Amplifier

Gamer byla nudná akční podívaná. Klasický příběh, který už opravdu nudí. Jediná scéna která se mě zamlouvala byla ta s alkoholem. Jinak nuda nuda nuda... 30% ()

bery71

Když jsem před půl rokem viděl trailer, říkal jsem si, že to bude buď zajímavé sci-fi, nebo akční nářez. No, je to neuvěřitelné, ale autorům se povedlo se trefit přesně mezi. Ani sci-fi, ani akčňák (thriller už vůbec ne). Film má sice mnoho prvků od každého, ale podle téhle logiky je to i romance a komedie. Zkrátka špatný a celkově nekonzistní scénář. Zklamání. Jednu hvězdu za dobrá profily postav (Kabel, Simon, Castl) a druhou za Michaela C. Halla - budoucí hvězda. ()

Mary19

Výtečný Gerard Butler a pár cool momentů, jako třeba zpomalený záběr letících kulek a padajícího auta. To jsou asi jediné věci, které stojí za shlédnutí tohoto filmu. Duo Neveldine-Taylor se totiž pouze vykrádá (a berou si to horší ze svých předešlých filmů), takže v Gamerovi vidíme ještě více prasáren a úchylností než v Cranku... 25% ()

mala_kea

Já čekal, že Death race bude poslední věci na tento způsob, protože death race je vážně povedené. Za to tenhle paskvil je jen snůška stupidního scénáře, s děravou a nezáživnou režií. Čekal jsem alespon pořádný nášup akčních prvků, jak nám vesele předhazoval trailer. Když Gerard bojoval jako "gamer" pod ovládáním svého "playera", vše bylo podstatně "klidné" a rozhodně koukatelné, proto jsem se nesměle usadil a rozdělal si lahev piva. Ještě že jsem jí dopil, než skončila první polovina, neboť bych všechen obsah z úst vrátil zpátky do flašky, protože při vymanění z "pout" se ve filmu takřka nic neděje, jen se kecá o nesmyslech, kterými se Taylor snažil doplácnout těch 95 minut. Hodně slab béčko. Hvězda navíc, za alespon malou, sic perfektní akční scénu na začátku filmu. ()

NGP

originální nápad, ale mohlo to být lepší. Film nudný není, ale když si vlastně uvědomím podstatu, tak je mi líto tolika promrkaných nápadů, které by filmu napomohli k lepšímu hodnocení. Typický chlapský film, typická chlapská atmosféra. A mně se to také líbilo, chybělo mi tam něco jako "globální měřítko" problémů či co. Nevím to vysvětlit ()

P.J.2

V blizoučké budoucnosti si děcka hrajou počítačovou hru s opravdovými odsouzenými vězni...na to jak béčkově to zní je to velice originální námět, trošku škoda že je to tak uchylně natočené...Ale u filmu hraje hlavní složku zábava a té se mě dostalo požehnaně...P.S...Akorát jsem si potvrdil že Butler je opravdu herec který dokázal že role akčního namakanýho borce je pro něj jak ulitá... ()

merigieren

Tak myšlenka zajímavá, realizace už moc ne, Hudba ujde, střílečka občas taky, ale občas je to docela ubohý. To ovládání lidí ve hře to je taky úchylný, Si neumím představit jedinej důvod proč bych hrál za holku a chtěl to dělat s chlapem. Nakonec sem to dokoukal bez větší újmy na duševím zdraví, ovládání postav taky nefunguje moc přesvědčivě... po 6ti letech sem hvězdičku přidal, není to tak zlý ()

hEROic

vybornej napad, skvelej Butler, paradni efekty... sceny jsou vsak tak brutalne rychle sestrihane, ze tvori totalni zmatek, ktery se da jen stezi stihat sledovat... ale tak urcite podstatne lepsi nez Crank 2 ! libila se mi tematika propojeni virtualniho sveta s realem a akce to byla slusna, takze jsem se docela bavil :) 60-65% ()

Raziel_cz

Gerard Butler je asi jediný, kdo v tomhle filmu hraje, nicméně, akční scény, kde probíhají "klání" jsou na velmi vysoké úrovni. Škoda, že je to veskrze trochu nedotažené a "svět tam venku" vizuálně spíš otravuje a působí prázdně a epilepticky. Co se týče Michaela C. Halla, v Dexterovi ukazuje, že má na mnohem víc. ()

agassi68

Každý hráč pc hier vám potvrdí, že je stokrát lepšie hru hrať ako sa len pozerať. Je síce možnosť aj opačná no takých úchylov nie je mnoho. Tak preboha pre koho je určený tento 95 minútový MTV videoklip, kde sa mihajú farebné obrázky, je sa zelené maslo, či čo to bolo, vedú sa infantilné reči a medzitým odlietajú kusy tiel na metre ďaleko?? Bohovský zážitok. Akurát ma z toho bolí hlava.. ()

Thoughtless126

Abych pravdu řekl, tam mě v poslední době strasně mrzí, jak jsou filmy strašně krátký!!! Sakra proč tenhe film neměl tak 2 hod.!!! Film je to pěknej, ale něco mu chybělo.... Asi to že po shlednutí filmu sem si myslel že sem viděl o polovinu zkrácenou verzi! Kamera byla někdy úplnej chaos, ale to se dalo ješte skousnout. Vcelku když to tak vezmu, tak to byl pěknej film u kterýho sem se bavil. Skvělej Gerard Butler! ()

DHDV

Čekal jsem alespoň nějaký originální vypjatý závěr, bohužel ani to se nekonalo. Silně podprůměrný film. Chaotická kamera (hlavně v akčních sekvencích, asi se šetřilo) a divný střih to mi na filmu vadilo nejvíce. No a co se týče scénáře, tak se průměrného scénáře se stal silně podprůměrný… Tento film jsem si pustil a ani jsem si nevšiml, že je konec a to mám Butlera rád… bohužel ()

Hapretor

Jsou filmy, na které se těším a pak mě potěší. Jsou filmy, na které se těším a pak mě zklamou. "Gamer" patří mezi ty druhé. Butler je pro mě dobrý herec, ale tady jeho dobrá kondice a suché hláškování film nezachránilo. Myšlenka dobrá, ale ne chytlavá, provedení nudné, tupě akční a nepřehledné. Už v prostředku filmu jsem se ztratil, pak jsem netušil která bije a najednou je tu konec, kde Butler podřízne hlavního hajzla. No, mám já tohle zapotřebí? NE! Srovnám se "Surrogates", kde mi příde podobný motiv - "Gamer" je o dost horší. Těšil jsem se na dobrého Butlera a třeba i originální děj a dobrou akci. Nedostal jsem nic, nebo úplné minimum, z toho. Neveldine-Taylor zde opět dokazují, že neumějí natočit film pro normálního, byť jen průměrně náročného diváka. Já, aby se mi tento film opravdu líbil, bych musel dost slevit a to v žádném případě neudělám. Já znám svoji cenu jako divák. Dvojice Neveldine-Taylor ji evidentně neznají - a to nejen u mě. ()

J. T. Kirk

Nehorázná blbost, která nezná meze.. Příběh tohoto filmu je naprosto o ničem.. Bohužel ani frajer Hall tomu moc nepomohl no vlastně ta * je jenom za něj.. ()

Faila

Základní myšlenka mi přišla až moc zajímavá na to, aby se dala obstojně zfilmovat - ale nakonec tenhle film kupodivu nebyl tak šílená kravina, jak jsem se obávala. Nápad se rozvinul v poměrně komplikovanější zápletku, mnohdy až příliš zamotanou, takže jste se v příběhu chvílemi ztráceli, ale při troše snahy se tomu dalo poměrně v klidu porozumět. Akce tu nechyběla, kamera občas předváděla úžasné kousky no a o hlavním představiteli a jeho ideálnosti pro podobné role se ani nemá cenu zmiňovat. Tenhle snímek mi navíc oproti spoustě jiných vyčnívá tím jak dobře se podařilo ukočírovat konec, který nevyzněl jako rychlé a nanicovaté ukončení. ()

rekkky

Přesně takhle nějak to dopadá s celkem ucházející myšlenkou, která má špatné konečné provedení. Komerční prvky jsou čitelné na míli daleko a to mě na tomhle kousku smrdí. Pohled do budoucnosti, která nikdy nebude. ()

NikaLango

Přiliš zmatené. Zdá se mi, že námět je jeden z těch, které si zaslouží pozornost jen v dokonalém provedení s vysokým rozpočtem. Vysoký rozpočet byl. Provedení dosti pochybné. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize