Black Water: Abyss

• Nový Zéland Black Water: Abyss (více)

Dva páry vyrazí na výlet do australské džungle, aby prozkoumali dosud lidstvem nedotčenou, hlubokou jeskyni, objevenou jejich kamarádem, který se do této tajemné šachty vydává s nimi. Když se všichni spustí dolů, začíná dobrodružství. Ne však takové, jaké si myslíte. Venku totiž začne obrovská bouře a jeskyni zaplaví voda. To ale není to nejhorší, skupina totiž po chvíli zjišťuje, že ve vodě něco je. Něco děsivého a nebezpečného... (Matared)

curil

Další příspěvek do žánru animal horor. Režisér Andrew Traucki je v žánru zběhlý a tento příběh nijak nevybočuje z jeho předešlé tvorby (např. "Krvavá laguna" nebo "Útes smrti"). Děj se nyní odehrává v podzemní jeskyni s velkým jezerem a s nebezpečným predátorem. Napětí je jako obvykle budováno postupně s nejprve náznaky záhadného pohybu ve vodě, než se krokodýlí zuby pořádně ukáží. Kladem filmu je, že nejde o žádné gigantické monstrum a žádné přemrštěné hororové záběry smrtících útoků. Je jasné, že se přece jen někdo z pětice mladých amatérských speleologů musí zachránit. Více nelze prozradit, horor lze hodnotit jako lepší průměr komerčních "béček". ()

blazma

Nevadí mi když film vypadá Béčkově, pocit klaoustrofobie taky funguje. Co ovšem nechápu, je hra na city v podobě baby co je těhotná.. první velké mínus a druhé nepochopitelné mínus je ten konec.. Tak sakra dostanou se z jeskyně a pak vjedou autem zpátky aby jako měl film nějaké epické zakončení nebo co? to byl fakt chabej konec jako blázen. ()

Pecan206

Povedený survival horor: skupinka kamarádů uvězněna v jeskyni s krokodýlem, na nízkorozpočťák i docela dobré efekty, ale co ten dementní konec? :-/ SPOILER : už Cover filmu vám řekne jak to celé dopadne, ano přežijí to pouze 2 holky, které se však dostanou k autu a místo toho, aby se zachránili, tak jedou tak pitomě, že u prvního spadlého stromu skočí do řeky zpět za krokoušem, po úprku z vozu jednu pokouše a při společném boji ho zastřelí pistolí z auta, ona má po tomto zápasu pouze škrábance na břichu, no prostě mega real... ()

sodomex

50 %. Podle hodnocení jsem čekal od začátku nějaké CGI céčko, ale překvapilo mě, že to tak vůbec nebylo. První polovina byla dokonce hodně slušná. Druhá už byla o dost slabší. Nelogické, zdlouhavé, konec mohl být dřív. Poslední scény už byly spíš ke škodě. ()

Kenji

Až neskôr som zistil, že režisér pred rokmi natočil Black Water, ktorý bude zrejme lepší, takže si ho dám nabudúce. Ale tak partička kámošov ide prezrieť nejaké jaskyne, parádne priestory s veľkým jazerom. Čo čert nechcel zavalí vstup a hladina stúpa a vo vode sa potuluje dosť veľký krokodíl. Ako tradične sa postavy miestami správajú nelogicky a aby toho nebolo málo, zisťujú, že henten mal románik s hentou a hentá je tehotná s hentým. Plynie to dosť pomaly a človek sa neubránil pretáčaniu, ale taká kto má rád tieto animal horory, tak sa pri tom môže ponudiť ()

Pan.Antonin

Jeden z mých oblíbených hororových režisérů Andrew Traucki ukázal, že řemeslo během dlouhé pauzy nezapomněl. Po nepříliš dobře přijatém Found Footage z indonéské džungle se vrátil ke krokodýlímu hororu "pokračováním" svého snímku Krvavá laguna. S prvním filmem to nicméně má společného akorát krokodýlího antagonistu. Tentokrát si však vypomohl temným prostředím zaplavené jeskyně. A právě za pomoci světla, stísněného prostoru a hudby buduje velmi slušnou atmosféru. První snímek se mi sice líbil víc, ale i tenhle film si (i díky ne úplně očekávanému závěru) slabší čtyři hvězdy zaslouží. P.S. Cením pěkný plakát inspirující se Chvěním ()

nikhaj odpad!

Neodporucam! Tento film je katastrofa, hlavne v prvych 5 minutach filmu je jasne o co ide a nema co prekvapit. Zbytocnost ()

mikruu odpad!

Na to, že to je dva roky starý film je to až podezřele genderově nevyvážená parta lidí... Nic černýho, hnědýho, ani béžovýho... Divné. I když... Ta těhotná zřejmě nebude úplně křišťálově bílá. Bude v sobě mít něco z původních obyvatel Austrálie. Ale tak nějak sympaticky. Přes to, že to je ranaultovina, tak jsem vydržel skoro hodinu... A ten krokodýl je nejspíš úplně blbej, hluchej a slepej. Ale zřejmě to měl ve scénáři. Stojící a skučící těhotnou ve vodě ignoroval, a tiše plující mrtvolu sežral... ()

Duffson

Nebylo to vubec spatny. Na ty monster sracky co posledni dobou vychazi je toto aspon vizualne v poradku a dej odsejpa. Davam 3* ()

matko2351

Jej tak to bolo nudné. Cely cas som sa hral s telefonom a dival sa len ked utocil krokodil. Koniec ma odpudil este viacej,nevieme brzdit? Pre mna slabe 2* ()

seed8038

Za snahu 1 hviezda ( za ten jeden prekvapivý okamih). Inak cca 1,5 hodiny života v prdeli, ktoré mi už nikto nikdy nevráti... 😔 ()

PORTER44

Další ze spousta hororů o krokodýlech zabijácích tentokrát z jeskyně,sem tam nějaká ta dobrá lekačka,na konci zbudou kupodivo dvě ženy a jedna ho dostane. ()

Tobacco

„Ty ho strciš do vody a my poplavem.“  a pak minutu čumí jak se nic neděje, to ho tam nemohl strčit on? Poslední půl hodinu už jsem jen proklikat, nešlo mi to pustit v originále s titulky a ten český dabing už nešel vydržet (a hlavně to teda byla NUDA). Alespoň jsem si připomněl proč si pouštím filmy s originálním dabingem. ()