Cabin Fever: Patient Zero

V Karibiku se výletní loď srazí s výzkumnickým plavidlem. Srážka není nijak katastrofická a nic hrozného by se nestalo, kdyby ovšem na palubě výzkumnické lodi nebyl masožravý virus, který zabije každého, kdo s ním přijde do styku. (topr harley)

Hapretor

Na zabití/sežrání času ok. Ono je to místy tak blbé, až je to fakt vtipné. Jednička a dost. Další série, která jde velmi hodně dolů s kvalitou, atmosférou a ideou. ()

domirovec

Víte co mám rád? Špatné filmy. A víte co mám ještě radši? Špatné filmy, které se berou vážně. Zvlášť, když se jedná o hororový snímek. Teprve pak to je opravdová pecička. Pecka, kterou člověk musí vidět a.. smát se. Mně sice dvakrát hodně do smíchu během sledování téhle bakchanálie nebylo, ovšem když se takovýto film, takže nenápaditý a nezajímavý tuctový “horor“ začne promítat, tak se prostě neudržím. Jednu hvězdu dávám za kratší scénu boje dvou nakažených a pomalu se rozpadajících žen, ale i ta stála poněkud za nic. Oproti původnímu Cabin Fever, což taky nebyl žádný neuvěřitelný snímek, to ani náhodou, je to fakt strašný otřes. 1/5 ()

dainio

Oproti předchozím dílům, je tato část série někde jinde. Myšleno v tom záporném slova smyslu. Pokud předcházející díly dokázali pobavit a zároveň znechutit, tak zde se "jede" jen na to znechucení. Scénář je připitomělý. Kaare Andrews nedokáže děj vygradovat. Neumí se chopit ani herců. Všechno probíhá v takovém zvláštním tempu, jakoby když se jede do kopečka bez přehazovačky. A vrch kopce je v nedohlednu. Ve scénách v laboratoři mi přišlo, že je znát už i dobré hororové prvky. Scéna s dlouhým otevřením dveří byla dobrá. Jenže to bylo asi všechno. Je toho strašně málo. Nuda a šeď. Dlouho jsem nezažil aby konec hororu, byl tak odfláklý, jako zde. Jsem zvědav, jaký bude "Outbreak". ()

AngelG

No tak úplně nevím, jestli se tohle dá nazývat prequelem, jelikož tam není ale vůbec nic vysvětleného a objasněného.. jediné co na tom shledávám pozitivním, jsou super masky.. jinak je to bezduché, předvídatelné a poměrně blbě zahrané.. ()

Mastersn

Naprosto zbytečný a nudný film.Jediné co by se asi dalo vyzdvihnout je šílená WTF bitka mezi dvěma nakaženými děvčaty která je završena ubitím jedné obrovským umělým penisem.Mimochodem Sean Astin po LoTR skončil v pěkných sr...ách. ()

Hellknight12

Pokračovanie od ktorého som čakal už len podľa názvu prequel ale dostal som čo? Ďalšie pokračovanie v ktorom sa nič nedozvieme. Scenár je rovnako zlý ako v druhom filme. Úvod je síce fajn, keďže ma napadlo, že to bude retrospektívne ale tak nejako sa to nestalo. Máme tu partiu ľudí, ktorý idú sláviť rozlúčka so slobodou a rozhodnú sa ísť na ešte neobjavený ostrov. Teda aspoň čo oni tvrdili. Máme tu vedcou, pacienta nula, ktorý síce tu má úlohu ale takmer celý film je úplne jedno či ho máme alebo nie, teda až na ten koniec, ktorý sa aspoň mne celkom páčil. Na hercov sa dá aspoň pozerať čo sa týka ich výkonov je to slabé. Je tu aj pokus o nejakú tú charakteristiku postáv ale žiadna sláva. Postavy sa správajú od veci od začiatku do konca. To, že sa do filmu pridá viac záberov na gore veci, tak to neznamená, že sa to vylepší na maximum. Film rozhodne neodporúčam. Celkové hodnotenie za mňa je 20%. ()

BrianStorker odpad!

Předchozí díly jsem neviděl, takže nemohu soudit. Nicméně Cabin Fever: Patient Zero je ubohá parodie na horror. Je to ten rádobyhorror, u kterého se nemáte bát, ale zvracet. Scénář naivní, až pitomý (partička mládenců se ocitne v bunkru plném rozkládajících se mrtvol, kdesi je ještě někdo honí a je nenapadne nic jiného, než se začít hádat o tom, že jeden druhému šu*al holku). Naprostá ztráta času. ()

Knor

Co díl, tak to trochu jiný kafe. Trošku mi vadil dlouhý rozjezd i když to trochu zachraňovali ty ženský, ale nakonec jsem zklamaný nebyl. Rothova jednička zůstala nepřekonána a tyto další díly se dají úplně v pohodě vstřebat. Dočkal jsem i celkem pěkných překvapení a hlavně je tu několik scén, který jsou opravdu hodně nechutný. takže další masožravá krvavá podívaná se povedla a těším se na další díl. ()

beso74

Niekedy treba zabiť jedného človeka, aby sa zachránili milióny nevinných obetí. A čo treba spraviť s režisérom, čo zbabre celkom fajn filmovú sériu? Navyše k režisérovi babrákovi sa pripojil iný babrák, čo mal na starosti scenár a zaľudnil ho takmer na 100% nesympatickými postavami (veď i tak bude po nich) a tie si zahrali riadne nemotorní herci (ako sa medzi nimi objavil Sean Austin z LOTR, to mi je záhada). Výsledkom je zlátanina, v ktorej je použitý jedine tak nápad z jednotky, akurát izolovanú chatu v horách nahradil izolovaný ostrov a priestor laboratória. ()

masekjc

Další díl série, která se vyznačuje debilností všeho a všech, se trochu hecnul a zamyslel se nad sebou. Pro mě osobně je to lepší než předchozí 2 díly, ale je to hlavně tím, že to jde tentokrát trochu jiným směrem. ()

Najt

Trojka je zase jiná než předchozí díly a asi i nejslabší. Ono se na to poměrně dobře kouká, pěkné prostředí, absence humoru, což je fajn, ale jinak žádný zázrak. Tentokrát virus postupoval rychle, nejdřív pupínky a pak už rovnou padalo maso. Opuštěný ostrov s pár lidma působil prázdně a nic moc se nedělo. Slabší dvě. ()

petrik11

Tu sa nedá o niečo oprieť, od čohosi sa odraziť. Dá sa skonštatovať, bolo zo slabé, dej o ničom, herecké výkony na zaplakanie :( ()

Pitryx

Ty dvě linie vyprávění mne dost iritovaly. Opět zdlouhavý úvod. Mimo laboratoře spousty kecání o ničem. Film pokračuje i v závěrečných titulcích, proto je třeba se dívat opravdu až do konce. Jak hodnotit? Zpočátku nuda, pak lepší a lepší, a souboj Bridget a Penny nemá ve filmu obdoby. Jen škoda že je potmě a není tak moc vidět detaily. Za tuto řež dám dvacet, za další masky a efekty také dvacet. A když připočtu pár plusových drobností, tak to tu šedesátku se zamhouřenýma očima dá. ()

predator.1

Masožravý virus nám postoupil o Level UP a máme tady zombíky. A že jde robertka použít jako zbraň, tak to by mě nikdy nenapadlo.... ()

elanista1

Zdali sa mi vtipne niektore sceny, ako napriklad tie trapne spomalene zabery v uvode filmu, alebo scena otvarania dveri, ked sa chlapik natahuje za kluckou asi 60 sekund. Ako celok 0 bodov, avsak niektore samotne filmove sekvencie su prinajmensom zaujimave. ()

waltosin

To už není Cabin Fever, ale asi parodie, scény strašně nudné a průhledné až otravné, dvojka měla aspoň šťávu a výborné tempo, tohle ať si strčej do zadku a pořádně zacpou špuntem, aby se to nedostalo na povrch zemský! 25% ()

djbarrel

Překvapivě ne tak špatné jak jsem čekal. No herci nebyli zrovna herci a sympatičtí taky moc nebyli, vyjma jedný slečny, který ale virus ošklivě upravil fasádu, příběh je dost klišovitý a předvídatelný, ale konec celkem překvapil. Chvílemi jsem uvažoval zda film není spíš komedie, protože u scény "rozmlácení hlavy velký černým dildem " jsem se opravdu zasmál. Suma sumárum, průměr žánru s několika mrazivými okamžiky a několika komediálními vsuvkami. 50% ()

Facerr

Rozhodně to není film, který byste si měli pustit k nedělnímu obědu. Některý scény by vám vrátili oběd i zpátky na talíř. Tohle je totiž opravdu "chuťovka". Komplexně bych pak celej film zkrátil na čtvrtinu a zbytek bych dotočil nějakou stylovou apokalypsou, kterou divák může během titulků jen tušit. To ale púravděpodobně nebylo hlavním záměrem tvůrců. To spíš zkazit ten nedělní oběd:/ ()