mrclTV

Tento film som si chcel pozrieť z jedného jediného dôvodu - hrá v ňom Michael C. Hall a chcel som ho vidieť aj v niečom inom ako v Dexterovi a Gamer vyzeral ako vhodná obeť. Takže som tu. Už dopredu som tušil, že by som nemal mať prehnané očakávania, lebo už z taileru bolo vidieť, že to bude zrejme nejaký nenáročný akčný výplach, ktorý síce nemusím, ale občas si predsa len aj takéto niečo pozriem. S potešením hovorím, že sa našli aj veci, ktoré by som pochválil. Napríklad zopár fakt šialených nápadov - štartovanie auta "vlastnoručne doneseným alkoholom" bol riadny úlet. Taktiež dávam bod plus za to, ako je vykreslená úloha masmédií a všemožných "sociálnych sietí" v súčasnom svete a k tomu pridružené zobrazovanie násilia. Niekto by namietal, že to už bolo preháňanie, ale to si tieto vecičky zaslúžia. Nie je to len krvavý bezmozgáčik, je špricnutý kritikou blízkej budúcnosti (či už vlastne súčasnosti?) a to ho zachraňuje z čiernych odpadových vôd. I keď film to zďaleka nie je najoriginálnejší a filmov na túto tému, a samozrejme lepších, by sa našlo mnoho. Koniec tohto komentáru na ČSFD. Teraz idem napísať na FB čo som sledoval, na Insta si dám svoju večeru do príbehu a možno na Snape nájdem nejakú novú známosť. ()

subic

Koukám na to znovu po x letech a ono je to pořád hezky koukatelné, hezky barevné, i když už ten film má 15 let. A nutno říct, že Gerard Butler v nultých letech vypadal v podobných rolích fakt skvěle podobně jako Jason Statham. ()

ShotgunED

Z takhle zajímavého nápadu se dalo vytěžit buď nápadité sci-fi, či bombastická akce, nebo obojí. Bohužel nestalo se tak a je vše zabito ve velké změti a zmatku. ()

sirrgulo

Docela zklamání, nejvíc mi na filmu lezla na nervy akce a to byl hlavní důvod proč jsem chtěl Gamera vidět. Podobně chaotické scény jsem už dlouho neviděl. Všechno nepřehledné až mě z toho pomalu bolela hlava. Jestli takhle jednou dopadne herní průmysl tak potěš pánbůh. ()

Beckett

Akční film se slušným potenciálem (přestože jde o vykrádačku Death race, který už sám o sobě nijak originální nebyl), jenž se však velmi brzy mění na nesledovatelný mišmaš. Mám dojem, že se tvůrci nemohli rozhodnout kterou myšlenku by chtěli sledovat, a tak se jim snímek zkrátka rozutekl do všech stran. U většiny (či snad u všech) postav se bohužel nikdy nedozvíme, co jsou vlastně zač, a proč dělají to, co dělají, což je vzásadě způsobeno tím, že film zjevně opovrhuje jakýmkoliv pokusem o smysluplný dialog. Vše pak finišuje pravděpodobně nejslabší konspirací, jakou jsem kdy v životě viděl. ()

yatan

ak sa prenesiem cez to strasne nasilie a vsetko dokopy tak prva polka filmu je genialny napad..ano ked si predstavim ako moze vyzerat urcity vysek z buducnosti za 20-30 rokov viem si predstavit ze najvacsi kseft by bol prave sex, internet a nasilie..na duhej strane neustale hekticke strihy, kamera a absolutne odflaknuta druha polka filmu bola klasicky prizemny akcny film z tupym koncom a cele sa to dostava do tisic krat otrepanej tematiky..chybal tomu vzduch, priestor a trosku vacsi nadhlad..inak velmi zaujmavy originalny napad ktory bolo treba silnejsie uchopit do ruk profika..absolutne nevyuzity potencial..skoda..5/10 ()

xSxEx

uz kvuli tomu jak to celosvetove propadlo ... tihle dva chlapci maji nezkutecny potencial (!!!) a u sledovani jejich filmu - bohuzel jich jeste tolik nemaji, se NEHORAZNE bavim a ani vterinu nenudim. Takovy Tarantino na Speedu... ()

White-Man

Strašně nepřehledné a chaotické. Spousta věcí mi přišla velmi hodně přehnaných a nereálných. Akční scény nebyly špatné, ale příběh byl nudný a navíc hodně špatně vyprávěn. ()

Zodiak

Neveldine s Taylorem nasli velkou ale opravdu velkou hromudu kokese a zacli natacet gamera.......... Dextruv tanecek ftw. Kazdopadne Crank2 byl zabavnej, tohle rozhodne ne. ()

Martin888

Krása, nádhera prostě úplně užasnej béčkovej film, který příběhem a logikou připomíná staré filmy 80-90 let. Akorát je v něm o 100% víc koziček, prdelek, akce a krve. Takže logiku zde opravdu nečejte, ale pokud aspoň trochu milujute Běžícího muže a další mňamky je Gamer pro vás to pravé. ()

Blazis34

Gamer je akční sci-fi, který se snaží už zprvu zaujmout tématem. Když jsem si přečetl, že je to o budoucí on-line hře, tak jsem to chtěl vidět, ale výsledek mě až tak neuchvátil. Určitě se tomuto filmu nedá vytknout akce, která je udělána pěkně a ani jí není málo. Chvíli mi to připadá jako kdyby Neveldine s Taylorem chtěli udělat další pokračování Cranka, tentokrát v budoucnosti. Některé scény určitě stáli za shlédnutí a byly i dobře udělané, ale moc jich nebylo. Celkově nudný děj, ačkoliv velice originální. Na mě ale až moc sci-fi, dávám 45% - lepší dvě hvězdičky. ()

Aywes

Hall zahrál vynikajícího záporáka, avšak Dexter je Dexter. Tak ano no akce tam byla v první polovině filmu i pěkně zpracovaná, ale ty kousky s obézním cosi a druhá polovina snímku byla jedno velký WTF. Horko těžko vytéká ze mě pot, cítím velkou horečku, bolest hlavy a cukání svalů, ale 2* tomu dám. ()

Bratr

Ta kadenční klipovitost mě dost otravovala, jednak to ze všech soubojů odsálo jakoukoliv logiku a druhak to bylo fakt náročné na usledování. Zkrátka kopa supr vizuálních nápadů zkrácených na minimum do neslavného celku. ()

Mustaffa odpad!

Strašně hloupé a strašně o ničem. Ve filmu Gamer není nic co by člověk vyzdvihl. Strašná kamera má za následek zmatenou akci, která vypadá opravdu špatně. Do toho stupidní scénář a děj slabý jako čaj. Gamer je ztrátou času, naštěstí 95 min není až tak moc. ()

ric

Ptákovina na n-tou, ale výrazy jako agresivní kamera a agresivní střih dostaly zase o něco málo jiný rozměr. Dal bych asi jenom 40%, ale sejmutí záporáka na konci ve stylu "Dexter naopak" mě pobavilo ještě víc. ()

Weirdman

Prvá polovica vo mne vyvolala pocit, že som na drogách (vidieť to v kine, tak ma vynášajú na nosítkách) a pri druhej polovici ma zas bolela sánka zo zívania. Takže jedna hviezda je za tento parádny kontrastný "vývoj" a druhá za to, že Gamer je dosť vlastne jedinečný zážitok (Crank 2 som nevidel a radšej s tým ani neplánujem nič robiť)... (●) ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize