Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

damapo

Šílená uchylárna, ale tím se přeci série Scary Movie vyznačuje. S tím jsem do toho šel, ale bohužel, není to zase až tak vtipné, jak by mohlo být. Mně se takové filmy líbí, ale trapností se objevuje stále až moc. Vždycky prostě raději sáhnu po dílu třetím. ()

cooler

Asi tři čtyři fórky jsou celkem povedené,zbytek nestojí za nic.Určitě existují horší voloviny,ale i tohle patří do tříděného odpadu.Hážu do papírového,ten se recykluje tak třeba příště to bude lepší. ()

Milabusek

No tak tendle díl ze všech dopadl nejlépe i když sem říkal že Scary movie 3 je nejlepší ze serie. Takže sranda byla ale hlavně to v té době bylo originální a skoro první svého druhu. ale za hlášky Co jéééé dávám 4 a né 3 . ()

stargate17

Úplná blbost, ale koukat se na to dá. A pár scén (na schodech a několik hlášek) stojí za to. Jedna z těch lepších parodií. ()

balon

Chvílema lehce..ehm..perverzní, krvavý (což mi nevadí) a hlavně - Vřískot byl skvělý námět, chudák vrah, tolik smůly během jedné vraždící sezony.... ()

RyuzakiSE

Super komedie, některé scénky jsou k nezapomenutí. Někdy s těmi vtípky přeháněli... občas jsem se zanudila. Každopádně to nebylo špatné, za mne 3*. ()

andydufrsn

Solidní parodie na hororové filmy najme pak na Vřískot a Tajemství loňského léta. Pubertální trhlost některých gagů je skvělá! ()

sarah.cs

Mně osobně se parodie líbí a nejinak je tomu i u Scary Movie. Prostoduché a oddechové. Kupodivu to má i zápletku. ()

PORTER44

Parodie moc nemusím ale tahle docela ujde,některé scény docela vtipné a některé trapnější zrovna tak i herecké výkony .Scény se strašákem z vřískotu jsou docela vtipný. ()

Sadova302b50

Tak odkazů na různé filmy je tam hodně, vlastně tvoří skoro celý snímek. Některé fóry jsou dobré, ale střídají je i ty dost mizerné, kterých tu je podle mě většina, na druhou stranu zas ty první docela vyniknou (užvaněná useklá hlava, vražda v kině). Vlastně mě přitom napadly ještě další filmy, třeba při parodii na Whassup jeden o facku starší britský hudební snímek, ale to asi tvůrci nezamýšleli. ;-) Takže celkově je to tak na hranici v trochu lepším průměru 58% ()

bratr_jezek

Takový lepší průměr, pár scén vás spolehlivě rozesměje, jiné vám přijdou přinejmenším nechutné. Paroduje se celkem dobře, hlavním terčem je Vřískot, škoda toho nedotaženého a pro mne podivného konce, mohlo to být i za 4 hvězdy. ()

Tereza11

Je to ve své podstatě děsná blbost, ale jsou tam i části kdy se celkem zasmějete, ale je to jinak další z řady parodií... Nepotěší, neurazí... ()

Mountain

Jednička je z celé série, jak už to bývá, nejlepší. Nejenom pro alespoň náznak nějaké originality, ale některé vtípky jsou prostě povedené a člověk se u nich upřímně zasměje. I když mi sem tam vadí "fekální" humor, považuji to za jednu z nejlepších parodií. Wayansům nelze upřít snahu pobavit a taky poctivý pokus parodovat co nejvíce filmů v jednom snímku. ()

Wiceman

Po Shrieku je tohle to pravý ořechový. Debilní herce nahradili docela sympatičtí a koukatelní noví herci a herečky (BEEWBZ) a aj ty gagy už jsou docela prdel :D V době, kdy jsem to viděl poprvé jsem většinu těch hororů, akčňáků a dalších věcí, co film paroduje, měl nakoukaný a vidět zparodovaný drsňácký a hrůzný scény je poněkud osvěžující záležitost. Nicméně klasicky platí: čím víc hip-hopu a hulení, tím víc filmy Wayansů a musíme jít přece s dobou. Jako Shorty je vtipný hovado, ale toho hip-hopu a hulení je tu prostě na můj vkus až moc. Škoda. Popcornovka na nedělní večer, kdy už dojíždíte z pátku a soboty. Tři a půl hvězdy. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů