You're Next

• Velká Británie You're Next

Paldiny

Hovorí sa, že rodiny sa stretávajú len na svadbách a pohreboch. Tu už na tie pohreby nebude mať ani kto prísť. A popritom, kto by to spočiatku čakal. Do momentu prvého šípu v hlave malo posedenie u rodičov všetko čo má posedenie po rokoch mať. Povinná zoznamka partneriek, ego sem, škaredý pohľad tam a večera, ktorú nebude mať za chvíľu kto pochváliť. Ako ale začnú postavy odpadávať a niektoré padnú vážne bizarným spôsobom, sa k slovu dostanú aj zvraty, slovné zádery a občas moc snaživá hudba. Film si viem predstaviť, že by som si pozrel ešte raz, no kládol by som väčší dôraz na sledovanie podaktorých, spočiatku málo výrazných, ale pre dej zásadných postáv. ()

ac3r

70%? To jako vážně? Směšný :) Nemůžu to moc dobře okomentovat a vyčíst tomu chyby aniž bych nespoileroval, takže napíšu jen, že je to primitivní blbost se zoufalýma hercama, "příběhem", koncem a jednou sestrou Ramba :) Postavy dělají vše proto aby co nejdřív zemřeli a to jakoby překvapení je člověku jasný po 15 minutách. Ruce pryč ()

mazadlo

Pro mě se zázrak nekonal. Škrabošky zvířátek mě lákali do kina ale naštěstí jsem to nestihnul. Film pro mě až moc sráží slasherovou kulturu a dělá z vrahů loutky a z loutek vrahy což ne vždy funguje dobře. Za prsa a snahu udělat to jinak dávám body za to ostatní se smutně schoulím do kouta. Škoda vypadalo to fakt dobře. ()

Kejf.

Tleskám! Po fakt dlouhý době kvalitní slasher, kterej nepostrádá ani infarktový momenty. Na svý si rozhodně přijdou feministky, takže já jsem potěšena :) ()

aLPaC

Vzhledem ke zdejšímu hodnocení a řadě velmi pozitivních reakcí jsem čekal výborný horor. A čeho jsem se nakonec dočkal? Průměrné vyvražďovačky, kde rozhodně nečekejte žádné překvapení ani zvraty, které by neuhodl pětiletý kluk. Motiv a jednání zabijáků uhodne prostě každý, stejně jako to, kdo z rodiny jim v tom pomáhá a proč. Dialogy mezi postavami jsou nanejvýš průměrné a jednání postav opět povětšinou postrádá smysl. Tři body tak dávám nakonec za solidní vraždy a sympatickou hlavní hrdinku. ()

Wancohoff

perfektny trailer navnadil. no film je to uplne priemerny. cakal som teda ovela viac. nedockal som sa ani poriadneho gore, a dokonca ani sceny s pesnickou z traileru na ktoru som cakal. 50% (momentalne hodnotenie 85% stavim, sa ze to padne minimalne na 60%) ()

cskomando

Tomuhle říkám výborná podívaná plná akce od začátku do konce. Kdo se o akci postará ? Je to čistě mezi jednou sympatickou slečnou Sharni Vinson, která dokáže svojí nenávistí za zradu k ní řádně potrestat až stříká krev ze všech přítomných osob a to včetně najatých zabijáků, jejího partnera s jeho bratrem. Jde vlastně jen o to získat dědictví a peníze. Film není udělaný ani trošku primitivně co se týká vražd, které vykonává Sharni - což jsem měl již šanci v několikero filmech vidět, kde hlavní hrdinka ihned a tak stupidně zabije každou zápornou osobu, až je mi z toho nazvracení. Jsem příjemně potěšen, že tento film mohu po dlouhé době zařadit mezi mé nejlepší. Atmosféra 5/5, vizuelní efekty 5/5, dějovost 5/5 a klidně si mě odsuzujte, tomuhle snad nic nechybělo včetně krve!! Inu ať každý posoudí sám! ()

Silviaxx

Ach ! Tak na TOTO sa oplatilo čakať! Po dlhom predlhom čase prišiel jeden vynikajúci film. Už po pár minútach nastavuje šialené tempo a nepoľavuje až do konca. Perfektné zábery vytvárajúce napätie a dusivú atmosféru až u mňa doma a k voľbe masiek sa radšej ani nevyjadrujem. Mám pocit, že som už v nejakom komentáre spomínala, že ma masky desia a práve v Youre next sa mi to potvrdilo všetkými desiatimi. Hrozné je ak vás chce zabiť šialený maniak, ešte horšie ak je v maske! Som z tohto úplne vo vytržení, tak keď to zhrniem úžasné tempo, zábery, zápletka, vraždenie, záver a jednoznačne jeden z naj filmov 2013 aj u mňa :) ()

pytrisss

Macaulay Culkina vystridala Sharni Vinson a pribuzni zustali doma, stejne je to nakonec brutalni verze sam doma. Jedna scena je "harry jdu do baraku" jak vysita. Je to zabavne a ma to akuratni stopaz. ()

Thomas_xxxxx

Kvalitná vyvražďovačka s prekvapivým zvratom uprostred, ktorý som neočakával. Párkrát som sa aj naozaj zľakol. A zaujímavý záver, ktorý to 90 minútové zabíjanie pekne vysvetlil. BTW, neviem kto písal tie žánre k filmu, ale toto komédia nebola ani zďaleka. Teda aspoň z môjho pohľadu. ()

Ad4mson

Naprostej úlet co se týče hororových klišé a rejža jako by nevěděl, zda má točit regulerní hororovou vybíjenou nebo černou komedii. Ať tak či onak, ani jedno mu dvakrát nejde a v poslední třetině už sledujete více hodinky na zápěstí než samotný film. ()

Illy

Když už konečně někde funguje atmosféra a dobrá režie, scénář tomu háže klacky pod nohy. Škoda. ()

TheSpearCZ

První polovina filmu je psychologický horor a hra na schovávanou, ale druhá část je zase velká řežba a velmi brutální slasher se spoustou krve, která mi tu překvapivě nevadila, takže konec bych považoval za úspěšný. Menší rozpaky po dokoukání, ale přeci jen jsou. Slabší 4* ()

Hernycztek

Tak tohle teda jo.. Tak dlouho jsem to odkládal a neměl jsem nejmenší tušení, o jaký skvost se připravuju. Když jsem viděl, kolik členů sčítá rodinná oslava, bylo jasné, že tu nebude nouze o pořádný bodycount. To je faktor, který je na Home Invasion jeden z nejdůležitějších. Od samého začátku si to drží skvělé napětí. Je tu sice absolutní absence psychického nátlaku na oběti, jenže ta je vynahrazena v gore, se kterým si tvůrci pohráli a nutno podotknout, že brutálnější Home Invasion není. S postavami moc seznámeni nejsme, takže si nevytvoříte citový vztah, no alespoň si užijete každé krveprolití. Když útočníci prvně ,,vyšli" na scénu, nezdála se mi ta hodně roztřepaná kamera, ale potom je to naštěstí v pořádku. To samé platí i u chování některých postav, které moc ze začátku nedávalo smysl, ale potom začali logicky přemýšlet, takže ani s tím nemám problém. Nechybí ani dechberoucí zvrat a skutečně fantastická ,,Final Girl." Tenhle mix Slasheru a HI mě doslova uchvátil a nemám jediný důvod uvažovat o nižším hodnocení. ()

Game90

Moje hororové srdce konečne po dlhej dobe poskočilo....naposledy to bolo pri I Spit on Your Grave 2....výborný masaker pri príležitosti 35. výročia svadby....mixér v hlave, náradie v hrudi.....mňam...**** ()

Vaiollet

Je dobře, že to někdo označil do žánru komedie, protože tohle mělo podle mě do hororu zatraceně daleko. Na tento snímek jsem se těšila čtvrt roku, četla jsem tu spoustu komentářů jak je to skvělé, viděla jsem dobré hodnocení, tak jsem natěšená jak to bude skvělé, ale hned jak se to začalo rozjíždět, tak jediný pocit co jsem z toho měla, bylo ohromné zklamání. Začneme zvolna - šílená hudba, ne děsiví zabijáci, předvídatelnost, obyčejné opakující se smrti (normální na nějakou velkou brutalitu nedám, ale když ani to není už je to fakt zoufalé), na to že to byla rodina jim smrti blízkých byly poměrně ukradené. Dále takové strašné herecké výkony jsem už dlouho neviděla. A co pro mě bylo snad úplně nesnesitelné, bylo naprosto nereálné chování postav. Zabijáci v domě ale oni si stejně chodí po jednom naprosto klidně a normálně, myšlenka že nejlépe se ubráníme když zatáhneme závěs a pak si pod to okno sedneme a závěs nás uchrání a spousta dalších věcí. Taky vážně nesnáším tu věc, když jsou všichni hysteričtí a zbabělí a jen hlavní hrdinka se ukáže jak statečný, neohrožený a nedosažitelný zabiják. Dala bych odpad nebýt jedné věci, pro mě tak vtipné a absurdní věci, že to tu jednu hvězdičku vybojovalo - TROCHU SPOILER bratr s šípem zapíchnutým v zádech, který si ale stejně vykračuje domem jak parkem. kterému museli píchnout čtyři šroubováky do hrudi, aby ho poslali k zemi a nikdo mi nevymluví, že to určitě přežil (zklamalo mě že to nebylo vidět) KONEC SPOILERU Takže za tohoto týpka slabých 10% ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra