Elkesar odpad!

Tenhle film má dobrý nápad, ale strašlivé ztvárnění. Je to nesourodá směs olizování, koz, prdelí a střelného prachu. Myšlenka virtuálního světa ve kterém ovládáme jiné lidi je sice úchylně děsivá, ale nelogická, složí spíše dvěma neschopným režisérům k tomu, aby zakryli touto uchýlárnou svou neschopnost. Pár akčních scén stojí za to, ale ve výsledku je to jen odpad. ()

vieriX

Je to pořád dokola Neveldine a Taylor točí pořád filmy podle stejné vizuální šablony. Rozhodně zde tu byl potenciál s filmem udělat mnohem více. Je to něco jako kombinace filmu Běžící muž a Rallye smrti. Film mě co se týče akce nezklamal, ale ten scénář to byla hotová katastrofa. Nebýt charizmatického Gerarda Butlera tak by to byla hodně velká sračka. ()

LukKon

Prirovnanie k Running Manovi a Death Race je nepopierateľné. Digitálna kamera mi tentokrát až tak nevadila. Čo mi však vadilo, že snaha o dynamickosť vyústila do takej miery, že z niektorých scén zostávajú len šmuhy na obrazovke a vyzerá to, že kameraman aj strihač dostali záchvat. Inak je to akčňák ako sa patrí. ()

Romeroo

Pane Butler měl jste tohle skutečně za potřebí ??? Námět filmu mohl fungovat 1000x líp, bohužel vyšuměl do ztracena...neustálé střihy, hra na moderní filmařinu plnou barev mě tentokráte ale vůbec nezaujala...tohle nemohl zachránit ani Butler a ani ten příjemný prasácký tlouštík, natož pár zlomených vazů a trocha krve...lepší 1* cca 35% ()

blacktomas

Béčko jako prase, hozené do nejmodernějšího hávu. Forma jako taková už v dnešní době nemůže snad být horší, proto se od jejího hodnocení distancuju. Co se týče obsahu, tak ten je poměrně okoukaný a ničím až na pár chytrých nápadů nepřekvapí. Prostě další klipovka, která vyprchá už se závěrečnými titulky. ()

fordhont

Rozhodně zajímavý námět, který mohl být lépe rozveden a využit. Postava hráče tak nějak časem ztratila význam, což byla škoda. Kamera se třepala někdy až moc, i když záběry byly zajímavé (RED kamera). Jako na akční sci-fi film se na to však dobře dívá. ()

Marcus.das

Gamer si vzal to lepsi z nahradniku a osumtele klise nechal stranou. Prislo mi to jako superakcni snimek s dost vyraznou zapletkou, ale popravde jsem cekal vic. Kamera v tomle filmiku byla naprosta lahoda, jenom me mrzi ten zaver-clovek uz od zacatku mohl tusit, jak to asi skonci:( No nic..70% si to zaslouzi... ()

dragonian

- Zle spracovanie, malo kontrastu vo vyslednom strihu. + Slangove vyrazy, celkovy komplex kybernetizacie globalneho sveta pomocou aspektov virtualnej reality; bipolarne rozdelenie spolocnosti na dva tabory: Ti, ktori si platia hru, Ti, ktori su akymisi simsami, avatarmi, virtualnymi bytostami beriem ako prinos pre audiovizualne dielko ()

monty.cl

Bylo to hustý, ale nebylo to na posr...Takovéhle téma se dalo vyždímat ještě k mnohem větší jízdě, škoda. Takhle je to jenom hodně dobrej akčňák s nedotaženejma nápadama...60% ()

angel.CZ

DoSkvělou akci po pár sekundách zničeho nic střídá nehorazná nuda...... a stále dokola.Dobrej nápad, fajn provedení, jen to pořád někde kulhá.I když jsem moc od tohodle snímku nečekal tak mě příjemně zaskočil. Ale více jak 60% si asi nezaslouží. ()

DJ Kritik

Mix filmov Matrix, Gladiátor a Vlákna zasadená do neurčitej doby je výborne zvládnutá. Neskutočne skutočná realita. Všetko už tu dávno je stačí len premýšľať. Akcia: **** Hudba: **** Realita: ***** Vtiahnutie do deja: **** ()

Dawed

Po chvilce váhání 3*, místy dost drsná atmosféra, místy až moc ujetá. Ale jinak pro oblíbence 3D her určitě kvalitní podívaná. 70% ()

Soubi

Jedna cool kapka za druhou, až je z možného pozdního sběru nechutná břečka. Škoda škoda škoda, takto pro stromy není vidět les :( ()

Black3R

Dávka poriadnej akcie, ako s filmu Death Race, len to nemalo taký "šťavnatý" spád. Podobný námet a rovnako sa mi veľmi páčil :) .... 85% ()

HarveyDent

Totální perverze a nechutně nereálná vize budoucnosti. Svět, jehož obyvatelé se baví dvěma hrami: Society jako úchylná mutace Facebooku a Slayers jako Counter Strike s vostrejma, moderátoři Televizních novin s prasáckými řečmi o půl osmé večer a slizkej masturbující tlustoprd jako personifikace celé shnilé generace. Gerard Butler a Michael C. Hall to však kazili svými nesmírně chabými hereckými výkony, takže nedostaneme orgasmus z téhle čuňárny od psychicky labilní dovjky Neveldine/Taylor a dáme pouhých 75% :o) ()

Asdas

Gerard Butler hraje ďalšieho zlého muža v jeho kariére vo filme ,ktorého nápad je zaujímavý ale pri následnom prevedení na plátno to škrípe, či už scenáristicky alebo u samotného vyznenia filmu ,ktorý má síce efektné zábery len mu chýba nejaká duša aby sa človek s postavou dokázal stotožniť a tak ho aj sám hnal dopredu . Záverečné finále je potom tažké WTF . ()

jafuska

toto je naprostá ztráta času, kdo má rád počítačové hry, budiž, možná právě pro něho je tento film určený, ale u mě se tento film prostě minul vším, nedostala jsem se ani do půlky filmu, tento film je špatný od začátku a je mě jedno, jaký je vlastně konec, jediná světlá výjimka u tohoto filmu je, ta, že se zde objevuje hlavní představitel ze seriálu Dexter, a to je asi tak všechno co mě nějak mohlo překvapit. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize