Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

Alexandre

Oproti zajímavé jedničce jedna velká bída! Co se týče jedničky - tak ta vynikala jak v dalším originálním příběhu, tak i v sympatickém obsazení, prostředí (opuštěný les působil perfektně) a samozřejmě ve skvělé hudbě. Žádné přelomové dílo, ale rozhodně se na ni dalo koukat a docela jsem si ji i užíval, což se o dvojce nedá říct ani při nejmenším. Tohle byla jen slátanina všech možných nechutností a jestli si West myslí, že tím diváky nadchne, tak to je trochu vedle. Kde se nějaký příběh? Atmosféra, má-li to být horor? Nějaká pořádná deprimující hudba jako je v předchozím díle? No prostě jedno velké zklamání. Ne, že bych si od toho původně něco sliboval, ale čekal jsem, že ten příběh bude mít alespoň trochu života. Navázání na první díl je sice hezké, ale k čemu to je, když jej vzápětí vystřídá nový a neuvěřitelně stupidní příběh?... Naprosto zbytečné a nudné pokračování! ()

E lan odpad!

První film, který mě tento rok málem přinutil zvracet... a to ještě na letišti... víc o tom nemá cenu psát, tohle je opravdu strašný! ()

Petulka88

Zatímco jednička byla nenáročná oddechovka plná krve, černého humoru a veselých kozenek, dvojka je v podstatě o ničem. Tvůrci se to snaží zamaskovat scénami plnými prvoplánových nechutností: močení do punče, zvracení z úst do úst, sex s tlusťoškou, hnisající penis apod. Jenže to nemůže zachránit film, ve kterém se 60 minut nic neděje. A těch zbývajících 20 nakonec taky není žádný zázrak... ()

Vicco odpad!

Natočit nejodpornější a současně nejnudnější film, na to už člověk zřejemě musí být svým způsobem umělec. Ohledně nudnosti, příběh je tak nudný a stupidní a postavy tak těžce nesympatické a otravné, že po chvíli jsem si opravdu upřímně přál, aby padouši pokud možno co nejrychleji zmasakrovali hlavní hrdiny a byl konec. Ohledně odpornosti, pokud jste příznivcem zvracení krve z úst do úst, blahopřeji, tenhle film budete milovat. Pokud ale zrovna náhodou nejste úchylné hovado, jediné, co ve vás tento film zanechá, je chuť se vyzvracet. Ale abyste nemysleli, že jde jen o zvracení krve, zvolna odkapávající mrtvý plod z těla mladé slečny nebo dolování hnisu z různých částí těla jsou dalšími zastávkami na cestě ulevit žaludku na nejbližší toaletě. Aby z filmu ale bylo doslova mistrovské dílo, stupidita a nechutnost se v některých scénách dokonce kombinují. Příklad za všechny je, když se průměrný středoškolský student rozhodne amputovat si ruku, načež si jí za pomoci své kamarádky uřízne na cirkulárce a pahýl si následně, samozřejmě, vypálí letlampou, aby nevykrvácel, přece. Profesionální voják nejostřejší jednotky v nejtvrdší armádě by při takové srandě bolestí omdlel. Průměrný středoškolský student si chlapsky zařve, vypálený pahýl omotá izolepou a jede dál. Chápu, když se nějaký film snaží zaujmout především tím, do jaké míry je kontroverzní, nutno připomenout takový Srbský film, který se co do odpornosti rozhodně nedrží pozadu. Ale Cabin Fever 2 prostě není kontroverzní, je hloupý, odporný a nezajímavý. Kéž by šlo tento film odvidět, ten ztracený čas by bylo mnohem příjemnější strávit například sledováním stavění šibenice pro Medvídka Pů. Nebo příběhu o dvou dívkách a jednom poháru. Dost bylo napsáno, tohle prostě ne. ()

Hellknight12

Pokračovanie nadväzuje na udalosti z prvého filmu ale odohráva sa na vysokej škole a scenáristicky je nezvládnuté. Príbeh je zjednodušený na minimum a vlastne aj tým najlacnejším spôsobom, akým sa to dalo spraviť. Choroba sa presunie na strednú školu ale študenti a hlavne riaditeľ sa správa ako úplný debil. Neviem či chceli riaditeľa ako vtipalka alebo karikatúru ale ani jedno sa im nepodarilo. Charaktery postáv sú stiahnuté úplne dole na nejaký ten základ aby sa nepovedalo. Herecké výkony sú takmer na bode mrazu. Atmosféra filmu je žiadna. Nech poviem aj niečo pozitívne, herci sú celkom sympatický. Celkom dobrá je aj hudba a posledná vec čo sa mi páčila najviac boli animované časti. Aspoň na tých animáciách je vidno, že ten film stal o niečo viac. Bohužiaľ nič viac pozitívne tu nie je. Film neodporúčam alebo áno ale pri partií a fľaške ostrého potom si to možno užijete. Celkové hodnotenie za mňa je 40%. ()

playboy_05

dementní, přehnaně nechutné...zatím co Rothova jednička má příběh, celkem dobré postavy a alespon trochu závěr...dvojka nenabízí nic co by mohlo diváka alespon v rámci možností zaujmout ()

SKreyn

Ako to už býva, tak jednotka bola lepšia. Toto pokračovanie bolo akurát nechutné ale za to nudné a vôbec by som to nepovažoval za horor. Somarina to bola a mám taký pocit, že to bude mať ešte pokračovanie. :( ()

Irii

To mě zase drahý nalákal na skvěly horror a u konce jsem myslela,že mu ten obal od DVD opravdu otřískám o hlavu.Neuvěřitelně tupá sračkokomedie,kde ažna pát krvavych efektů,nic kvalitního k vidění nebylo(teda pro pany tu ještě byla určitě ta soulož v bazénu s tou tlustou laňkou!!) ()

Knor

První díl se mi líbil mnohem víc, protože na mě působil hororověji. Tohle taky není špatné, ale je to víc komedie než horor. Film co do brutality a nechutnosti určitě neotálí a citlivější povahy nebudou mít určitě pár hodin chuť cokoliv pozřít. ()

masekjc

Nudné, naivní a hodně hodně stupidní podruhé...Nebýt nechutností dopadlo by to ještě hůře než první díl. ()

Najt

Tak tohle bylo něco. Les a partu studentů vystřídala další parta studentů tentokrát ve škole. Co se musí nechat je Gore, dvojka jím nešetří a některé scény jsou vyloženě nechutné. Úd ze kterého stříká hnis, nebo dvouset kilogramová Máňa, která si to rozdává v bazénku s klukem a vypadne ji pritom zub, nebo čůrající negr do punče, kterej bude hlavním nápojem na plese, tak to bylo fakt něco. Slabším povahám by mohlo být blivno. Tohle oceňuji, protože horor to není ani za mák a nebýt gore, je to jen komedie. Tentokrát komediální prvky s bizarními nechutnostmi jdou dohromady, ale jak říkám, když chcete horor a ten působí spíš jako parodie, je to to samé, jako když si chcete pustit horor, ale dostanete komedií. V porovnání s jedničkou je dvojka horší a stupidnější. Jenže u dvojky to zdvihá alespoň gore, které je tu ve větší míře, než předtím. Proto hodnotím stejně, protože to co dvojka vůči jedničce ztrácí nahrazuje alespoň tím hnusem a drsnými scénami. ()