You're Next

• Velká Británie You're Next

Nivenx

Velice dobrá vyvražd'ovačka, kde příběh filmu je docela klasický a další průběh lze snadno odhadnout, tedy až na smrt policisty na konci. Je to jízda, která si nebere servítky a je tam jedna smrt za druhou. I když je film dobře předvídatelný, tak nakonec několika momenty dokáže překvapovat. Já si tento počin velice užil, ale na plný počet to není. 75% ()

HorrFi

Tohle byl fakt masakr !.. je to horor se svižným tempem kde se zbytečně nic neprotahuje a zhruba od čtvrtky filmu začnou jatka.. nadprůměrná brutalita, dobrá kamera a celkově se mi film líbil.. ()

Deyw

Celkem dobry...masky fajn..horsi na tehle filmech je, ze vzdycky nejaka totalni blbka vyrube sekerou 10chlapu, 5 jich uboda nozem a tomu poslednimu ukopne hlavu...je to tak debilni, ze uz me to kurva nebavi...zlaty ils! ()

URBAN

Vynikající vyvraždovačka. Jen je problém že je to jen takový bezhlavý horor, ale ono to v konečném důsledku ani nevadí. Ono to tím být chce a tímto směrem se mu zadařilo. Ono proč ne, zabijeme pár lidí a vypneme mozek. ( 10.8.16/MAC ) ()

Mr.Ripley

Stylové plakáty, efektivní trailer a výsledek? Černohumorná komedie v níž je opravdu zábavné, jak je rodina protivných "Ewingů" likvidována vtipně vyprofilovanou "scream queen". ()

Aargh

To snad muselo jet podle učebnice hororových klišé: Hloupě se chovající postavy neschopné (až na jednu) klást jakýkoliv odpor - check. "Rozdělíme se" - check. Teleportující se neviditelní zabijáci - check. Motivace a plán záporáků je úplný nesmysl a nemohl by fungovat asi z pěti různých důvodů. Když se to ke konci změnilo v Home Alone 6, tak jsem se začal bavit o poznání víc, ale asi jinak, než tvůrci zamýšleli. ()

kinghome

Konečně jsem se dočkal, pořádnýho slasheru bez debilních postav a nelogičností v ději! Tohle je naprosto dokonalej horor, ve kterém je všechno naprosto perfektní! Žádný sraní ze začátku! Prostě pár vět a jde se vraždit. Jste s postavami zavlečeni do děje a vůbec netušíte co se děje, prostě najednou mrd a jeden je dole, postupem času přicházíte na kloub tomu, co se vlastně děje a na konci si řikáte, že vás to nenapadlo hned, ale během filmu jsem vůbec netušil, že to bude na jednu stranu až tak primitivní, prostě vás to nenapadne. Další obří plus jsou postavy, který si celkem oblíbíte, ale co je hlavní, nikdy neudělaj žádnou píčovinu, kterou by nikdo jinej neudělal. Prostě přemýšlí racionálně a chytře. Zkoušejí se dostat z domu a chtějí udělat všechno proto, aby se to povedlo. Naprosto dokonalý je finále a scéna s mixérem! Úplně jsem si jí zamiloval, no pro mě jeden z nejlepších hororů roku, né-li nejlepší! ()

ecceHOMMO

Skvelé filmovo hororové povyrazenie. Akčné, napínavé, dokonca i tajuplné a dá sa povedať, že i trošku prekvapivé. S hudbou, ktorá dokáže zamraziť a je dokonalou súčasťou celého tohoto hororového "kokteilového" masakru. ()

Sfinkter

Herecky vcelku dobře zvládnuté, technicky a dějově však padesátá variace na stejné téma. Vidět to před sedmi lety, tak hodnotím jinak - nyní to však působí nejen jako parodie Funny Games, ale chvílemi dokonce jako parodie Sám doma. ()

elanius

(8/2014) / No chvalabohu, po dlhšej dobe som sa dočkal obstojného hororu. Home invasion, obľubený žáner aj keď s chybičkami, bol to masaker ako sa patrí. Očakávania boli nulové, a ako už JASM spomenul, bez nich to ide oveľa lahšie. Priznávam, záverečný part bol na hrane, ešteže bol filmík zakončený milým a vtipným záverom :). Spokojnosť. (8/10) ()

Jazzzz

Velice jsem u filmu bavil. Atmosféra je hustá, zápletka velice překvapivá a celý film i jeho závěr mě velice mile překvapil. K pěti hvězdám nechybělo mnoho. ()

hroubek

Nepočítám se mezi hororové fanoušky. Každý rok vidím jen pár hororů a to většinou ty mainstreamové. You're Next jsem si pamatoval podle traileru, který byl drsný a poměrně zajímavý. Totéž platí i pro samotný film. I u tohoto snímku platí žánrová pravidla a hororová klišé. Ale to mě vůbec nevadilo, jelikož je film hodně napínavý a zábavný. Režisérovi se povedlo velmi řemeslně navodit atmosféru strachu a do jisté míry funguje i pocit nevědomosti co se stane. O trochu horší je to pak z postavami, protože některé nemají dost prostoru a jsou tu doslova "na porážku". U některých postav si zas divák začne říkat, že se chovají nelogicky a nebo, že jsou nějak divný. Tento nedostatek vynahrazuje hlavní hrdinka Erin v podání Sharni Vinson. Je to nejzajímavější postava celého filmy, taky dokáže věci, za které by se nestyděl Rambo nebo Hit Girl. Její souboj o přežití je natolik napínavý, že si budete přát, aby byl film delší. Hodně se mě líbilo, jak film dokáže těžit z jednotlivých prostředí jako je kuchyň, obývák nebo sklep. A veškeré násilí ve filmu nepůsobí samoúčelně, ale pro dodání hloubky filmu. Zábavná podívaná, u které nelituji, že jsem jí věnoval svůj čas, ()

Steny94

Tak toto bolo veľmi dlhé čakanie, kedže už od prvého traileru som sa strašne tešil. Keď už mám ale film konečne za sebou, musím povedať, že ma tak trochu sklamal. Prvá polovica je síce dokonalá, predstavenie rodinky a ich komplikovaných vzťahov a samozrejme aj začínajúci teror troch zabijakov v maskách má super atmosféru. Keď sa však neskôr ukázalo, kto je vlastne za týmito vraždami, akosi to u mňa začalo strácať grády. Prezradili to totiž na môj vkus príliš skoro. Taktiež vyvražďovanie členov tejto dosť veľkej rodiny bolo strašne rýchle a myslím, že keby jednotlivé postavy mali možnosť trochu viac bojovať o svoje životy, bolo by to lepšie. V podstate sa o svoju záchranu snažila iba jedna, hlavná (poriadne vytrénovaná) postava. Ostatný ako keby tým vrahom sami skákali do rany. Aj napriek týmto výhradám ma to ale bavilo. Rozhodne tam sú podarené scény, hlavná bojovníčka je sympatická a hlavne má niečo aj v hlave a záver je prekvapivý a zaujímaví. Preto si myslím, že takých 70% si You're Next zaslúži. ()

stitch7

Tohle se mi vážně líbilo. Už od začátku jsem byl napjatý a vydržel jsem tak po celou délku filmu. Postavy se vůbec nechovají hloupě a nic se neděje jen tak, pointa tu sice už byla, ale mě příjemně překvapila. ()

Jaro.Krafcik

Vyzeralo to na horor ktorý má všetko. Fajn atmosféru , napätie, vraždy a zabijakov v pôsobivych maskách. Potom prišla celkom zaujímavá zápletka, vlastný syn dal zabit svojho otca a klamal ostatným že je v poriadku kvôli peniazom. Jasne, nejako sa to celé vysvetlit muselo. Škoda že to tvorcovia jednoducho nepovraždili ako napríklad v prvej očiste alebo Oni 2ke. Takáto zápletka sa mi tam zdala zbytočná a mohli si ju odpustiť. Stale to je ale solídny horor a ozaj vydarený. 4* ()

Lottr

Velice povedený horůrek a vyvražďovačka jak se patří. Slušná zápletka, super masky padouchů a fůra podřezávaček. Řekl bych, že ani není co vytknout a ve svém žánru patří určitě k jedničce. Ďekuji tvůrcům za tento krvavý zážitek :) ()

zolo23

Scenár je tuctový, lenže ono je to tak kvalitne natočené, že nižšie hodnotenie neprichádza do úvahy. Stále nechápem načo sa toľko čakalo, aby tento film uzrel svetlo sveta. Až tak originálne to zase nebolo,ale ako hovorím horrorového fanúšika musel tento kúsok nadmieru uspokojiť. Kvalitných home invasion hororov nieje až tak veľa, takže v dnešnej dobe takýto filmík poteší. ()

manonfire

Killeři v maskách byli skutečně nebezpeční asi jako párek zlodějů z Home Alone a výrostkům z Ils nešahali ve své zlotřilosti ke kotníčkům jejich cviček s rumunskou vlaječkou. Xkrát prostě vešli do místnosti, či nahlédli oknem, aniž by se podívali napravo-nalevo, načež po zásluze padli k zemi zasažení (kladivem, nožem, mixérem) kladné hrdinky. SPOIL: Když po prvotním útoku vyslala rodina k nebezpečnému úprku z domu k autu svou jedinou dceru, místo kohokoliv ze čtyř mužských členů famílie...a přesně podle očekávaní její spanilou jízdu ukončil nastavený drát, opravdu si film(nikoliv naposled) zahrál v žánru komedie. Škoda, z celkového schématu filmu se dalo vytěžit mnohem víc, nejen díky masakrální(a hezounké) Sharni Vinson. 40% ()

netahlo

Takze v jednom roce uz druhy snimek, kde se maskovani a ozbrojeni agresori chovaji jako absolutni dementi a amateri. A aby toho nebylo malo, jako dement jedna i drtiva vetsina napadenych. Fakt nechapu, kde se tady berou ty pozitivni reakce na udajne racionalni chovani postav! Jednoznacne zklamani, ale oproti mimoradne trapnemu The Purge prece jen jedna hvezda navic za hlavni hrdinku. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra