Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley (Johnathon Schaech Krevní pouto), který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish (Lori Heuring - Mulholland Drive) a překrásnou mladou modelkou (Zita Görög - Underworld). David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život. (oficiální text distributora)

Luke55

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40% ()

Sinclair odpad!

Ve filmu se sice mihne má oblíbená pornohvězda, ale ani tato skutečnost nezachraňuje snímek od hodnocení ODPAD jelikož je to naprosto zbytečný film a s původním povedeným snímkem 8mm nemá zhola nic společného. ()

kmfilm

Úplně jiný film, žánr, herci než 8mm s Nicolasem Cagem, ale i tak se mi tato verze líbila hodně. Konec byl nečekaný a celá pointa filmu byla dobře vymyšlená. ()

Snakefinger odpad!

Co hodnotit, když to nemám s 8 MM pranic společného a parazituje na názvu vyjímečného snímku? Plytký příběh od začátku do konce, kde na nás čeká očividné (ne)rozuzlení ..... ()

moorks

I mě překvapilo, že má film druhé pokračování, i když je to úplně o něčem jiném...takže to mohlo mít i jiný název. Samotný film je spíše hodně průměrný thriller se slabým scénářem a předvídatelný dějem. Kdyby tam nebyla ta sexy děvčata ( včetně hlavní hrdinky) a mrazivá atmosféra, nebylo by pomalu na co koukat. ()

2060 odpad!

Tohle snad ani není dvojka , ale spíš pěkně nudná blbost. Vůbec se na to nedalo koukat. Prostě odpad jako vyšitej. ()

romannet

film bez napadu, bez myslenky s naprosto tupym "pribehem" s par nahotinkama...mam pocit ze film sazi ciste jen na to. Obecne ale neni o co stat...s puvodnim filmem to samozrejme nema nic spolecneho. ()

Chenile odpad!

Film plny totalnich nesmyslu... Spoiler! Proc proboha tomu mafianovi nenabidli penize, kdyz pro ne nebyl problem zaplatit 200tisic dolaru za pasku... a misto toho si hrali na to ze maji zajem o porno... ???? ()

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování