Bláznivá parodie si bere na mušku filmové hity španělské produkce z posledních let. Faunův labyrint, Ti druzí, Sirotčinec, Volver, Hlas moře a mnoho dalších se ukáže v netradičním pojetí, plném těch nejšílenějších gagů, zápletek a potřeštěných situací! (oficiální text distributora)

filipes.lu

Pár subjektivních pocitů: 1) Ti druzí, Sirotčinec a Faunův labyrint řadím mezi svoje oblíbený filmy, takže jsem se na tuhle kojotinu vyloženě těšil. Rozjezd parádní, první půl hodinka mě bavila opravdu slušně, bohužel jak minuty plynuly, film vystřílel všechno, co měl v rukávu. 2)Scéna s babkou, která představuje svůj vynález pro synátora v podobě pytle na hlavu mě rozkodrcala natolik, že jsem polykal slzy. A finální sundání brýlí, mě dorazilo. 3)Hlavní hrdinka alá Nicole Kidman byla k zežrání. Originální herečku moc nemusím, takže jsem si užíval její mistrné zobrazení. (A ve finále byla i víc sexy, na to, že už taky nějakej ten věk má) 4) Chromej typan mi vyloženě vadil. Nevím, zda to byla nějaká parodie na další film, každopádně, ten jsem určitě neviděl a celou dobu jsem si přál, ať ho scénarista nějak odstraní. Bohužel. 5)Kdyby byl celej film tažen jenom z výše třech jmenovaných filmů, chrochtal bych si blahem. Takhle je to na tři a to hlavně díky rozjezdu. P.S. Za takovej nával pinďouří by se nemusel stydět ani Caligula v době svý největší "slávy". ()

Shredder odpad!

Toto ze bola parodia?? Ja som myslel ze pri parodii sa mam smiat a nie unudit na smrt. Pocas celeho snimku som sa ani raz nezasmial. Spanieli sa pokusili natocit film typu Scary Movie, ale vysledok je este niekolkonasobne horsi ako najstrasnejsi vyplod americanov - Disaster Movie. Videl som originaly viacerych parodovanych diel a to ma este utvrdzuje v nekvalite humoru. Napriklad scena, ktora paroduje Sirotcinec ked medium vojde do miestnosti a vystrasene zacne kricat pretoze je tam diskoteka je vrchol trapnosti. Jedine co ma potesilo, bolo cameo Leslieho Nielsena, avsak scenar je tak hrozny, ze aj napriek jeho komedialnemu talentu ma scenka nechala chladnym. ()

goodnic

Další parodie? A Španělská, říkáte? To by mohlo být zajímavé. Pravda je taková, že je Spanish Movie pouze zajímavý film, proměnlivě zábavný, ale nepřipadáte si jako debil, když ho sledujete. ()

JohnZ87

Hloupé, ujeté, místy trapné, místy i vtipné... taková parodická jednohubka, která neurazí a bohužel ani příliš nenadchne. V rámci parodického žánru ale stále ještě poměrně slušný počin. 45% ()

Petike

Kam sme to dospeli, že pár slabomyseľnejších španielskych filmárov považuje Selzera a Friedberga za režisérske vzory na poli filmovej paródie ? Jdu blejt, velebnosti... ()

habertek

Čekal jsem blbost, ale až tak? Opět kupa tupého amerického humoru...no sem tam jsem se zasmál, ale to bylo tak vše. Je to jeden z těch filmů, který ničím nezaujme a zanedloho zapomenete, že jste tohle kdy viděli.......... ()

Daryl.Dixon

Parodie, která se udržela v hranicích vkusu, což se moc často nestává. Zároveň zde ale není humor, který by vás donutil se potrhat smíchy, ale řada vtipných scén, které na tváři vyvolají úsměv, se zde najde, jen to občas odskáče nějaká ta víla, nebo chlapeček. ()

CrazymanM

Děsná kravina,přemýšlím,jestli jsem se aspoň jedinkrát pousmál(o nějakém smíchu nemůže být ani řeč!)!!!Asi už na parodie jaksi nemám náladu,naposledy jsem se opravdu bavil u prvních dvou Scary Movie.Většinu filmů zde parodovaných znám,ale prostě mě to nebralo,přemýšlel jsem i o odpadu,ale do rána jsem vychladl!!! ()

MFZB

Jednoznačne lepšia paródia ako predchádzajúce americké verzie. Škoda, že všetky z parodovaných filmov som nevidel, ale tak vedel som zhruba o čo v nich ide, ale môžem vyjadriť svoju spokojnosť, je to síce do neba volajúca kokotina, ale prevažná väčšina scénok bola fakt raidne smiešna, z daktorých som vážne nemohol. ()

blekekeke

Je to úchylný, trapný, nudný, nemastný, neslaný a prostě v celku mimo. Nikdy bych neřekl, že i parodie se dá zčunit ... ()

Merenre

Jednoznačně nejlepší a jediný skutečně dívatelný film z této "série" nebo jak to nazvat. Škoda, že se španělé snažili naplnit licenční normu trapnými vtipy dle americké předlohy a evropského humoru zbylo ve filmu jako šafránu. ()

Bieseger

Překvapil mě styl jakým to bylo natočeno, kdybych toto dílko neslyšel v originálním jazyce, vůbec by mě nenapadlo že to není pokračování dalšího amerického "---- Movie". A proč dávám 3 hvezdy něčemu co pokračuje v tradici "odpadových" Movie? Pokus o originalitu a návrat hororové atmosféry jedině filmu pomohl! Překvapilo mě "obšlehnutí" některých, již klasických britských vtípků, ve španělské formě už to nepůsobí tak jako v originále, ale i snaha se cení, a co víc, nenudí. Bohužel, nechybí několik scén které sráží kvalitu filmu a řadí je k dalším xXxXx Movie. ()

chem.peace

Je to těžký natočit dobrou parodii na všechny ty filmy a ještě aby to dávalo trochu smyslu, ale tohle je fakt kravina stupidní... ()

mine.slayer

MOC dobře jsem se bavil!!! Nejlepší parodie na totálně vykalenýho člověka v zešikmený pozici, sem myslel že se poseru smíchy!! A určitě nejlepší para mix parodie Superman/Matrix!! ()