia velmi dobra a scenar uz taky solidny nie je. Dost mi vadilo spravanie dvoch hlavnych hrdinov, ktory sa v niektorych momentoch spravali ako osemnastrocny chlapci a nie ako dospeli muzi. O obsahu filmu som nevedel nic a tak mi film pripadal ako keby nevedel cim by chcel byt. Zo zaciatku to vyzera na flakacsky film. Na maly moment sa to zacne tvarit ako gangsterka, ktora sa vsak postupom casu meni na psychlogicku sondu a snazi sa odhlalit mysel nekoltrolovateneho psychopatickeho vojnoveho veterana. Nebyt stopercentneho Baleho siel by som z hodnotenim minimalne a jednu hviezdicku nizsie, ale uz iba vdaka nemu sa oplati film pozriet. ()

Wicky

První třetina = Začátek Drsných Časů, Druhá třetina = Bordel, tráva a zbraně, Třetí třetina = Konec Drsných Časů. ()

YoZo8

Drsne časy je film pre špecifický typ divákov. Určite sa nebude páčiť každému. Veľa ľudí porovnáva tento film s Training Day. A aj keď majú veľa spoločného čo sa tyká námetu, kvalitatívne a dejovo sa mi zdá byť Training Day oveľa lepším filmom. Zatiaľ čo v Training Day mali veci svoju následnosť, tu mi to prišlo také rozhárané. V drsných časoch hlavní protagonisti raz hľadali prácu, potom predávajú zbraň. Raz si zašli na výlet do Mexika a inokedy zas za pipkami. Pomedzi to húlili trávu a používali obľúbené slovo The FUCK. Tento film Vám nič zmysluplného neprinesie. Zatiaľ čo sa v Training day rozložila herecká ťarcha na plecia D. Washingtona a E. Hawka, tu nepomohol ani fenomenálny výkon Christiana Balea. Ten kto ma rád gangstersky a Christiana Balea si príde na svoje. Zbytok sa bude nudiť, alebo to prepne. ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Zmodernizované Komando?

Zmodernizované Komando?

20.08.2010

Jeden remake, téměř doslovný, už existuje – ruský Den D. Několik nepřímých bychom také našli – mezi filmy s více či méně podobnými zápletkami by nechyběly 96 hodin či Expendables. O oficiální… (více)