Albin (Patrik Almkvist) a Ida (Lisa Henni) sú šťastný pár, ktorý si vyrazil spolu s Idiným bratom Simonom (Patrick Saxe) a niekoľkými priateľmi na chatu do temných švédskych hôr. Keď dorazia ku chate, na ich prekvapenie ju nájdu zamknutú, a preto musí jeden z nich vliezť cez okno. Chata je opustená, akurát sa na podlahe nachádza sekera, ktorá do prostredia nezapadá. Bezstarostní priatelia si z varovných znakov nerobia ťažkú hlavu a pustia sa do divokej párty, behom ktorej vyjdú na povrch viaceré konflikty medzi nimi. Pod podlahou chaty na nich všetkých čaká nemilé prekvapenie, ktoré bude pre viacerých mať smrteľné dôsledky... (ShortyIC)

punco

Chválim za skutočne vydarené masky, obzvlášť bubáka z popod domu, poriadnu porciu kvalitného gore a krvi. Nechválim za absolútnu neoriginalitu a totálne vykradnutie Evil dead, len v oveľa lacnejšom prevedení, a stupiditu postáv. Európske hororíky sú mi sympatické ale tu vyššie hodnotením ísť nemožem. ()

ostre_pero odpad!

Obrovské sklamanie. Žiadny inovatívny prvok, len všade striekajúca krv a milión vecí, ktoré som už videl inde. Po hodine som od nudy zíval... ()

Snakefinger

Lesní duch po švédsku. Tak za prvé, na klasiku, ze které se rabovalo ostošest to nemá ani zdaleka. Za druhé krvavé až běda, tady to prostě vybílili na rudo komplet. Za třetí, ke konci tak natahované až nechtěně komické a směšné. Kdyby to mělo stopáž o půl hodinky kratší celému dílku by to nepopíratelně prospělo. Za poslední od půlky to fest nebavilo, i když se rudě kýblovalo až to šlo z obrazovky ven. ()

chad

Jeden z najlepších švédskych hororov, kde potoky krvi a brutality prevyšujú mieru únosnosti. Dekapitácia vreckovým nožom, telo prebodnuté nohami prevrátenej stoličky, či odhryznutá pera sú scény, ktoré mi dlho ostali v pamäti. Ekvivalent Evil Dead na severský spôsob. ()

pyzma84

Nepodarená kopírka Evil deadu a ešte k tomu otrasne a nelogicky sa chovajúce postavy. Dva body len za vzhľad hercov, prišlo mi to strnulé a nasilu. Aj obriezka by bola napínavejšia a s menším počtom litrov krvi. ()

violik

Náhodou Švédové se docela povedli, pěkný, štavnatý zombiecký horůrek pro zábavu, nikoli k zamyšlení. ()

Chupacabros

Trapný, trapný a ještě trapnější. Snad jen inženýři ze Švédska dokážou zkopírovat film, který zkopíroval sám sebe a nedávný remake to všechno raději zkopíroval ještě jednou, viceméně ale přinejmenším koukatelně. Ovšem Sonny Modrá Laguna a Tommy Wikuk na to jdou od lesa... děj ojebaný na mrť (kokot-ka se promění v démona a honí ostatní kokoty....poprvý, podruhý, potřetí...prostě až do konce), masky snažící se vypadat tak zle, že přes všechny ty vykulený čočky působí nepatřičně mimo. Veškerou genialitu potom dotváří banda nesympatickejch idiotů, kteří se celou dobu chovají tak idiotsky, že jsem si říkal jak je možný, že vůbec takový retardi dokázali dojet někam do lesa a ješte ke všemu najít chatu. Kdyby byl děj hozený do aspoň trochu jiných kulis, objevil se malinký záblesk originality, nebo kdyby všechno to kopírování zastínila kvalitní filmařina, mozná by i přistála druhá hvězda. Takhle to je ale bohužel obrovská nuda. ()

kataklysm

Rozpolcený jsem z toho. Už od začátku se na mě začalo hrnout množství nelogických scén a zvažoval jsem to po 20minutách vypnout. Ale říkal jsem si dokoukám to. Když pominu že je to taková vzdálená vykrádačka evil dead a omlácené téma , bylo tam hodně krve a to mě přimělo přimrknout a dát 3 hvězdy. ()