Deníky zombie

• Velká Británie The Zombie Diaries (více)

Na začiatku 21. storočia sa v populácii začal šíriť neznámy vírus. Trvalo len niekoľko týždňov a zasiahol celú planétu, od najmenších dediniek až po veľkomestá. Po smrti svojho hostiteľa totiž vírus nezaniká, naopak, vydrží vo "vegetatívnom stave" ešte celé stáročia. Čoskoro planétu kontaminuje nová hrozba - zombie... (oficiální text distributora)

Martin_W

Popravdě ani nevím proč jsem se na film podíval.. Myslím si, že jsem si film spletl s jiným.. Ale co už. Divák dostane 85 minut naprosté nudy s podprůměrnými triky a kupou sraček kolem toho. Nechci vidět znovu. 32% ()

mosnak odpad!

Amatéřina jde poznat úplně ze všeho co je zde k vidění. Bylo mi řečeno,že je to něco jako REC! Není! Tohle blbost a ještě k tomu příšerně natočená. REC je vyšší level,tohle je jen další fanouškovský pokus o zombie biják - 0% ()

arcticsky

Kdy už konečně vyjde z módy ta dementní roztřesená kamera? A mám radši ty "moderní" rychlé zombíky. Ti dokáží překvapit i potěšit více než staromódní vlekoucí se mátohy.... ()

Teardown

Předromerovský pokus o natočení autenticky vyhlížející zombiárny nezapadne zrovna do té extra třídy, ale zase by byla chyba zlomit nad ním hůl. Příběh je takřka stejný jako u většiny zombie filmů, jen s tím rozdílem, že zde je rozdělen do tří epizod. Od Diary of the dead působí tenhle počin více amatérsky a do jisté míry i uměleji(detaily, jako rozpadajicí se zombík ošacen v novém oblečení raději nebudu komentovat), ale na druhou stranu disponuje celkem slušnou a místy syrovou atmosférou. Pak je tu pár scén, který člověk opravdu nečeká, takže i za to dávám bodík k dobru. Konečně, vezmu-li v potaz, že se jedná o první Bartlettův počin, tak to špatné opravdu není. ()

johnymdoe

Velmi špatné..slátanina která mě v půlce začala nudit a na konci už jsem počítal vteřiny do konce. Jedna hvězda jen proto že mám rád zombíky. ()

johnywalker

Fakt, že jsem se u téhle Zombie sra*ky nudil, nezměnil ani můj mobil, na kterém jsem během ní hrál nejnovější hry na Android (které by si zasloužili komentář spíše...) ()

HappyDeath odpad!

Co jsem komu udělal? Více nesmyslný, pošahaný, zmatený a nicneříkající film jsem dlouho neviděl. Přitom se dá na to téma udělat pěkn film před spaním...Ach jo. ()

Doomer

Obcas amaterska produkce prekona profesionalni filmy, ale pokud vam jde o vase oblibene herce a herecky neni tento film pro vas vhodna volba ale pokud nehodnotite film podle celebrit ktere tam hraji ale dle atmosfery tak je toto hodne dobra volba - za to ze je to spise studentsky film jsem pridal 1* jinak by to spise byli lepsi 4* ()

Dantte..

Vydržel jsem u toho necelých 30 minut a pak jsme se s kamarádama domluvily, že to vypnem. Je to hrozný film. Obloukem se tomu filmu vyhnětě a radši si pusťte nějakou zombi klasiku od Romera. 15 % ()

Pavlunka odpad!

Amaterští herci, kamera rádoby napínavá,ale přitom ještě nudná,zombíků by se nebálo snad ani 8 letý dítě.Tendle film ze ztráta času! ()

MFZB

Nízkorozpočtová amatérska pičovina. No, neznášam takto natočené filmy. A ešte dodám, v tomto filme sa nedialo vôbec nič, žiadna akcia, proste ťažká nuda. Nikdy viac. ()

chaosteory

Defacto souhlasím s uživatelem JAn. Největší plus filmu je autenticita v každém ohledu. Není zde 2 658 470 zombíků na km2, a krev se nepočítá na kýble, ale je tu pocit, že opravdu koukáte na něco možného a výraz je amatérský místy možná až moc. DZ možná popíchly k námětu Romera, který samozřejmě patří k průkopníkům nemrtvých, ale jeho Deník se snaží být až moc dokonalý. I REC, ač se mi velmi líbí, si nezanechává takový spartánský pohled na věc. Je ale pravda, že tyhle Zombí snesete pouze jednou, napodruhé bych to poslal níž. ()

Phillippus odpad!

Nudný debilný a totálne nezaujímavý film. Zombie lenivo prepletajú nohami /to sú nejakí predátori/, nejaká krava tam dokola vreští a gigolo s hlasom Ivana Šandóra všetkých posiela do čerta /aj keď originálne znenie by to určite, určite nezachránilo/. Proste po How Do You Know /čo je zapísané v análoch kinematografie ako najväčšia chujovina všetkých čias/ druhý najhorší film čo som kedy videl /predbehol aj Showgirls/, aj to len preto, že How Do You Know ma nasral hlavne tým, že som na tú stoku oplieskal €5 a ešte som pokazil večer druhému páru a Zombie som videl v telke zadarmo. ()

Mr.Lordi

Beru filmy natáčené stylem amatérský kameraman na příruční kameru, tento styl mi sedí, dobrým způsobem popisuje chování některých zrůd, které vůbec nemusí být zmutované... no nápad super, ale pár věcí mi zde chybělo, tudíž 30% ()

tekedozai

Mile, ale ako par ostatnych filmov tohto zanru, neukazal mi ani tento TO co som chcel vidiet. Sice sa snazil ale budget asi nepusti a ja budem dalej hladat ultimate zombie moviek :-) ()