Yweet

Myšlenka dobrá, vize budoucnosti zajímavá, ale kamera příšerná a Hall by se dal využít o tolik více a lépe... Film měl silnější začátek, pak děj směřoval na jasné místo l jasným směrem. Taneční akční scéna už byla vrchol absurdity, ale celkově dobrý Butler a nápad tady taky je tak za 3. ()

moviefan4

Veľmi zaujímavý nápad ale realizácia nebola najlepšia a tu nastal hlavný problém. Práca s kamerou bola dosť dobrá, herci, dej a hudba taktiež. Len jediná chyba filmu bola tá že je moc plitký a krátky. Škoda toho dalo sa s tým viacej pohrať. ()

Alfonso198

Bál jsem se, aby se mi nedostalo kamery jako v Cranku - naštěstí ne, ale i tak mi akce přišla trochu zmatená a moc jsem se neorientoval. Oba světy - Society a Slayers byli celkem slušně vymyšlený a až nechutně reálný. Ale Butlerova žena byla neskutečně sexy a to tohle slovo nerad používám. Ovšem její komandant byl k zblití až běda - nic proti tlustejm lidem, ale toto bylo odporné. Jestli takhle jednou lidstvo dopadne, nerad bych byl účastníkem...72,359% ()

cici24

Opravdu ale opravdu velmi nepřehledný a zmatený film. Pointa je v celku dobrá, ale co předvedl režisér, kameraman a střihač je něco nechutnýho.Prvním pár desítek minut jsem vůbec nevěděl, kde se děj odehrává, minimalistický záběry dávaly divákům prostor k jejich fantazii a rychlý sled střihů zase ke zmatenosti. Jako nějaký srovnání s Běžícím mužem je opravdu mimo, snad jen příběhem, ale co se týče zpracováním, tak je to urážka. Hodně špatný film, který stojí za nezhlédnutí:-))) ()

Tolf

Film nie je vôbec zlý, i keď mnoho vecí mohlo byť spracovaných trochu lepšie. Najviac ma zaujala postava Simona v podaní Logana Lermana, chlapec má talent, vie pobaviť, rozhodne to dotiahne ďaleko. Dokonca som mal aj pocit, že vďaka nemu sa ten film neprepadol len kdesi na dajaké neprehľadné bojové pole. ()

kubazzz

Podstatně lepší než Surrogates (Náhradníci), a to jsem čekal přesnej opak... Bitvy jsou výborný, troška krve, zajímavý pohledy kamery, i když občas chaotické střihy.... Ale jedna bitka na konci, ještě k tomu krátká..no tam se mohlo přitlačit.... Jinak Butler zahrál opět skvěle, takže **** a půl ()

sAreOn

No tady bych řekl, že tenhle film měl opravdový potenciál. Nová a neotřelá vize blízké budoucnosti nabízela tolik možností, ať už v oblasti dějové, tak už vizuálně. Ale ani jedno se příliš nepovedlo. Dějově je to tragedie a vizuálně, mno, někde to vypadá perfektně, jsou vidět nové nápady a snaha o neotřelé provedení. Ovšem v konečném důsledku je to spíše na škodu, neboť je cítit až přílišná snaha vyplodit něco nového, a snad i proto není nic dotaženo do konce. NAkonec to zachraňuje Butlerovo charisma a Hall se také předvedl (od "hodného" Dextera došel poměrně daleko :) ()

arcy666

Podvedení. Určitě podvedení, tak se musí cítit všichni co šli na tenhle snímek jako na bezmyšlenkovitou akční oddychovku, protože akční scény s výbuchy a kilogramy střeliva nefungují. Spíš poukazují na jinou část snímku a tou je humorné zamyšlení kam nás virtuální technologie zavedou, případně kde už někteří z nás žijí a to je dostatečně nepolknutelné sousto pro mnohé. Hodnotím poměrně vysoko už jen kvůli hereckému obsazení M.C. Halla a Gerarda Butlera a samozřejmě určité provokativnosti. ()

Akyno

Jezis - nebyt vizualu tak idem na 1. Dosssst nuda. Profil hry "Society" absurdny a hlupy....to si ma neziskalo. ()

Skank

Michael C. Hall byl opravdu špatný "Master of Puppets" Dějová linie se rozchází a zase schází, no a ze všeho toho, to udělá docela nudnou podívanou. ()

HakuSaku

Dejovo upatlaná a chaotická akčno-scifi somarina. Nevydržal som to dlho pozerať a to jediné čo ma držalo pri filme bol fakt že som to mal v HD kvalite a Gerard, ktorému sú tieto herecké úlohy ako prišité na mieru. Inak film, ktorý som rýchlo upratal do zabudnutia resp do koša. ()

Groower

Tak tohle se opravdu nepovedlo, jak mám Butlera rád tak tenhle paskvil mu nepochválím. Zápletka je vyloženě slaboduchá, forma sice ujde, ale bohužel výsledek je tragický. Crank je proti tomuhle veledílo. ()

TesterX

Akční magořina, co si na nic nehraje. Zahoďte mozek, nasaďte virtual helmu a pomocí G.Butlera zmasakrujte co nejvíc nepřátel v deatmatchi. Akce fajn, děj plytký a C.Hall slizký. Fajn oddychovka pro pány. ()

sebuLba

Neveldine / Taylor se zapsali do duší mnoha fanoušků akčního filmu, když přišli s vysooktanovou parádou jménem Crank, ve které se Statham utrhl ze řetězu a pomlátil všechno živé co mu přišlo pod ruku. Bylo to cool, bylo to něco nového a hlavně to byla zábava s velkým úspěchem, samozřejmě přišel druhý díl, který ač trošku vykrádal ten první pořád provokoval a bavil. Dosti bylo Cranku řekli si kluci úchylní a přišli s dalším akčním filmem, Stathama vyměnili za Butlera a začaly se dít věci. Škoda, zlé věci, hodně zlé. Chtěl jsem akční film, který bude mít své tempo, který nějak vygraduje a na konci si budu říkat, že to bylo docela dobrý a určitě si reprízu někdy dám. Bohužel nedám, protože tady v té slátanině o stopáži 90 minut nefunguje vůbec nic. Do třetice bavit diváka tím stejným stylem opravdu chlapcům nevyšlo a nezbývá nic jiného než doufat, že další film bude lepší, o čemž dosti pochybuji jelikož ty dva by musel někdo držet na pořádným řetězu aby vzniknulo něco smysluplnějšího :) ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize