V SAW 5 pokračuje Hoffman v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení. (oficiální text distributora)

LentilleLily

Kdysi mi můj dobrý přítel řekl: "Vole, koukni se na Saw 5! Ty zdi tam na něj uplně, víš co! Ale víš co ty zdi tam a třřřřřš a je po něm uplně brutal, vole!". Nu tak jsem jeho moudré radě uposlechla, a pustila jsem si inteligentně znějící Saw 5. Musím říct, o hodně lepší než 4. Jenom jsem si (jenom ze začátku!) myslela že Jigsaw stal z mrtvých =D Naštěstí ale ne. Hoffman je naprostej kretén kterej kopíruje =D Někdy, když vidím nějakýho emouše nebo prostě někoho kdo se poškozuje, tak mám taky sto chutí zavolat Skládačce ať jim udělá to samý jako těm 6-ti (nebo kolik jich bylo) lidem který měli co dočinění s požárem (ne)opuštěný budovy... ()

Dave162

Parádní díl a veliký pokrok oproti 4. Hoffman mi sice leze pěkně na nervy, příběh okolo exmanželky zbytečně komplikuje děj, ale nepřekáží což je také velké +. No a není nad parádně sestrojené kyvadlo. ()

lahvi

po jednicce asi druhy nejlepsi dil zatim. nebo aspon tam teda nebyly takovy chyby v navaznosti. jasne, zdimou z toho, co to jde, aby bylo o cem pokracovat. je to uz trochu nuda, ale srajda to nebyla. urcite lepsi nez predchozi tri dily. ()

jericho001

Mno a máme tu už pátý díl.Od minulého dílu se mi nezdá být větší pokrok k lepšímu.Film zabředl do toho samotného klišé.Pár nechutných scén,ta parta lidi co bojovali o život mě srali jak se pořád hádali.Ale např ta scéna jak jim ta cirkula rozjebala ruky tak tá byla dobrá.A když jsem si už konečně myslel že Hoffman zařve,tak hovno.Luke z Gilmorek boužel neměl moc hezkou smrt..Ale na to že je to už pátý díl,tak to ujde.Nesmím zapomenout na skvělou hudbu která se opravdu k téhle sérii hodí a dává ji ten správný šmrnc. ()

mikehoblog

Já se bavil. Trochu nepřehledné v "mimopasťových" scénách, ale jinak skvělé pokračování. Naštěstí to nenásledovalo čtyřku a už to zase málem bylo na pět hvězdiček (1.-3. díl je na 5* a tohle se jim téměř vyrovnalo). Je úžasný, že i když je to páté pokračování, tak tvůrci pořád vymýšlí nové pasti a styly, jakým se jimi prochází. Kdyby to šlo, dám čtyři a půl hvězdičky. Solidní výkon. :) ()

stargate17

Každý díl přibývá těch nesmyslných vyšetřovacích keců na úkor pastí, které jako jediné pořád stojí za to. Linka pěti lidí celkem ušla, pěkná scéna, kde si uvědomili, že měli od začátku spolupracovat, i jejich závěrečná zkouška. Hoffman je kretén. V kůži Jigsawa bych raději vstal z mrtvých a připravil něco i pro něj. A co víc, všechny ty nastřádané postavy se mi pletou - vždyť všichni chlapi vypadají skoro stejně a žádný charakter není... prostě není. Game over, prosím vás! ()

leo_kure

Už jsem si myslel že tu sérii pochopím, když tu najednou to tvůrci úplně změnily a já zase ztratil přehled... Jsem celkem zvědav co si na mě přichystali v šestém díle :/ ()

slender123 odpad!

Pátý díl této odpadkové série mě opět nijak nepřekvapil. Na filmu mě hodně štvou ty neustále flashbacky. Vidím, že tady není ani tak moc krve jako v předchozích dílech, ale i tak je ten film hodně špatný. Film je opět tak moc předvídatelný, a já už vždycky věděl, co se kde bude dít. Nepřináší to nic nového. 0% ()

HoncPe

Konečně! Po třech pokračováních skvělé jedničky jsem se dočkal fipmu který se jí alespoň blíží! Propletené i vymyšlené hezky. Zase se dozvídáme něco více k předešlím dílům a má to nenudný průběh (což se o čtyrce říci nedá). Brutalita malinko ustupuje (ale sadisti si na své určitě příjdou i tak), za to morální myšlenka je o dost lepší jak v minulém díle. Pro mne zatím nejlepší pokračování které prvnímu dílu alespoň nedělá ostudu. Dávám 4* (jednička dostala 5, dvojka 2, trojka 3 a čtyrka 3). ()

Maza2222

Můj komentář z postavy.cz Naprosto dobré. Sice jsem čekal víc, ale i tak je tento díl lepší než 3. Pasti byli hrozně dobré (hlavně box s krví nebo kyvadlo). I když jsem čekal, že si budu zakrývat oči, nestalo se :D. Příběh je slabší než u 4, ale konec byl perfektní, možná lepší než u čtyřky. 80 procent. ()

AnnaSophia

Dávám tři hvězdy, protože co se týče pasti, jde o můj nejoblíbenější díl. Kdybych ale měla být objektivní, skončím na dvou, neboť kvalita rapidně klesla. Následovník Johna není ani sympatický, natož chytrý, léčí si svoje komplexy a myslí, že je nedotknutelný. Jak jsem četla v předchozích komentářích - nejde nesouhlasit - přílišné rádoby vysvětlování kazí typické závěrečné rozuzlení, které se navíc ani nekoná. A je to škoda. ()

Foltest

Úpadek série začíná být ostře vidět. Hra o přežití měla sice zajímavé rozuzlení, ale absolutně nedávala smysl z hlediska napravení. V předchozích dílech mi pohledy do minulosti nikdy nevadily, ale tady už toho prostě začíná být až moc. Moc časových linií, ve kterých se ztrácím, moc postav, které se mi pletou, moc všeho. Skoro jediné, co se mi tak na filmu líbilo, byl protagonista, kterému jsem, na rozdíl od předchozích dílů, opravdu fandil a doufal, že vše dobře dopadne. No, asi můžu říct, že to dopadlo tak, jako vždycky, včetně zajímavého rozuzlení, které pátrání po antagonistovi mělo. ()

Hitman2019

Tento díl byl oproti jeho předcházejícím o dost horší, napětí skoro žádné, děj jen zbytečně rozpitvával předchozí Saw. Co se hudby týče tak té nejde nic vytknout. Tobin Bell hraje skvěle, ale ostatní herci vyjma ještě Hoffmana nestojí za nic. Děj nemá hlavu a patu. Jsem velký fanoušek této série ale tento díl je prostě hrůza. Některé věci které zde byly ani nezapadali do ostatních filmů. Dávám filmu 6/10 ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)