Přenašeči

V tomto apokalyptickém příběhu postihla Spojené státy americké děsivá virová pandemie. Čtyři přátelé (Piper Perabová, Chris Pine, Emily VanCampová a Josh Berry) se jí snaží uniknout, ovšem brzy zjistí, že jsou si navzájem nebezpeční více než nákaza hrozící ze vzduchu. Čtyři přátelé jedou napříč pouští na pláž. Ovšem tohle není radostná oslava konce semestru. Snaží se utéct konci světa a také jeden druhému. Aby unikl smrtícímu viru, který nemilosrdně zabíjí všechny kolem, se Danny s bratrem Brianem, přítelkyní Bobby a kamarádkou Kate vydávají na cestu napříč jihozápadem USA. Hrají o čas a každá minuta je velmi drahocenná. Během čtyř dnů se skupinka studentů potýká s těžkými morálními rozhodnutími. Přátelé nakonec zjišťují, že největším nebezpečím nejsou smrtelní mikrobi, ale temná stránka jich samotných. (HBO Europe)

StanleyVanH

Když to budu brát z pohledu jako drama thriller, tak naprostá paráda, skvělá temná atmosféra po celou dobu, krásné opuštěné prostředí a celkově film mě bavil, žádné chvilkové nudné okamžiky nebyli. Tyhle apokalipsy fakt můžu. ()

sicc0m

Konec světa poslední dobou letí a pokud se režisér usmyslí vytvořit film s aktualním problémem což je chřipka tak se nám objeví sezónní film Carriers. Film nepřináší nic nového, ale naopak po malé chvilce zjistíte co se nejspíš do konce filmu stane. Připravte se taky na pravidla, která vás ochrání před nakaženýma. 40% ()

JARDAHONDA

Dramatický příběh 4 přátel, kteří jedou na výlet k moři.. Jejich cesta se ovšem změní, když jsou na cestě zablokováni jiným autem. Po určitém manévru si poškodí auto, takže jsou nuceni se vrátit a pokračovat v cestě dál s infikovanou holkou a jejim otcem.. Boj o svůj život, touha přežít a nenakazit sebe i druhé může začít.. Film je poměrně slušně natočený, neřekl bych horor, ale jsou tam občas dramatická místa... Hodnotím zlatým středem.. ()

defender110

Musím říct , že film mě celkem dost zaujal, fakt slušný. Konec mi moc neřek a ani vlastně nevím čeho tím dosáhli. Rozhodně měl však v sobě víc než kapku beznaděje , která provází celý film. Absence desítek mrtvol a hromadného vymírání filmu rozhodně přidala a na atmosféře to neubralo, spíš naopak. Nálada byla dosti skličující a chování postav realistické. V některých scénách až moc. Dovedu si i předsatvit , že kdyby toto zemi postihlo (nedej bože), že se někdo takto bude chovat. Celkově opravdu solidní kousek, žádná špička , ale ani průměr. Za mě 70%. ()

Pe4Ce22

Film zaměřený spíše na sociální stránku věci než na samotnou pandemii a boj s virem. Děj je poměrně předvídatelný a film k danému tématu nepřináší nic nového. Je prostě jenom další z řady stejných pandemických filmů a tedy průměrný. 3 hvězdy. ()

lineker

Není to špatný film. Road movie kde osádka vozu uniká před smrtelným virem. Slušná výprava i herecké výkony. Emilie je velice sexy. ()

PORTER44

Průměrný thriller o skupině mladých lidí kteří cestují napříč světem který je nakažený virem a hledají nějakou pomoc ,ale bohužel většina z nich se cestou nakazí a postupně umře.Pár scén docela napínavých a nechybí ani pár lekavých. ()

redsox69

Pár detí sa vykecáva, niekoho stretnú, ale ten je nakazený a potom niektorí zomrú a konečne je koniec a už nikdy to nemusíte pozerať. ()

Asgard

Tak horor to teda rozhodně není. I když Vám to bude tvrdit ČSFD, IMDb, sám autor, nebo vaše máma. Naštěstí jsem to už dopředu ani neočekával a chtěl jsem vidět pár stránek z deníčku přeživšího apokalypsy. Toho jsem se jako divák dočkal, ale problém je, že vám je zkrátka tak nějak většina hlavních aktérů hrozně nesympatických. Až na tu buchtu co celej film sedí na zadní sedačce a moc toho nenamluví. Ta je vám tak nějak jedno. Asi jako ostatním cestujícím. A scénáristovi... ()

Dok

Příliš moc paradoxů a nesmyslných akcí, protivících se alespoň minimálnímu selskému rozumu... ()

andy60

Čekal jsem to horší, uz jen proto, ze žánrově to jde mimo mě. Nakonec jsem si to docela užil. Bylo to vic drama, než nejaká post-apokalypticka vize. Navíc vse zručně natočené a dobre zahrane. ()

nightowl

k uzoufani strasna nuda. Napeti nula, herecke vykony priserny, napeti nebo drama zadne. Parta mladych lidi kteri vypadaji a chovaji se jako ze jedou na dovolenou ale pry se snazi prezit a jakoby bojuji o zivot... to spis uverim te pohadke o dokoncene dalnicni siti za 10 let. ()