Jack Hunter: Nebeská hvězda

(TV film)
  • USA Jack Hunter and the Star of Heaven (více)

Dobrodruh Jack Hunter se dozvěděl, že nebeská hvězda by mohla být ukryta v Turecku. Vydává se tedy do horského kláštera, v patách mu ale je prohnaný Litman, který se o poklad také zajímá. Osud celé výpravy visí na vlásku. Litman se ve svém honu nezastaví před ničím - ani před vraždou! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

JackBurda

Tenhle díl byl malinko slabší, akce je furt pěkná a zvraty fungujou, ale moc se tu mluví. Spíž se jedná o thriller, ne špatnej, ale do trilogie moc nezapadá. Ale furt je to dobrej film, finále bylo epic a nápady jsou fajn. ()

blekekeke

A nikdo ho netrefí a nikdo ho netrefí. Probírat tu kupu nesmyslů, která celý film provází asi není třeba. A propo, nevíte jestli nechystá Nicolas nějaký dalšího lovce? Potřeboval bych si spravit chuť :o) ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. Srovnatelné s předcházejícími díly. Bohužel tvůrci nepřišli s ničím inovativním. ()

Chlo0opek

Tak při tomto snimku mě napadá jedno slovo: Trapné. Rádoby vtipný přítel Tariq trapný, šéfka NSA extrémně trapná, závěrečná scéna i se zatměním slunce trapná... Jack je necharismatický, herecké výstupy špatné.. Indiana Jones by asi zaplakal:( Jediná opravdu vtipná scéna, kdy na závěr přichází Tariqova přítelkyně byl dobrý nápad, ale ani ta se s načasováním jejího příchodu po kameramanské stránce nepovedla.. Slabší 2*. ()

flouny8

Další levná, hloupá napodobenina Indyho. Příšerná kamera, úděsný výběr herců, hlavně kachní tlama a trapný efekty jak z roku raz dva.Ani Flynnu Carsenovi nesahá po kotníky. ()

Lukyn_CZ

Pustil jsem si vsechny tri dily hned zasebou a musim rict ze se me cely pribeh libil. Schopnej scenarista by z toho udelal jeden film, pripadne dva. Ale tri jsou opravdu moc. V prvni casti jsem se musel srovnat s tim, ze se nekoukam na Indyho, Flynna, Bena Gatese apod.. ale je to dalsi postava, tak proc ji hned odsuzovat :) Jak uz jsem rekl, filmy se libily a davam ***. ()