You're Next

• Velká Británie You're Next

joelly01

Videno vcera jako druhy film. Nahodou jsme na to natrefili v bedne kdyz to zrovna zacinalo a tak jsme si rekli ze na to kouknem. Velice pozitivni prekvapeni, hned me to vtahlo do deje: horrorova atmosfera, kvalitni lekacky a spravne creepy zabijaci! Ja uz jsem strasne dlouho nevidela zadny home invasion horrurek, takze jsem uplne zapomnela, jak mam podobny zanr rada (kdyz je dobre natoceny, coz tenhle opravdu je). Pokud hledate film u ktereho se budete furt lekat, tak tohle je presne pro vas, na me to fungovalo. Do uplne extraze tomu neco chybelo (nebo prebyvalo?), procez jedna dolu, ale jinak spica, desne se raduju. Uplnou nahodou clovek narazi na takovouhle snobarnu... to je prece super, ne? ()

movemat

Scény, ako keď postava vystrašene cúva dozadu a po otočení sa pred ňou zjaví záporák alebo keď niekto pomaly vydesene kráča a zrazu mu padne na rameno ruka, ktorá sa ukáža, že patrí jeho známemu, ktorý ho z nejasných príčin neoslovil verbálne ako všetci normálni ľudia - tak takéto scény by už mali nadobro patriť len do paródií. Inak je to dejovo vyprahnutá explicitná vyvražďovačka, ktorá našťastie netrvá príliš dlho. A navyše s nudnými hercami. Podpriemer. ()

Najt

Slušná vyvražďovačka. Prvni půlka je spíše o terorizování a druhá je likvidační. Bohužel jsem už na začátku odhadl motiv, pak se dostavil jeden menší zvrat, který potvrzuje můj motiv a ke konci větší zvrat, který jsem nečekal. Konec je pak super. Bohužel promrhaný potenciál a nesympatické postavy. I když slečna byla slušná likvidátorka. // Lepší 3* ()

lucky.loo

Myslel jsem si, že to bude jenom nějaká z těch klasických vyvražďovaček, ale vyvynulo se to nakonec zajímavějc. Napětí fungovalo, měl jsem staženou prdel :). Hodnocení: 80% ()

angel.CZ

Tak vám nevím, ale zas tak skvělé to nebylo, čekal jsem průměrný film (podle hodnocení i lehce nadprůměrný). Ze začátku to vypadalo i dobře. Až do prvního zabíjení, roztřepaná kamera, která i v klidných momentech nebyla stálá. Hudba z 80tkových akčňáků. No prostě bych to shrnul na patlaninu filmů : Sám doma, Rambo, a reklama na Heinz kučup + ze scény ve sklepě jsem málem chytl epileptický záchvat... Film hodnotím na slabších 40% ale chci snížit o něco průměr, tak jen 1* :-/ ()

gicous

Takhle nějak by mohl vypadat remake Sám doma pro novou generaci diváků. Krev, vraždy a násilí. Stydím se to přiznat, ale celkem jsem se bavil. 6/10 ()

intro

No takové vysoké hodnocení jaké má nyní zde, bych teda tomuto snímku nedal. Není ničím originálním, podobných už bylo natočeno, postavy se místy chovají jako parta blbů. No prostě průměrná vyvražďovačka, která ovšem alespoň nenudí a na 90 minut zabijete případný nudný večer. Já dávám 60% ()

The_Peach

Skvelý film, ktorý ma bavil. Vyvražďovačka podľa mojich predstáv. Ja by som skôr opýtal, že ako mohol tento film niekoho nebaviť. Od začiatku som bol v napätí, prežíval som ho až do samotného konca. Trocha mi vadilo, že na môj vkus moc skoro vyložili karty na stôl s tým, že kto stojí za tými vraždami. A potešil ma aj samotný záver. Takéto filmy ja osobne môžem a ľúbim a preto také hodnotenie. ()

borohub

Takový průměr. Herci nebyli zajímavé, začátek vyloženě nudil, ke konci se to trošku rozjelo, ale stejně. Občas to připomínalo spíše sám doma, avšak Kevin by to zvládnul asi lépe :D Film na letní večer, kdy člověk nemá co jiného na práci nic víc.. 50% ()

nK_!

Jeden z nejlepších hororů, jaké jsem letos viděl. Atmosféra by se dala krájet a zároveň se autoři nebojí zapojit mozek a chytře proměnit lovnou zvěř v lovce. Nebýt několika naprostých nesmyslů a nedomyšleností, nebál bych se sáhnout po maximálním hodnocení. ()

Kucino

Čo ja viem podľa mňa veľmi predvídateľné celé... (SPOILER) už od začiatku sa mi tí dvaja nepozdávali....jediné čo ma skutočne prekvapilo bola angažovanosť boyfrienda. ()

MaxForValue

Cieľom snáď každého hororového režiséra je vytvoriť film, ktorý by bol v niečom iný, než jeho predchodca, no zároveň by na predchodcov odkazoval. Pre horor to platí špeciálne, keďže každý film vychádza z určitých tradícií, no zároveň sa z týchto istých tradícii snaží vymaniť. You´re Next sa to darí azda najlepšie za posledné roky. Mimoriadne všestranný Adam Wingard obrátil (podobne ako je to v Intruders a v iných snímkoch) očakávania a zo slasheru spravil tak trochu anti-slasher plný čierneho humoru. Už len masky hrdinov nám evokujú to, že sa to celé neberie až tak vážne, ako sa to miestami podáva. ()

regentor

Průměrný vyvraždovací snímek který jen těžko nazvat hororem spíš survival .Odborník na armádní zabezpečovací systémy jde do penze a tak sezve svou familii na rodinné sídlo.Ne všichni členové rodinného klanu však mají stejný plán jen pobýt s rodinou a tlachat.Objeví se maskovaní zločinci kteří pro pár dolarů vraždí s chutí. Kdo si je najal a proč se ukáže záhy , v tomto si scénář velmi usnadnili ale v rámci žánru budiž...Co už je mimo žánr je fakt, že výše jmenovaný specialista na systémy má vlastní barák dostupný jako veřejné wc a dokonce ani nevlastní zbraň..v USA trochu utopie.Banditi jsou však vybavení lépe, mají i rušičku mobilního signálu , schovanou pod kapotou auta...Zbytek snímku pak už působí jako one woman show aneb křehotinka proti všem. Několik slušných vtípků je ve snímku k vidění , třeba ten s mixérem ale celkově to je rychlovka kterou zítra zapomenete, že jste vůbec viděli. ()

pestak

Hodně dobrá systematická vyvraždovačka, která mě hodně pobavila a odvázala. Zatím to nejlepší co jsem v rámci subžánru hororu( home invasion) viděl. ()

horor2

Napoprvé se mi nelíbila pointa filmu, protože mě překvapila. ( Čekal jsem totiž něco jiného, než něco, co se může stát ) No a napodruhé jsem si užil všechen nápaditý masakr a zahodil stranou zbytečné přemýšlení nad vztahem a solím plnou palbu. ()

johnsnow

Taký v pohodke B-čkový slasherík, kde síce postavy ktoré majú byť pobité sú úplne jebnuté ale postupne sa to mierne zvrhne a naberie to grády, smrťami sa to tu hemží a krvavými scénami tiež obzvlášť vyradenie týpka mixérom je fasa. Koniec je podľa ma dosť narýchlo useknutý ešte to chcelo pár minút navyše ale spokojnosť. ()

peeteno78

Zajímavý příběh. Dokonalý zvrat. Nečekaný konec. Snímek je skutečně příjemným překvapením. Určitě se na něj rád podívám znovu. ()

petrik11

Tak neviem, nápad zaujímavý, trochu pritiahnutý za vlasy, ale casting sa absolútne nepodaril. Toľko nesympatických "hercov" som nevidel ani nepamätám. Áno, dalo sa to dopozerať do konca, určite lepší priemer ()

Pitryx

První půlhodinku jsem jen hlasitě skřípal zuby, protože postav přibývalo a měl jsem v nich zmatek. Zbytek snímku rozebírat nebudu, byl by to spoiler. Není to horor, jak zde avizováno, protože tu není nic nadpřirozeného. Je to thriller, home invasion, ale horor ne. Nebýt té úděsné první půl hodiny, dal bych osmdesát. Takto se to musí s sedmdesátkou spokojit. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra