foundation

to zas raz bola hlupucka kravovinka..preco sa len Butler nechal nahovorit na takuto zazracnu sracku to mi neni jasne kazdopadne on jediny v tom filme za nieco stal. Priznavam sa ze to hodnotenie je mozno trochu skreslene lebo som cely film ani nevidel..skusil som prvu polhodinu..druha uz sa nedala vydrzat takze som ju preklikal a pozrel si rovno zaver. neocakavam ze keby som to videl cele zmenil by som na ten film nazor. ()

desolator6

Filmík ktorý poteší, ale nenadchne. Ale Gerard Butler bol rozhodne vynikajúci! Akcia bola na strednej úrovni, ako keby sme tie zábery už niekde videli. Dej ani nehovorím, príbeh masovej obľuby nových technológii ktoré však vedú k jej zničeniu tu bola milion krát. Človek si pozrie, možno si pozrie ešte raz ale s príchodom lepších akcií v iných filmoch zabududne naň. ()

piotro

a s tým nápadom a tými hercami to mohol byť o toľko lepší film........len ma mrzí, že v tom hral Gerard Butler. ()

Meiers

Naprosto zvrhlá utopie, kterou táhne jedině Gerard Buttler a ucházející akce, ale a teď myslím velký ALE, ten film se topí v nejhlubší béčkovosti řekněme vyjma akce, kde to drží kamera, která dokáže předvést pár slušných setů, když se s ní přestane třepat jak s shake baterkou, při procesu dolování fotonu. Zasaďte stupidní příběh do stupidního prostředí, dejte tomu šílenej visuál počítačovejch her, jeblýho úchyla co to všechno manipuluje a dostanete Gamera. Fakt zbytečnost, ale nejvíc mě udivuje, že na to Buttler sednul jak mucha na lep, při výběru role to chce razit nějakou zásadu, třeba něco jako: "STOP acting in bullshits". ()

asfalt

Páni režiséri by mali znížiť dávky kofeínu a prísť už aj s niečim novým. Bol to len zhluk scén, ktoré dokopy nedávali nič zmlysluplné. ()

longercz

Na papíře to vypadá všechno opravdu dobře, ale ve výsledku tomu tak vážně není. Slabý průměr, no a Michael C. Hall už asi navždycky zůstane Dextrem Morganem, i když to samé jsem si o něm myslel po ukončení Six feet under a nutno dodat, že z té postavy se dostal naprosto dokonale a bez jakékoliv pochyby. Uvidíme. Každopádně v tomto filmu to tedy určitě nebude. ()

Yojimbo

Začátek za čtyři, konec za dvě... Finále vyšumí do ztracena, zcela evidentně chybou vadného scénaře. Škoda, protože ten potenciál je v první půlce téměř hmatatelný. ()

Petyas

Zajímavě vymyšlený i udělaný akční film. Nenudil jsem se, líbilo se mi to. Mohlo to být krapet delší, ne tak přímočaré, film mohl obsahovat více scén nad kterými by se člověk mohl zamyslet a s nějakým zajímavějším vyvrcholením. Ale i tak tomu dávám slušných 75%. A Gerard Butler byl pro takovou roli stvořený ;-) ()

Manhattan

Gamer by podle mě asi nebyl tak špatným filmem pokud by nevsázel na totální guláš a přepiplanost. Gerard Butler byl skvělí ale to furt nemůže tento film vytrhnout, celkově mi tento snímek připomněl fiasko s náhradníky. ()

towstit

Strasna hlupost, ktoru drzi nad vodou Batler, a tempo snimku, ktore je priam diabolske a nestihne nudit ani na minutu. ()

Pekisan

Tak toto je celkom pekna vykradacka servirujuca jedno klise za druhym v efektnom neopunkovom kabate s prekvapujuco nudnym dresingom. Fakt nechapem ako moze byt film plny akcie taka zyvacka. Potesil chlapik s kufrikom pocas prvej prestrelky, ktory vo mne silno evokovol klasiku klasik a to hru Half Life. Dalej zadocek Tillmanovej manzelky a scena v diskotekovom klube. Gameri to urcite musia vidiet, zbytok len v pripade, ze v telke nehraju nic lepsie ako nejaky novy povodny slovensky serial ()

bolf!k

Zajímavej filmeček, když na něj nemá člověk přemrštěný nároky. Navíc tohle je role vyloženě šitá Butlerovi na míru. 80% ()

maciii

úchylné, dynamické, krvavé, nápadité, vzrušující, proklatě zábavné... a rozhodně nedoporučuju dabovanou televizní verzi, protože to jsou jako obvykle dva úplně rozdílné filmy. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize