Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. (oficiální text distributora)

Zizou_

Temný pohled do zákulisí všech těch drog, chlastu, gangů... To potom tak dopadá, že z toho člověk začne blbnout s stává se z něho absolutní psychopat. - Neuvěřitelné, jak se Christian dokáže přeměnit pro roli - chování, změna přízvuku... Absolutní profesionál. Pro tuhle roli se musel trochu sám v toho psychopata změnit, podobně jako v Mechanik, jen tady nemusel shodit bezmála 30 kg. ()

Trescha

Baleova maniakální a sebedestruktivní jízda.Příběh bývalého mariňáka se "stíny na duši",neni vúbec špatný,ale čekal jsem přeci jenom trošku víc,nebo možná něco trošku jiného nevim. Film se pozvolna rozjíždí a s ubíhajícími minutami nabírají drsné časy na intenzitě. ()

ToMY_SMOG

Zajímavý film? Určitě! Ale nevidím důvod, proč se na něj dívat znovu. Nebudu nadávat za desítky ztracených minut, ale ani je znovu vyhledávat. JEDNOU A DOST! 5/10 => 3* ()

Jardatekk

Po tom co zabíjel u mariňáků se vrací zpět do států, aby pracoval u LAPD, ale z nějakého důvodu není přijat. Alkohol a tráva z něj udělá pěkného psychopata, který už není schopen normálně fungovat a přemýšlet. Krev a zabíjení už se stává jeho denním chlebem a zatemňuje stále více jeho mysl. A jak to může dopadnout? Všichni skončí na pouti a pijou malinovou limonádu. Dost syrový snímek, který mě osobně zaujal. ()

valmet

Bale to snad ani nehraje, člověku až přijde, že je to o něm. A jde z něj sakra strach. Nepříjemnej film. Výbornej výkon i Rodríguez. ()

Severus007

Je to v podstatě stejné, jako komedie pro zhulenou mládež, akorát je tam víc sprostých slov a zastřelených lidí. Čili nuda nuďoucí a navíc místy až odpudivá podívaná. ()

Mesmeric

Dobré, dobré. Přesně tenhle typ filmů mi chybí. Baleho mám rád, jako jediný se umí do své role opravdu ponořit. Pěkné zrcadlo tomu, jaká vymaštěná paka mohou dělat u fízlů. ()

Rotsby

Naprosto vynikajici prace kamery, nepredvidatelny Bale a slusne kruta jizda, rozhodne prekvapilo a zaslouzi si plnych pet! ()

mircxxx

Psychologické drama o traumatech z války. Bale je výbornej "rapl", ale Rodrigez mu zdatně sekunduje v roli malého flákače, manžela, kterej má zlobivýho kámoše. A sám se nemůže rozhodnout, na kterou stranu se vydat. V určitých momentech jsem si nebyl jistý, jestli bude následovat šokující zvrat, nebo úhybný manévr....Závěr není až tak překvapivý dějově, ale je povedený provedením. A pokud bych srovnával, tak se mi Harsh Times líbilo víc než Training Day. ()

Bragi66

Dějově řídká lepenice o postupné jízdě dvou lúzrů do pekla. Málo napětí, ale spád to nabere bohužel až na konci, kdy se k němu propíjeli, prokuřovali a prokecávali skoro dvě hodiny. To třeba takový film Dealer (1996 a další), to je panečku jiná severská syrovinka o dealerském sešupu na mafiánské dno. ()

bemygirl

Nepůjčujte si to. Pokud jste předtím viděli Skrytou identitu tak bude tímto filmem zklamaní. Mě zklamal,ale možná jen na tohle teď nemám náladu. ()

D_Cooper

Velice jsem se na tento film těšil. Očekával jsem něco jako film CRASH, takový příběh. Ale toto bylo spíš drama bývalého vojáka který je poznamenaný něčím z války a potřebuje psychiatra, protože je totální magor a dělá věci na dvacetiletý kriminál. Nakonec to i dopadne tak jak jsem mu to přál. Bohužel mě to zklamalo. ()

mitush

Z Christiana Balea som mal zimomriavky na zimomriavkách. Film ako-taký nič nové nepriniesol, ale všetky nedostatky sú zatienené famóznym Baleom. Moju obľúbenú frázu "vrelo odporúčam" nepoužijem aj keď by som rád. Ale toto nie je film pre každého. ()

Frontera

zas až takový dobrý film to není myslel jsem že to bude o dost lepší 120. min. a defakto o ničem o jednom furt zhuleným ex-mariňákovi ()

fojťan

Od tohoto snímku jsem pravda očekával trochu víc. Víc příběhu, víc hloubky. Místo toho je tu plno chlastu, trávy, sem tam docela vtipných poznámek a dobrý, i když možná trochu přehrávající Christian Bale. Zvlášť ze začátku je jízdy v autě a keců okolo až otravný nadbytek. Film dostává slušný náboj až v posledních minutách – závěrečná scéna je výborná, ale opět – scénáristicky slabší a tak nějak vykonstruovaná, ostatně jako celý film. Dohromady nejde o nic víc, ale ani míň, než slušně podaný filmový profil vojáka, který kombinací trávy a zlých vzpomínek přestává kontrolovat sám sebe. Takže tři a ani o kus víc. A to i přes to, že z Balea jde i skrz obrazovku občas vážně strach. ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Zmodernizované Komando?

Zmodernizované Komando?

20.08.2010

Jeden remake, téměř doslovný, už existuje – ruský Den D. Několik nepřímých bychom také našli – mezi filmy s více či méně podobnými zápletkami by nechyběly 96 hodin či Expendables. O oficiální… (více)