You're Next

• Velká Británie You're Next

jarmil8

Čistá práce! Takřka dokonalá žánrovka, která si na nic nehraje a jede dopředu jak lokomotiva. Pouze ta osmdestátková hudba je trochu otravná a nehodí se sem. ()

_Rebeka_

Začátek filmu lehce přehnaný. Hysterická rodinka, která si přímo říká o to, aby ji někdo vyvraždil, mě z počátku odrazovala, ale v průběhu filmu, kdy hlavní hrdinka začala úřadovat, mě film začínal zajímat. Scéna s mixérem the best. ()

Standey

Za mě totální propadák. Očista měla aspoň kvalitní zpracování a scénář. Tohle je jen o bandě vygumovaných a totálně nelogicky smýšlejících zbohatlíků, kteří se baví tím, že pošlou vlastní dceru, aby si šla v noci zaběhat mezi druhou bandu, která se pro změnu baví naklepávání řízků a lidských hlav...Dcerka měla ale štěstí, ocelový drátek zkrátil její maraton za svobodou. O soundtracku radši nemluvím. Jediné pozitivum na této taškařici vidím v pomstychtivé Mrs.Smith, která jak se ukáže taky ráda sekanou 30% ()

Richard333

Klasická vyvražďovačka, která měla docela zajímavý konec. Během filmu se původní zápletka pomalu rozjasňovala. Film je celkově dobře propracovaný, ale kamera by mohla být lepší... ()

fabregas1

Nápad dobrý, jen by to chtělo víc originality, méně hloupého nelogického chování a nacpat do toho více peněz a nějakou megahvězdu ať to má větší šmrnc. Jinak ruším všechny rodinné akce že. Ne, že bych byl bohatej, ale pár drobnejch se tu kolem nás povaluje a rodina je rodina :))) Ďábel nikdy nespí ()

Richie4422

You're Next je veľmi podareným snímkom z radu home invasion horroru, ktorý má zaujímavý koncept-"zvieratá" lovia ľudí. Film zbytočne nenaťahuje a sľúbeného lovu sa divákovi dostáva pomerne skoro. Čo je na filme príjemné, je jeho atmosféra a exekúcia neustáleho napätia. Divák má stále pocit sledovania a hroziacého nebezpečenstva. Čo sa dá filmu vytknúť je práve tým podstatným- lovci. Tvorcovia mali priamo pred nosom kľúč k vytvoreniu kultovej záležitosti, ale bohužiaľ to prehliadli a "zlé" zvieratká sú len mlčanlivé tvory, ktoré po zhodení masiek odhalia zlý výber hercov. Je to len môj pocit a názor, ale maskám by sa viac hodila hlbšia podstata, možno budovaním "godlike" osobnosti. Ale to je len mojím prianím. Napriek tomu si každý fanúšik a vôbec divák tento film absolútne užije. ()

Fritaaa odpad!

Začátek slibný, ale od prozrazení zápletky je to hloupější a hloupější a konec.. no.. to už je totální krávovina. Jo za prvé, není to horor, bát se určitě nebudete - o to se postará komediální hudba. A za druhé, méně ječení, prosím. ()

Mesmeric

Jejda to jsem se krásně pobavil. Ze začátku nehorázná nuda, kdy po prvních 3 úmrtích jsem si začal okusoval nehty na nohou s vědomím, že tady Liv Tayler nenajdu. Jenže co čert nechtěl, Sám doma s Kevinem se nám tady do toho připletl a stala se nám z toho výbroná rodinná groteska s trochou tou krve navíc. Takže za mě dobrý ()

injoy

V rámci žánru slabé čtyři hvězdy. Ovšem koukatelné je to dobře, takže kdo má rád tenhle typ filmů, ten si přijde na své... ()

GasRabbit

Povedený home invasion. Místy dokonce až vtipný! Sice to není nic nového pod sluncem, každopádně oceňuji rozmanitost vražedných zbraní i kreativitu hlavní hrdinky. Dokonce i hudba se mi líbila, což je u tohoto žánru co říct. ()

90125

Film o zemetrasení. Pocas vacsiny doby filmu sa zem triasla. Moznost B by bola, ze kameraman bol tak na sracku, ze nevedel kameru udrzat v rukach. Ten co mixoval zvuk bol asi tiez zfetovany. Chvilami nebolo rozumiet vobec nic, tak to bolo po tichu a o chvilu zase praskali bubienky. Aj kinodynamika by sa mala pohybovat v urcitych prijatelnych hraniciach. Hold ked neviem vytvorit želanú atmosferu a napatie, tak si skusam pomoct ako sa da. No dobre. Nejaku zapletku tato vyvrazdovacka predsa len mala a pre cistu vyvrazdovacku ako bola tato, mozno stacila. Dokonca aj o prekvapivych momentoch a o lahkom ciernom humore by sa dalo hovorit. Aspon, ze tak. Lenze v pamati aj tak ostane len ten good old bloody dance a to uz je pre mna akosi malo. Nic viac tam nie je. 56 % ()

lajkus

Páni... i pro mě zpočátku hodně rozporuplný film, u kterého jsem ale nemusel 2x přemýšlet abych nasadil top hodnocení... Začněme od začátku : 1. Není to čistokrevný horror. Objevují se tu i prvky komedie (nic na parodického, ani čistě komediální). Jsem neuvěřitelně překvapen jak parádně je lehká komedie zakomponována do filmu (hláška : ,,Where´s Felix? - ,,I stucked a blender into his head and killed him") 2. Je tu jen jedna pitomá lekačka, u které jsem vyskočil 2 metry vysoko a je hned na začátku filmu ( a tato lekačka je brána jako vtip režiséra) poté je tu jen napětí, krev, dokonalá hrdinka, která něco dělá a neni to ustrašený pytel brambor v rohu místnosti, twist zhruba v polovině filmu, parádní konec (,,Why the fuck not").... 3. Také si nemohu vynachválit režii a kameru.... Po dlouhé době horror který jsem si užil na 100%.... Zkouknu ještě jednou a možná i hodím do top 10... ()

Smashed

Skvělej film. Dlouho jsem hledala nějakej home invasion horor, ve kterym se budou postavy chovat skutečně a logicky. No a tenhle to dokonale splňuje! ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra