You're Next

• Velká Británie You're Next

drozdy1

Po druhém zhlédnutí zvyšuji o jeden stupeň. Po prvním zhlédnutí mi vadili nekteré výkony herců a nevyužité charisma zabijaků s masky. Na druhé podívání film působí lépe a účelnějším dojmem. Takže s odřenýma tygříma, ovčíma a nebo liščíma ušima (jak chcete) za 4* . PS: Masky jsou boží! ()

Vlče

Obyčejný a chvílemi neuvěřitelně otravný horor a to po všem tom 3 roky trvajícím hype. O nějaké estetice nemůže být řeč, snaha být cool a originální se tak hroutí spolu s jakoukoliv neúctou k žánru. Wingard tak opět dokazuje, že žádná "new wave of modern american horror" neexistuje a hlavně že se v poslední době nezrodila originální a svébytná reflexe hororu jako žánru, ale jen prázdná bublina. Jediný povedený film autorů, sdružených okolo podprůměrné a filmařsky impotentní antologie V/H/S, je House of The Devil od Ti Westa, z něhož se asi právem stane kultovní pocta starým hororům. Po zbytku za deset let neštěkne pes. ()

ink flo

Slashery už moc nejedu, ale tenhle stojí za to. Ještě takový doznívání věcí alá Scream, tady to táhne ústřední ženská postava (ženská vycvičená svým tátou survivalistou) + rychlost a brutalita akce. ()

Aurus

7,5/10. Za mě jde o solidní slasher horor který má všechno. Solidní atmosféra, časté napětí, sympatycké postavy, brutální vraždy či například zajímavý záporáky a nečekaný plot twist. Doporučuji. ()

molcan2

Pre fanúšika slasherov bol tento film veľkým prekvapením. Rodina si užíva niekoľko dní oddychu na opustenom mieste, keď do domu vtrhnú maskovaní muži s úmyslom ich zabiť. Vrahovia však netušia, že jedna z obetí má v skutočnosti tajný talent brániť sa. Posledné dievča vo filme je jedno z najlepších, aké som kedy videl, je inteligentné a nepatrí k tým, ktoré vždy padajú a robia hlúpe rozhodnutia. Je to skvelý film na tému vniknutia do domu, to, že vrahovia nosia zvieracie masky, bol veľký hit, postavy sú dobré a má to úžasný zvrat. Celkovo je to úžasný film, nečakal som veľa a bol som úplne prekvapený, každému kto je fanúšikom tohto žánru ho vrelo odporúčam. ()

Hapretor

Ze začátku obyčejné, ke konci překvapující. Hlavní hrdinka vše zachránila. Jinak klišoidní až na půdu. A útočníci měli hezké masky. Za to jedna * navíc. ()

M.Myers

Velice zdařilý útok na početnou rodinu... Masky útočníků fakt dobré. Na nic se zde nečeká a po krátké chvilce začíná vybíjená. Ta holka se tam s tím moc nepáře, tu bych chtěl mít doma :-) ... Je škoda, že se také poměrně za krátkou chvíli dá tak nějak odhadnout o co vlastně jde... Ale jinak fajn pokoukání. ()

Doomedx

"I stuck a blender in his head and killed him" -> SPOILER ALERT <- Nektere sceny byly komicke napriklad slowmotion vbehnuti do vlasce nebo scena kde typek stoupl na hrebik a pak se snazil najit duvod proc nezabit toho hlavniho faggota ktereho cela tahle vec napadla :D ovsem topovka byla jiz v prvni vete zminena hlava v mixeru byla suverene nejlepsi. Nebyt tak skvele hlavni hrdinky tak dam mene. 77% ()

agassi68

Ďalší zbytočný film. Vyvražďovačiek je po pažu a tento navyše nič nepriniesol. Lineárnosť ako z nejakej first person strieľačky C kategórie. Popri tom vresku ako u mňa v škole, nelogickosť presahujúca aj môj nízky vkus a krv farby poľského kečupu. Ani neviem, prečo to hodnotím tak vysoko.. ()

mala_kea

Lehce nadprůměrná home invasion...rodinná oslava se změní ve vyvražďovačku. Masky, černý humor, pasti připomínají směs všech možných podobných filmů od Vřískotu, Strangers, Them až po Home Sweet Home. Postavy nejednají vždy logicky, ale některé dialogy vyloženě naštěstí ukazují na to, že tvůrci nebrali vše úplně vážně. Co sráží hodnocení, jsou herecké výkony místy až podprůměrné. ()

Eluin

Čekal jsem klasickou žánrovou univerzální hnědou omáčku, ale nakonec dostal netradiční gastronomický zážitek :). ()

HDeer

Scenáristicky nezvládnutá vyvražďovačka, oproti ktorej sú filmy s tematikou ako This is The End, House of Wax či Cabin in the Woods majstrovskými kusmi. Mizerný kasting iba prehlbuje už dosť nezáživnú zápletku, ktorá si robí doslova výsmech z amerického vojenskému výcviku a držiac v akomsi survival vytržení sa snaží o veľké zvraty a prekvapenia, na ktoré však nebol vytvorený dostatok priestoru. Napokon je vyvrcholenie predsa len jasné o niečo skôr, kedže posledná žijúca postava na strane ''spravodlivosti'' je známa už v trištvrtine filmu a keby sa jej náhodou podarilo natiahnuť bačkory, štvrtina stopáže by tak padla popolom. Jediné, čo oceňujem bol pohotový priebeh, ktorý mi zubami, nechtami bránil zaspať. ()

korok

Skvělý hudební doprovod, takový by měl být u každého hororu. Ale to by zase nebyl žádný vyjímečný, jako tento. ()

animario

Co začne jako brutální a zdánlivě bezdůvodná invaze tria maskovaných zabijáků na večeři jedný (dysfunkční) rodinky se postupem změní v celkem povedenej,až černohumornej slasher. Z počátku se YN tváří celkem vážně,ale po krůčcích začne na diváka v některých scénkách pomrkávat,že to nakonec až tak vážný nebude (bratrská hádka s kudlou v zádech,první vtipnej pokus o běh pro pomoc..). Později vypluje na povrch i motiv,kterej jakkoli je ohranej,sedí. No a za zvuku pohodový hudby může začít ženská verze Home alone,která mi vyloudila úsměv na rtech. S ohledem na finále jsem tak schopnej zpětně odpustit postavám jejich iracionální jednání ,protože u konce jsem se fakt slušně bavil. *T2: You're Next! ()

Qeo

Perfektní atmosféra, sžíravá hudba, dobře vystavěný děj, lekacích scén nepřeber a kamera jen válí. Snad jen herci mohli sem tam ubrat ve svých hysterických výkřicích (které byli někdy fakt dlouhé), ale co, nějaká pauza mezi tím masakrem být musela. Za mě paráda na chladný podzimní večer, až začnou plískanice. ()

Junys

Davisonovi slaví 35. výročí svatby tak pozvou svoje děti na oslavu. U večeře nastane první hádka která je narušena. Od té doby je hromada akce. Super horor. Příběh taky dobrý a herci taky dobří. Po celou dobu filmu luxusní atmosféra a krev tam rozhodně nechybí. Za mě 5* 95% ()

Rathalos

Adam Wingard ma opat potesil,jeho filmy sa mi pacia a tento horor bol poriadny masaker,nechyba akcia,napatie,atmosfera,krv a fajnove vrazdy a musim vyzdvihnut aj vykon Sharni Vinson,fakt to zahrala dobre,uveril som v nu,jasna volba,pat hviezdiciek...:-) ()

domirovec

You're Next je doopravdy solidní vyvražďovačka s pěkným a nečekaným plot twistem a pěknými lekačkami. Já mám prostě home invasion horory rád :D You're next je také abnormálně brutální film, což by většina lidí nečekala, ale je tomu opravdu tak a musím se seriózně přiznat, že některé scény byly tak dobře nebo rovnou perfektně udělané a natočené co se týče gore, že jsem se někdy ani nemohl dívat. Film je také inspirován videohrou Hotline Miami a pokud jste HM jedničku a dvojku hráli, tak budete hodně na filmu poznávat, že si tvůrci něco málo ze hry odnesli. Také bych chtěl dodat, že hudba, která hraje ve filmu není zrovna špatná a dává divákovi krásný ''retro'' styl a prožitek. A to se mi líbí! Za mě tedy v poho film! 4/5 ()

Rockerman

Vážně se to ještě někomu líbí? Mnohokrát zpracované téma, ozvláštněno tím, že ti magoři nemasakrují bezdůvodně. Některé pasti připomněly Sám doma a tak konec je už téměř parodie. Jednou a dost. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra