Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

horrormaker

Toto ma sklamalo. Jednotka sa dala, bola skvelá, ale toto už nie. To hromadné umieranie na plese bolo úplne zbytočné, ba až debilné. Ale inač sa to dá. Hororový Cabin fever ala Prci, prci, prcičky ()

psychokiller

Musím říct, že dvojka mi přinesla větší zklamání, než jsem čekal. Od samého počátku, kdy týpka z jedničky srazí autobus a voda z rezervoáru, se dostane na ples maturantů, čímž je všechny nakazí, no hrůza. Jednička byla naprosto super, ale tou dvojkou se to dojebalo, jak nejvíc to šlo. Scénář celkem šel, avšak výkony herců naprosto ubohé. Efekty také téměř o ničem. Na druhý díl jsem se podíval, jen z toho důvodu, že jsem čekal, že se to vše nějak s tím virem vyřeší, ale jak vidím, West, doslova zkurvil, dobrou myšlenku, Rothova Cabin Fever 1. Kdyby se Roth pustil i do druhého dílu, bylo by to tisíckrát lepší, jelikož jednička, alespoň měla nějaký smysluplný příběh, a také celkem povedený závěr. Sám sobě se divím, že jsem to dokoukal, až do konce. Od chvíle, kdy vypukne ples a studenti, pijí kontaminovanou vodu, do toho se tam vetřou federálové, nebo co to vlastně bylo. Nemohu ale říct, že to stálo úplně za prd, rozhodně mě pobavilo, jak školník nachcal, do toho punče, nebo co to vlastně bylo za hnus, čímž ještě tu kontaminaci zvýšil, finále docela ušlo, krev stříkala proudem a to se mi líbí. Takové krváky, to je moje hobby, ale stejně, s prvním dílem to nemá vůbec nic společného. Na závěr, chci tímto říct, že jednička byla o sto procent lepší, než tenhle bullshit, Avšak, i přes nepříliš povedený druhý díl, hodnotím 40% (krev, vtip, prohlášený pařmen Winston) ()

Pattrick

Budu ještě hodný, páč Eliho Cabin byl trapnej, todle mělo alespoň dávku nechutnosti, vtipnosti a jeblého příběhu, ale přesto mě to teda moc nenadchlo.. Bohužel, jak bylo řečeno, West byl hodně omezenej při tvorbě a je to vidět :-/.. zakončení, takhle by to teda nešlo, ale animovaný příběh byl vtipnej. Nechutnosti, ty byly fakt nechutný, brr.. ten film stojí na nich a na místy parodických scénkách, takže pokud očekáváte nějakej solidní příběh a peckové zakončení, tak tady se ho moc nedočkáte, ikdyž v jeden moment mě to překvapilo a myslel jsem, že by to mohlo být ještě peckové, ale nestalo se ()

mskarabeus

Béčkový, komediálně laděný, lehce stravitelný horror, neusnul jsem o něj tak je docela v pohodě :-) .Že tam jsou nechutnosti? No a co, vždyť je to horror tak co chcete čekat ? Romantické lovestory? ()

LíškaEliša

Ja som sa pri tomto filme naozaj bavila. Toľko zábavných a milých okamihov som nevidela v ani jednej komédii :-) Palec hore za vtipné poňatie epidémie na strednej škole. ()

Deacon59

Po slušné první půlce přijde obrovské zklamání z druhé půle a potažmo konce. Takhle uspěchané finále sem už dlouho neviděl. Je vidět, že Ti West má talent, ale jako celek se to úplně nepovedlo. Přípravy na ples a animované části jsou výborně udělané. Škoda mohlo to bejt za 4* ()

Sekon

Myslím, že tenhle film se s jedničkou nedá až tak moc srovnávat. Ještě si ale myslím, že tenhle film všichni dost podhodnocujete. Horor je můj nejoblíbenější žánr a musím říct, že jsem delší dobu neviděl něco tak nechutného a myslím, že právě to byl záměr tvůrců a tak se taky opravdu pěkně povedl. Ano je to béčko, ale jako béčko si zaslouží vyžší hodnocení. Krve opravdu dost a hnusu, což je netypické. Ale bylo to už potřeba, aby něco to pomyslné místo zaplnilo. Co se týče scén, které měly místy nádech trochu parodie, jak tu bylo už řečeno, tak nemyslím že to bylo na škodu, ba naopak to tomuto snímku dodávalo šmrnc. Shrnu to: Mělo to spád, byla to super nechutnost, misty fajn hudba u toho, i když trochu pripominajici parodii, fajn zacatek i konec a fajn atmosfera. Ja osobne jsem se vyborne bavil a hodily se mi k tomu i ty postavy a neco takovyho jsem dlouho nevidel. ()

Pierpa

Zase jedna z dalších sračiek čo som v poslednom čase videl, bohužial...Ešte horšie ako slabá jednotka CF....Škoda času! ()

noKOMERZIALL odpad!

ukázkový příklad toho jak dokonale zprasit pokračování povedené jedničky.jak na tohle vůbec někdo dokázal získat peníze to je mi záhadou,nejhorší pokračování jaké jsem kdy viděl,škoda času,škoda to stahovat,škoda se tím vůbec zabývat.To i horor mravenci z roku 78 nebo z kdy byl desettisíkrát záživnější než takle zhovadilost. ()

Keledaia

Šance na brilantní sérii totálně zazděná, zničená, pohřbená.. Jak někdo může natočit takovou sračku ? To fakt nechápu.. Jednu hvězdičku za přenos infekce orálním stykem a pěkný uhnívající penis a výj*b s tlušťoškou, jinak totální slabota.. Jak už tu bylo řečeno, ta evidentní snaha o překonání jedničky tím, že budem krvavější a nechutnější, je úplně blbá. Vůbec se to nepovedlo. Nestojí ani za podívání (a to neříkám téměř nikdy!). Takže, nedívejte se, je to kravina. ()

Hiromi.san

Dle mého mínění byl první díl lepší a to o hodně. Začátek vypadal slibně, když se na scénu vrátil Paul z prvního dílu, ovšem vzápětí mě radost přešla .Druhý díl Cabin Fever se snaží těžit z jedničky a moc se to nepodařilo Jediné co stojí za zmínku jsou kreslené pasáže a "starý dobrý " Winston. ()

Dexies odpad!

Jako že jednička je podprůměrný film, ale toto je totální odpad ... příběh nula, akce, napětí to mělo zrovna dovolenou a zase ten pitomej zástupce šerifa ... ztráta času :( ... ()