Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley (Johnathon Schaech Krevní pouto), který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish (Lori Heuring - Mulholland Drive) a překrásnou mladou modelkou (Zita Görög - Underworld). David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život. (oficiální text distributora)

MareT.

Škoda, že se to hlásí k výbornému prvnímu dílu, jinak by to byl přijemný pruměr! Takhle je to jen parazit se zajímavým koncem! ()

aLPaC

Toto má být jako pokračování 8mm? Vůbec nevím, co má s prvním dílem společného. Snad jen erotické prostředí a nahrávku, tentokrát ne vraždy, ale trojky. Úplný otřes to není, ale kdyby se to nejmenovalo 8mm 2 tak by po tom asi neštěkl ani pes. ()

Kolssteyn

Vlastně jsem ani nevěděl o čem to je, ale jelikož jsem se nedíval sám, tak jsem několik těch nahých těl bral jako příjemné zpestření. ()

panvasik

Tenhle film je jenom jasný důkazem, toho jak se to nemá dělat! Původní film s Cagem žeru, ale tady to je úplně mimo mísu. Režisér se nesnažil udělat pokračování, ale spíše porno film a 8MM mu bohatě stačilo k tomu, aby mohl ukazovat různé porno a erotiku. Doslova v tom filmu, ani ta nahrávka není, ale jenom nějaké fotky nebo si fakt žádnou nahrávku nepamatuji.... 25% ()

mutace odpad!

Myslím, že by se tento film hodil na NOVU či PRIMU někdy po 12 hodině, kdy už většina lidí spí. Nebylo to ani erotické, ani napínavé, zkrátka to nebylo to zábavné. Hádám, že největší ivesticí byla koupě práv na ten název. Zbytek vypadal, že byl grátis. ()

Bart16

Tento film nemá vůbec nic společného s původním originálem.Přesto film neurazí,ale také nijak zvlášť nezaujme. ()

martyraz

Film sa dá celkom v pohode pozriet ,ale akonáhle si začnete všetko spájať dohromady začína sebedeštrukcia logiky, nápad bol dobrý ale sem tam nejaká absurdnosť to celé kazí (hlavne koniec). ()

carott

Nelze se dívat jako na pokračování jediničky, film kromě názvu nemá s jedničkou absolutně nic společnýho. Pointa očekávatelná, na thriller zde absolutně chybí gradující okamžiky. Vcelku špatný.... ()

LukeSharp

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40% ()

Ltblue

Prikláňam sa k Tosim , či to bolo pokračovanie 2časti.Od začiatku mi to pripomínalo nejaký erotický film z názvom 8MM 2.Hm,zaujímavo nakrútené , ale čert to ber , tie erotické scény , boli pekné :-) ()

mikessc

Ej bistu ja to zdvihnem na4 hviezdy mne sa to páčilo, príjemná oddychovka a že koniec sa dá predpokladat ako to dopadne mi vobec nevadilo. ()

wakuum_23

Tenhle film bych přirovnal k plátku masa připraveného ke grilování, jenž je prošpikován filmovým klišé, a na chuti mu nezmění ani omáčka v podobě názvu 8mm2, což je spíše plýtváním a ostudou!!!! ()

JJJHHH

teda nevím co má tenhle film společného s 8mm s Cagem...jediný světlý moment je závěr v tramvajovém metru nebo co to vlastně je, jinak 8mm 2 za moc nestojí...neuvěřitelně špatně vymyšlený příběh-už když se člověk zamyslí nad tím, proč sakra všichni dělají takový povyk kvůli jedné trojce s cizí ženskou... ()

Methos-SK

Oproti jednotne je to uplne onicom. Tento film tazi len s jednotky. Fakt naozaj mam pocit ze ide o uplne rozdielne filmy len niekto si na konci zaplati za meno tak to premenovali na 8mm2. ()

st4nford

Lori je kočka a to je tak asi všechno. Film, ve kterém se děje jen velký kulový. Čekáte na něco, čeho se nedočkáte a s 8MM to nemá opravdu nic společného. ()

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování