Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

Aniki odpad!

Tohle byl opravdu velký omyl, nechal jsem se totiž zmást rokem výroby. Nevěřil jsem, že ještě v roce 2009 by byl někdo schopen natočit film sice s kýčovitou tématikou tolik populární na začátku let devadesátých, ale navíc tímto děsným způsobem, právě pro tato léta typickým. Narozdíl od téhle ostudy je totiž třeba takový "Mys hrůzy" s De Nirem skoro oskarová lahůdka. No nic, moje chyba, mělo mi dojít, že když je u snímku použito přisprostlé slůvko "horor", tak se zkrátka bude o béčkovou záležitost taky ve skutečnosti jednat. Děs běs, nejsem cílová skupina, ale když už jsem dílko omylem zhlédl a mám s čím porovnat, tak také ohodnotím - odpadní trubka! ()

Sebule

Nechutné a napínavé. Je sice pravda, že scénář mohl být lepší, ale na druhou stranu jsem se nenudil a furt se něco dělo. Herecké výkony v pohodě, mohlo to být o něco méně klišovité. Jinak jsem se ale bavil. Hodnocení: 7/10 ()

Nikolas__

No joke podle mě jeden z nejlepších rape and revenge filmů z poslední doby. Není tam upe všechno dokonalý, to ne, ale je tam hrozně moc podnětů k tomu abych věděl že to je prostě sakra dobrej horor. Minimálně 7,5/10 objektivně a víc nevim co říct popravdě, musím si to někdy dát znovu. ()

ChR1S

Zezačátku na mě film působil stylem Pátek 13ho - rodina nebo parta přátel jedou na chatu, která je v lese nebo u jezera a široko daleko žádná civilizace a postupně jsou lidé zabíjeni. Ovšem záhy jsem zjistil, že Poslední Dům Nalevo není tento případ. Místama až velmi drsné zacházení s unesenými dívkami (nic pro něžné pohlaví) mírně sráží mé hodnocení, ovšem závěr filmu mě příjemně překvapil. Dokonce jsem si přál, aby ke konci drsné scény nechyběly, jelikož rodiče oné dívky vzali spravedlnost do svých rukou (a že na to měli plné právo) a o to víc mě film nadchnul. ()

sebuLba

Mix 100x viděného a ohraného. Ani špetka inovace, pořád to stejné - stará známá klišé ať už v podání rodičů nebo vrahounů, dále stejné mordy typu mozek na stěně, kladivo v hlavě atd...Film, který skončí v propadlišti zaprášených poliček v půjčovnách. Ale chápu, že náctileté to opravdu bude šokovat a bavit. ()

Miyamoto

Asi nejlepší teenage horor natočený letos. Oproti Krvavému valentýnu je film více poutavý, má nápad a u obrazovky vás dokáže udržet jak zuřivý záporák, který snad ani nemůže být horší, tak zuřivý lékař s pohlednou manželkou, kteří se skupině zločinců rozhodli vrátit to, co způsobili jejich dceři... ()

TesterX

Nevím přesně, co jsem vlastně od filmu čekal, ale pravděpodobně ne nudnou, i když místy drsnou, podívanou. Násilí a úchylné postavy jsou fajn, ale pokud je film absolutně o ničem a nemá logiku, tak nemá co říct. ()

vlada-xxx

Takovy lepsi bonusovy dil VKVecek....s tim,ze ve VKV hraji zcela urcite lepsi "herci". Monica Potter by nemohla hrat ani porno. Zaporaci jsou drsny asi jako kourici particka pubertaku pred zakladni skolou... ()

veverysiak

Po nejakom čase opäť hororík, ktorý sa po scenáristickej, réžijnej a vizuálnej stránke dá pozerať, napriek tomu, že ide o remake a sú v ňom jasne badateľné prvky z iných podobných kúskov, možno len ten začiatok pôsobí nevysvetliteľne surovo a zbytočne, ale v celkovom kontexte dotvára mozaiku zla, takže 75%. ()

EnneX

Čekal jsem jen průměrný horor a hned po první půl hodince jsem film hltal a dostal se mi pod kůži. Je to opravdu velmi dobře natočeno. Má to neodolatelnou atmosféru, která vás nenechá chladným. Brutální scény jsou opravdu silná káva a scéna znásilnění vás nenechá v klidu. Drsný a hodně zajímavý. Díky za konec. 85%. ()

jopal

Som rad, ze som sa nedal odradit niektorymi negativnymi hodnoteniami. V celku napinave, aj som sa raz zlakol, i grazli boli dostatocne hnusni, dej uveritelny. U mna najlepsie zahral Spencer Treat Clark. Par veci by som vytkol, ale v celku slusny nadpriemer, 3,5*. Ten nos nemal chybu! ()

DonM

Asi jsem čekal více, než mi tenhle snímek mohl dát. Těšil jsem se na přerod, kdy se z jednoho šťastného, amerického a především evidentně humánně zaměřeného páru, stanou chladnokrevní mstitelé. Nic takového jsem nenašel a je otázkou, zda se něco takového ve filmu najít dá. Zkrátka člověk by neměl zbytečně nasazovat laťku, když do DVD přehrávače strká skrz naskrz průměrný horor. Ve finále je to nakonec moje chyba, že jsem si tenhle snímek neužil... ()