V SAW 5 pokračuje Hoffman v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení. (oficiální text distributora)

Patrik200s

No podľa mňa to teda mohlo byť lepšie. Bohužiaľ nedočkal som sa pozitívneho prekvapenia ale niet sa čomu čudovať. Herecké obsadenie diel od dielu kvalitatívne upadá. ()

BLADER

Myslím si, že tento diel je o niečo slabší ako predošlé. Ani vlastne neviem prečo, a to som bol, prosím pekne, zo štvorky nadšený. Štvorku považujem po jednotke za najlepší diel, ale päťka. No, čo ja viem. Päťka je dosť zmätená, keď to mám tak povedať. Dosť ma zaskočila jedna vec - pascí je dosť málo. Ale pravdou zase je, že keď sa nejaká objaví, stojí to za to. Jednoducho, rozporuplný film. Som zvedavý ( skutočne zvedavý ) ako sa bude dariť šestke. Ajaj, to je ale veľké číslo. Kam to až bude smerovať? Každý pohár sa raz naplní a vtedy je najlepšie povedať, že je jednoducho koniec. Pohár menom Saw je nielen preplnený, ale voda z neho pomaly tečie von. Dúfam, že po šestke sa to zmení. ()

Alexandre

Vidím, že většinu lidí Saw V zklamal, mě naopak neuvěřitelně překvapil. Vlastně ani moc nechápu, co je na tom tak špatného? Nelogičnost, scénář?... Ano, určitě to není film bezchybný, ale překvapilo mě, že největší prostor tu měl samotný příběh, který se zde začal hezky rozvíjet, mnohé nejasnosti se začaly vysvětlovat a mimo to nám sem tam tvůrci před oči nastrčili nějakou tu brutalitku, při které mi (jakožto u jediného dílu) přeběhl mráz po zádech. Právě proto považuji pětku za nejbrutálnější díl ze série a po jedničce jednoznačně nejlepší. Pro mě dechberoucí, krvavá a napjatá jízda, kterou jsem si opravdu skvěle užil... ()

Martin79

O trochu lepší než-li předchozí 2 díly, hodnocení v podstatě stejné. Tuším, ale, že VI bude určitě dobrá i podle místních komentářů a hodnocení. Nicméně V, ještě stále 2 a 1/2. ()

E lan

Nejsem hororový fanda, ani fanda této série. Proto jen odpočinkové nedělní odpoledne odhalilo u tohoto filmu, že se nic podstatného nemění - scénář zamotaný jen co to jde, herci sotva průměrní a nechutností je stále úměrně tomu co asi otrlý divák této série očekává. Hmmm, proč těch dílů potom nemít 99 když na to lidí chodí? ()

marek86

Až budu psát komentář k Saw 15, myslím, že budu volit stejná slova. Film který nestojí za zhlédnutí, ale dá se dokoukat. Moje hodnocení 3/10. ()

sarfian

Hovorte si tu všetci čo chcete. Podla mňa je to stále pozeratelný a dobrý film, v ktorom všetko do seba zapadá aj keď nemá tu vašu originalitu. Originál je vždy len jeden, potom sú už všetko kópie, ale ja som sa bavil. VIDENÉ 2x ()

LucyD

Před poslední polovinou filmu jsem chtěla dát už jen jednu hvězdičku, protože to je na můj poměr moc rychlé, ale nakonec jsme se rozhodla pro 3, neboť je tam znova nějaký nápad, i kyž už jsme myslela, že to snad ani nejde. V každém případě v tom mám chaos. ()

Sammy.Boy

I pátý díl se drží v zajetých kolejích předchozích dílů. Na diváka čeká nechutně krvavá past hned v úvodu filmu a jinak tomu není ani v závěru. . .zodpovězeno bude dalších pár otázek. ()

gemi

Další (zbytečný) dílek do skládačky této série o Skládačkovi. Opět fetyš v gore scénách a opět snaha o jakýsi twist, při kterém se z důvodu špatného castingu hrozně pletou dvě klíčové postavy (vypadají prakticky stejně). ()

mira.l odpad!

Tak teď mě už jen ze zvědavosti zajímá, kam až nastavování téhle kaše dospěje. Já už nevím, co je minulost, co přítomnost ... a tak dále. Fakt tvůrci při natáčení prvního a druhého dílu věděli, že jich nakonec bude pět a víc?? ()

Hellknight12

Vcelku kvalitné pokračovanie. Opäť film začína tam, kde predchádzajúci film skončil. Máme tu vcelku zaujímavú hru ale hlavne príbeh, ktorým sú spojený. Máme tu veľa rozuzleni ale aj zase veľa otázok. Za krátky čas stihame sledovať hlavný príbeh, hru a aj príbeh, ktorý spája hráčov. Vcelku šikovné spracovaná časť. Herecké výkony sú kvalitné. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. Odporúčam v prípade, že vás zaujal predchádzajúci film. ()

Nix

Prostě ty twisty, různé obraty, to už ti tvůrci občas přehání, ale tak aspoň chtějí zamotat hlavy a nabídnout i víc než jen hromadu mrtvol a různých bolestivých pastí. Ono už od třetího dílu se to prostě veze na stejné vlně a bude to tak asi pořád, chtělo by to nějaký znovuzrození a nebo už úplné pohřbení. ()

Psycho.R

Herci uz jsou vytažený z tuctových céček (platí i pro předchozí filmy, krome jedničky), ale zmena režiséra tomu hodne pomohla. Umírněnější záběrování a přehlednost oceňuji. K tomu byl příběh zábavný a hlavni hrdina nebyl tak nesympatický jako ve trojce a čtyřce. ()

Marty7CZ

Né pětku né, já sem v tom nevinně, tak prosím šestku né, tak prosím SAW už né (jednička byl fenomén,ale ostatní...). ()

playboy_05

Rozhodoval jsem se jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky, ale bohužel Saw 5 už na 3 hvězdičky prostě nemá...je to pořád to samé do kola, hlavní hrdina pátrá po Jigsawovi, v tomto případě po Hoffmannovi a nakonci ho něco rozmačká nebo rozřeže, šíleně předvídatelné, umělé, jenom brutalita se díl od dílu stupňuje a hlavně se obávám že po takovémhle konci přijde Saw VI...celá série už je hrozně překobinovaná...měla skončit po neúspěsném 3 díle ()

danielwanderer

Ale jasné, že aj toto muselo prísť :). Nemohol som si to nechať újsť. Pokračujeme v nastolenom tempe, niekto povie, že klesajúcom, dobre no a čo? Aj tak bola a bude "Píla" mojím najočakavánejším filmom každého roku (i keď 6stka sa pýši titulom Game Over, tak neviem :)) a vždy si ju rád pozriem a vždy budem trochu sklamaný porovnaním so staršími kúskami, pretože je to každým razom o úroveň nižšie. Nové pasce, nové prepletance s minulosťou, nové šokujúce prekvapenia a podarený koniec. To bolestivé z tejto série preto neomrzí a nech nadávame koľko chceme, vždy si pokračovanie pozrieme :). ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)