Reklama

Reklama

You're Next

  • Velká Británie You're Next
Trailer 2

Manželé Davisonovi se rozhodnou sezvat své potomstvo a uspořádat oslavu k příležitosti 35. výročí sňatku. Idyla je ovšem narušena skupinou ozbrojených maskovaných vetřelců s touhou každého v rodinném sídle zavraždit. (Abes)

Diskuze

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

dr.horrible

no diky

hej, o cam you´re next viem, a aj som začala pozerať, lebo som bola nedočkavá, ale kvalita mi vadila, a ani som potom na ten film ani nemala náladu, tak som to vypla. počkám si na dvd rip, keď bude bezplatný.

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

CAM je, ked niekto v kine natočí plátno na kameru. a nehádaj sa prosím s ostatnými, alebo si ich nevšímaj. youre next je výborný film a sú sviatky, tak bud dobré dievča :)

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

beba789

teraz fakt neviem, to má byť sarkazmus?

no tak, neber si všetko tak k srdcu :D fakt neviem, čo je na tom tak strašné, že to musíš riešiť. nepovedala som tvoje meno, a ani som nepísala v jednotnom čísle. myslela som všetkých takýchto ľudí na čsfd a inde, pretože ste mi dali na to dôvod.

uvedom sa, a prestať byť tak precitlivelá.

na příspěvěk reagoval beba789

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

Uvědom si co píšeš, ano? Za jedno slovo mi tu nadáváš do exotů. Zamysli se nad sebou a přestaň být tak vztahovačná a přecitlivělá.

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

beba789

konštatovala som iba pravdu.

ale hej, v živote ešte stretnem xyz zakomplexovaných, odsudzujúcich ľudí, takže toto je iba sample toho, akí exoti behajú na tejto planéte.

na příspěvěk reagoval beba789

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

beba789

a áno, ten tvoj "pokus o vtip" nebol na mieste, pretože ja som tu položila normálnu otázku, keďže ani na googli som nezistila, tak mi prišlo logické sa tú otázku opýtať na filmovom fóre než napr. na fóre o ľudovom speve.

a verejne priznám, že nie som vševed, ako vy "experti".

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

Go to hell! Pochopilas tohle? To byl sarkasmus. Zvykej si, csfd není peříčko. Kdekdo tě vyfuckuje jedním slovem někomu k tomu vystačí jeden smajlík. Howgh!

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

beba789

ja zasa nechápem, ako si ty predstavuješ, že cudzí ľudia -na internete- majú všetko do bodky pochopiť tvoje zmýšľanie, keď v živote ťa nestretli ani nerozprávali s tebou, a potom sa ešte čuduješ, prečo z toho vzniká nedorozumenie?

a o mňa sa ty nestrachuj. trollov nekŕmim.

na příspěvěk reagoval Mr.Ripley

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

Tak se ti strašně moc omlouvám, že se tě to tak dotklo. Nevím, co na tom bylo tak hrozného, že se to tu musí řešit. Vážně, ty tu raději nediskutuj, protože jestli ti vadilo tak strašně tohle, tak pak nevím, co budeš dělat až na tebe vyjedou někteří zdejší, kterým je jedno, jestli tě urazili a tohle tvoje reágování na ně jim bude dělat ještě dobře.

na příspěvěk reagoval ChArLeNe, ChArLeNe

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

beba789

no tak pardon, že mne neprišlo vtipné si robiť srandu z niekoho nevedomosti.

"Nemusíš si vše hned vykládat jako vysmívání." - aby si bola v obraze: sme na internete. ja teba nevidím, rovnako ako nevidíš ty mňa. a navzájom sa vôbec nepoznáme. jediná pomôcka je písaná komunikácia, čo znamená, že ak hodíš smejúceho sa smajlíka, tak sorry, že bežný čitateľ nemá ako zistiť bližšie tvoje stanovisko ako si to myslela, a že hneď ho napadne, že sa mu ten druhý vysmieva.

na příspěvěk reagoval beba789

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

Ježiši, tak pardon, že mě pobavilo, že netušíš co je CAM rip...  Nemusíš si vše hned vykládat jako vysmívání.

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

Mr.Ripley

ja sa nerozčuľujem, ani neplačem. asi moc všetko čo čítaš zveličuješ aj ty.

to podávanie, som myslela tým, že tá užívateľka za to "seriously" pridala smejúceho sa smajlíka. evidentne, mi tým chcela naznačiť, že sa mi vysmieva - ja som toto iba skonštatovala.

konštatovanie faktov nepovažujem za rozčuľovanie sa.

a odsudzovanie - to, že keď človek nepozná JEDEN pojem, hneď už píšete, že ako si dovoľujem niečo také pýtať... ak podľa teba som použila neadekvátny pojem, tak sorry.

a náhodou, cez google, čo som tak zbežne prešla, som tomu pojmu aj tak na 100% neporozumela. ale už som ho v minulosti videla (asi keď som pracovala s nerom), ale neštudovala som, čo každý jeden pojem znamená.

na příspěvěk reagoval beba789

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

Pláčeš zbytečně nad rozlitým mlíkem. Pouze jsem konstatoval nad aktuální situací, která na csfd převládá. Pár menší kousavých faktů na závěr: 1.) Nikdo si tě tu nepodává, 2.) Nikdo tě tu neodsuzuje. Pokud bereš reakci "seriously" a následující koment o aktuálním dění na scfd jako odsuzující, tak ti stačí k zvednutí tlaku opravdu málo. 3.) Na hledání odpovědi slouží jednoduchá odpověď - Nejdřív zkus strýčka Google a teprve potom, zda-li nenajdeš dostačující odpověď se optej ve fóru.

 

Ale konec offtopic, back to movie! ;)

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

SpeedyCZ

SpeedyCZ (hodnocení, recenze)

VUDU je americka firma, ktera nabizi filmy a serialy na zkouknuti, samozřejmě za poplatek. Muzes si ji predstavit neco jako VOYO treba. Youre Next je tam dostupny na zkouknuti od vcerejska. Nekdo si ho tam zaplatil, nahral a uverejnil toto video pro ostatni. No a tom ripu jsem mluvil. Ten se da najit. Od uterka bude film i na Itunes a brzy budou i Blu-ray ripy, coz bude lepsi kvalita nez ten rip z VUDU.

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

Mr.Ripley

a vo frekventovanej diskusií by som sa to neopýtala, pretože tam je väčšia šanca, že narazím na podobných mudrlantov.
tak som myslela, že hádam v diskusií, kde noha iba sem tam vkročí, sa mi dostaví aspoň odpovedi, keď už nie slušnej. mýlila som sa.

na příspěvěk reagoval Mr.Ripley

ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

Mr.Ripley

viem čo je dvd rip, blu-ray disk a podobné. to, že neviem ÚPLNE každučký pojem neznamená, že si človeka musíte hneď podať.

a nie som milý, ale milá - keby si si ráčil všimnúť v akom rode píšem.

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

ChArLeNe

Nemusíš být ihned mrzutý. Ono, když se člověk nachází na filmovém serveru tak nějak "trochu" předpokládá minimální znalost terminologie z odvětví ripů či filmové techniky. Můžeš být rád, že tahle diskuze je ještě méně frekventovaná. Na jiných diskuzích by dostal větší "masáž", moj milý. ;)

na příspěvěk reagoval Pilda17, ChArLeNe, ChArLeNe, ChArLeNe

Související novinky

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra

06.10.2015

Kdo bude režírovat Rychle a zběsile 8? Máma Vina Diesela chce za kamerou svého synáčka, sám Diesel navrhuje návrat ke kořenům s Robem Cohenem (Rychle a zběsile). Studio Universal ale situaci vidí… (více)

Reklama

Reklama