Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. (oficiální text distributora)

honx

Hodnoceni bylo smíšené stejně jako scénář a "styly" režie. Film jsem si ale nechal chvíli uležet, a musím uznat že byl něčím vyjímečný, a že jsem se rozhodně nenudil. 5* to není, ale za zhlédnutí stojí:) ()

DaUr

Hodně dlouho jsem váhal mezi třemi a čtyřmi *. První hodina se značně vleče, téměř nic se zde neděje a člověk má chuť to vypnout. Poté se ale něco změní, těžko říct co přesně, a vše dostane jakýsi význam, každá nadávka, každá kapka alkoholu, to všechno do sebe zapadne a pomůže nám vytvořit si obraz o tom, co se asi děje v hlavě Baleovy postavy. A právě Bale je nejsilnějším článkem filmu, i když Rodríguez mu úspěšně sekunduje. Nedovedu si představit nikoho, kdo by magora, jakým byl Jim David, zahrál lépe. Nakonec tedy 4*, i díky nadupanému závěru. ()

Sfinkter

Bale se mi v této pozici moc nezamlouval, chvílemi vyloženě přehrával. Ve srovnání s Training Day jsou Harsh Times hodně podobné, ale o něco slabší. Grády však mají a posledních třicet minut je vyložená nálož. ()

kinghome

Dobrý film se skvělým koncem, který jsem nepředpokládal. Konečně jsem se dostal k tomu, abych se na Drsný časy podíval a nelituju toho. Občas mi přišlo, že Bale moc přehrává ale postupem času mi to přestálo vadit a akce se stupňovala. Z Jima s stával čím dál tim větší psychouš a mě se to líbilo. David Ayer je úžasnej režisér a stává se z něj jeden z mích nejoblíbenějších režisérů vůbec. Škoda toho debilního dabingu a občasného přehrávání Baleho. 85% ()

danco123

Som fanúšik Christiana Balea a je teda samozrejmosťou že film som si musel pozrieť. Film nieje zlý ,ale ani taký žeby som mohol povedať po filme že "woow" . Proste herecké obsadenie film z veľkej časti zachránil. Dej mi prišiel chvíľkami nudný, ale i tak môžem povedať že to je lepší priemer. Filmu dávam 60%. ()

Jizni Tlapa

Bale je psychopat od pohledu a magor na entou, od kterého čekáte minutu po minutě šílené kousky. Bohužel se však nedokáže rozhoupat a maximální průchod emocí dá nakousnout divákovi až v posledních minutách snímku. Se stejně herecky věrohodným Rodriguezem a prdelkovitou Evikem Longorií se tak zmůžou na maximálních 70 %. Otevřeně přiznávám zklamání.. ()

_DAVE_

Obycejny "gangsta" pribeh prechazejici pozvolna do velmi vypjateho dramatu s vynikajicim Christianem Balem. Opravdu to bylo az do poslednich patnacti minut tak na ctyri hvezdy, ale zaver me celkem dostal. Paradoxne ty kvalitni filmy k nam nechodi do kin, ale pouze na DVD - skoda. ()

Raven0

Ono to vůbec neni špatný, ale jak už jsem psal u více filmů, já ty ultra-drsňácký pózy a tvrdý kecy zrovna nemusim. A to mám Bala fakt rád, ty antihrdinové a vyšinutí chlapíci mu fakt sednou, ale... Je to prostě občas nuda no. ()

uiu

Až tímhle filmem mě Christian Bale přesvědčil, že umí hrát! Krutý a syrový pohled do života flákače, který chce být policistou a má za sebou nehezkou minulost, kdy jako voják zabíjel lidi. Jen chlastá, hulí trávu a fláká se s kámošema a už od začátku je každému jasné, že se mu to vymstí. V Batmanovi mi Bale přišel, že si jen hraje na drsňáka, co mění hlas. Tady je drsňák! ()

ywo666

Bale je kráľ psychopatov. Rodriguez ako jeho parťák je tiež super. A takú ženu ako má on by som tiež chcel. Po tých chválospevoch som čakal, ešte väčšiu drsňárnu. Ale aj tak je to husté. A spraviť kvalitný film z rozpočtom 2 mil. Navyše s celkom zvučným obsadením. To chce umenie. Napriek tomu, sa mi na tom niečo nepáčilo. Neviem to pomenovať. Niečo straháva jednu hviezdičku. Takže u mňa tri*. Ale silné tri. ()

Beky

Tohle je nuda!! Nejde skoro dve hodky sledovat dva pitomce jak chastaj,baví se jak dva náctiletí hoši a hledaj práci...krimi, thriler???...to snad ne!!! Ano, Bale je výborný!! To nestačí! Stejně jednoduché a čitelné jako Street Kings!! Verdikt: Sakra já jsem dobrej, i nudu zkrotit dokážu, když prvotřídní herce mám, však ten příběh jak ho znám...je jen jednoduchý plán... ()

venison

Film o looserech, chlastu, násilí, lehkejch drogách mě moc nenadchl, i když děj pomalinku ubírá kamínky, až se strhne lavina.. Christian Bale vdechl do role Jima značnou přesvědčivost, ale jelikož mě hlavní postava megaštvala, tak to na víc hvězdiček nestačilo.. Takhle bych žít nechtěla, ale ani nemám šanci, protože nežiju na hranicích s Mexikem.. ()

lumiros

Od tohoto filmu jsem čekal, že to bude zase taková ta normální tuctová kriminálka, kde se polda infiltruje mezi mafiánské bosse, aby jim zasadil zákeřný úder tam, kde to nikdo nečeká, ha ha, ale jak jsem se krásně, ale opravdu krásně spletl. K ničemu takovému nedošlo, naštěstí. ()

JohnSmith

Vynikající začátek a konec,ale prostředek je dost roztahanej a má hluchý místa.Bale je naprosto jedinečnej a podle mě by bez něj ten film stál za houby.Pohled maniaka,drsňáka i zlomenýho cvoka zvládá naprosto dokonale. ()

MishKonn

Nevím proč, ale řekl jsem si, že tohle Baleovi prostě nevěřím. A potom jsem se zklekl: Sakra, co když zrovna v tomhle filmu moc "nehraje", protože je spíš takovej? Jedno interview v Esquire tenhle můj názor jen potvrdilo - vcelku silné drama o hajzlíkovi, který nakonec dostane, co zaslouží, jenže tohle byste nepřáli ani někomu takovému. ()

Andreas83

Povedený námět ale podle mého nedotažený úplně do konce! Děj se občas táhne hrozně pomalu a někdy už jsem měl pocit že se úplně ztratí do neznáma, naštěstí si mě časem vždy něčím vtáhl zpátky, tak že průměr. ()

Ceres

Mnohem lepší než Training Day, Bale tu podává sakra dobrý výkon. Té atmosféře a tématu lze jen zatleskat, konec byl parádní. Celkově prvotřídní záležitost. ()

liuk

Už jen skutečnost, že se filmu s převážně hiphopovým soundtrackem povedlo upoutat mou pozornost, garantují nadprůměrný film. Opravdu by se mi ovšem nechtělo na Harsh Times někoho lákat přes vyprávění děje. Někdo, kdo má rád tyhle filmy z ulice, by asi neskákal nadšením, kdybych mu osvětlil, že hlavní dějová linka je v podstatě o dvou dlouholetých kamarádech, co si hledají práci a vůbec se jim do toho nechce. Překvapivě to ovšem funguje skvěle a všechny jejich pokusy o sehnání pár babek, pár holek a pár pivek jim budete žrát. I když začátek působí spíše tak nějak pohodověji, čím více se blížíte konci, tím je film vážnější, a i když jistý zvrat působí z fleku dost divně, zpětně je fakt fajn a bez nějakých oplejtaček vysvětlí, proč má Harsh Times flashbackový začátek. Jen mi vadilo trochu zbytečné přefiltrování ke konci, ale to je jen menší vada na kráse. A když mluvím o kráse, škoda, že si zde Eva Longoria nezahrála víc. ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Zmodernizované Komando?

Zmodernizované Komando?

20.08.2010

Jeden remake, téměř doslovný, už existuje – ruský Den D. Několik nepřímých bychom také našli – mezi filmy s více či méně podobnými zápletkami by nechyběly 96 hodin či Expendables. O oficiální… (více)