Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

MFZB

Rozhodne brutálnejšia a nechutnejšia je táto dvojka oproti jednotke. Dá sa aj na tomto druhom pokračovaní výborne pobaviť, ale už to neni ako v jednotke...ale za to tu funguje viac pravidlo hororové. Film je fakt o dosť brutálnejší v čom vidím osobne plus. Taktiež ani chvíľu nenudí a čas pri ňom prejde naozaj rýchlo aj keď scénar už neni bohvie čo, tá brutalita drží u mňa tento filmík na vysokej priečke a taktiež animácie sú podarené. Normálne by som čakal aj tretí diel... ()

bulawaio

2/10. Tak s takovými rádoby cool horory mívám dost často problém. Tuto věc bych používal spíše jako agitku, myjte si ruce - budete zdraví, či berte si kondom - jinak vám upadne. Todle k solidní hororové zábavě nepatří. Sledovat klišoidní bandu nadrženejch pubertáků fakt nemusím. Á propos vtipné momenty? Já se teda nesmál. Pochválím jen gore, na kterých bylo vidět, že nebyly odbyté. Zbytek smrdí hodně levnou voňavkou. ()

Carnosaurus

Ti West je zřejmě expert na filmové návraty do dob již dávno minulých a nejinak je tomu i u Spring Fever. Podobně jako ve vynikajícím The House of the Devil, kde pečlivě těžil z atmosféry přelomu 70. a 80. let, i tady je vidět vysoká míra stylizace. Snímek je variací na již tisíckrát viděné osmdesátkové vyvražďovačky plné nechutností, mdlých postav a šeredných účesů. Pravda, postavy nejsou mdlé, což je oproti jedničce značný pokrok. Nechutnost je na mimořádně vysoké úrovni a nezalekne se prakticky ničeho. Účesy jsou na tom ještě lépe. Je vidět, že Ti West se s ničím nepáře. Když už dělá satanský atmosférický horor, tak se vším všudy a ještě pořádně přitlačí na pilu. U Spring Fever tlačí na o dost krvavější a ujetější pilu, která má však tak vysoké otáčky, že zkrátka chytne a nepustí, dokud všechny nesemele. Pokud připočtete podivné animované vsuvky, vyjde Vám nechutný krvák plný laciného humoru a jednoduché přímočarosti. Aspoň se nezabývá kretény, kteří se baví střílením veverek v lese a karate albíny se zálibou v kousání. Dokonce i ten dementní policajt je tentokrát o něco sympatičtější. ()

Kushina

Ačkoliv to nebyl nebyl ani horor ani thriller, nýbrž spíše komedie (pokud máte černý smysl pro humor), tak se to dalo skousnout . Byla sranda koukat, jak lidem odpadávají části těla, jinak byl celý film jen o šukání, vztazích a masakrech. Konec se mi obzvláště nelíbil. 35% ()

brasek

Tento snímok je založený na množstve krvi a mŕtvol, plus sem tam nejaká ohavnosť. Príbehom je to absolútne nezaujímavý, nudný a plytký počin. Z celkového pohľadu minimálne o stupeň horšie ako úvodný Cabin Fever. ()

montel

Do vodovodního potrubí v jednom malém městě, se dostane smrtelně masožravý virus. Na místní střední škole zrovna propukne maturitní večírek, kde virus napadne většinu studentů. Spolužáci John (Noah Segan) a Cassie (Alexi Wasser) se pokusí ze školy uprchnout. To není ale tak jednoduché, protože školu obklíčila armáda, která se chystá studenty zlikvidovat...Velmi slabý odvar prvního dílu, který dokázal zaujmout. Dvojka je dosti nechutná a chvíli připomíná spíše komedii. Komu se líbila jednička, ať se tomuto filmu raději vyhne.35% ()

Adoshek odpad!

Bohužel i v tomto případě se potvrdilo, že pokračování dobrého a úspěšného filmu nemusí být dobré a úspěšné. Dokonce ani ne z poloviny tak dobré jako jednička, ale že někteří "tvůrci" dokáží vyprodukovat takhle nudnou nezáživnou zhovadilost a blbost stavějící jen na úlomcích masa odpadávající z nakažených lidí, či na měření objemu krve, kterou nakažený studentík vyzvrací. Film jsem sice dodíval až do konce s naivním myšlením, že se to třeba ke konci zlepší a budu moct dát alespoň nějakou hvězdu..... jak naivní jsem těch 86 minut byl..... ()

morbido

CF 2 som si pustil s očákávním jasného odpadu ale nakoniec som bol milo prekvapený.Minimálne sa to u mna vyrovnalo jedničke aj ked sú vlastne uplne odlišné. ()

Gabriel_cz

Jako horor naprosta hovadina, vic jsme se ale smal nez u leckterych komedii. Film je celkove naprosto stupidny a blby, kdyby nebylo kratkych kreslenych casti na zacatku a na konci filmu, ma to 1 * ()

Majklkm

Cabin Fever 2 je důkazem toho, že dvojky, to už není nikdy ono. Zde platilo, čím víc mrtvých, kteří spíš vypadali, že jim nesedl Jahodový Jelzin, tím líp. Malé plus bylo, že sem se tu a tam zasmál, takže bych se nebál dopsat k horor, thriller, taky komedie. ()

JK.89

No jako komedii tomu nemůžu dát méně než za 4 hvězdy, protože já jsem se fakt po dlouhé době bavil, ale jako horor je to děs. ()

schindler

Kdyby se ten polda trochu zhulil jistě bych přidal, ale on se pro mě nepochopitelně chová úplně normálně. Což neplatí o ostatních, ti se chovají jako magoři. Logika je zde cizí slovo. ()

Drky

Pokud by tvůrci tohoto dílka trošku popřemýšleli a rozhodli se natočit komedii o studentech tak bych jim dal 3*, takhle je to jen za 2*. Opravdu z velké části jsem v tom viděl komedii a pokud by nedošlo k náhlému umírání hlavních představitelů, tak bych to i takto hodnotil, takhle to byl hodně podprůměrný horor a i ty 2* je docela dost. pro mě 30% úspěšnost. ()

reccal

Oproti jedničce o dost více nechutné, hodně scén se na delší dobu zaryje do paměti, bohužel. Jenže felace s oparem, močení do bowle a zvracení na sebe během francouzáku prostě nestačí. Nemám žaludek si to pustit znovu. Děs běs. ()

Snakefinger

No tak nacpat do 90 minut (nevím proč měla moje BD verze delší stopáž) toliko nechutností je minimálním důvodem pro čtyři hvězdy. Přiznám se, že některé pikantnosti jsem ještě fakt nikdy neviděl včetně vytékajícího cosi bílého mazlavého z penisu. Fakt úlet. ()