Baiohazado: Desuairando

• Japonsko バイオハザード: デスアイランド (více)

D.S.O. agent Leon Kennedy je poslán zachránit uneseného doktora Taylora. Mezitím agent B.S.A.A. Chris Redfield vyšetřuje výskyt zombie v San Franciscu, kde se nepodařilo zjistit příčinu nákazy. Oběti mají pouze jedno společné – všichni nedávno navštívili ostrov Alcatraz. (mikki089)

Kollertak

Na to že je to animovaný film je to skvělé. Výborná atmosféra, nové přepracovaný virus působí dobře místy až připomíná předělanou Las Plagu. Hodnotím 5/5 ()

Holly_Molly

Tvůrci se evidentně mysleli, že když tam budou všechny hlavní postavy z her, nemusí už řešit nic jinýho a především ne scénář. Proč taky že jo, když můžem sledovat hodinu a půl macho hlášek a kotrmelců v hezký grafice ;-) ()

Aceboris

Škoda, veľká škoda, potenciál veľký, spracovanie slabé, okrem záveru to nemalo šťavu.  Claire ,Chris, Jill a Leon. Prvý dvaja majú za úlohu zistiť prečo sa nákaza šíri v San Franciscu, pravdepodobne  z bývalého väzenia Alcatraz. Druhý dvaja hľadajú uneseného doktora Taylora od ktorého čakajú riešenie a antivírus . No a nakoniec tu máme šialeného Dylana, ktorý chce zmeniť svet tým, že bude rozhodovať kto prežije a kto nie, jeho psychóza vznikla na základe toho, že musel zabiť kamaráta. Nechcel uveriť  tomu že Umbrela by bola schopná toho čo videl, keď jeho team utrpel smrteľne straty, neuveril tomu ani vtedy keď dostali vyslovene príkaz k zabitiu každého nakazeného, postoj zmenil až keď rozdrvil hlavu kamarátovi. Vďaka  doktorovo Tylerovi má k dispozícii  smrtiacu zbraň v pohobe bio komárov, ktorý dokážu nakaziť T-vírusom , koho len bude chcieť. Na môj vkus sa tu dosť kecalo na úkor akcie. Ale je fajn, že tieto animáky vznikajú, dobre sa ma to pozerá. Film nesklame, pre fanúšikov série RE povinnosť. Za mna 6/10. ()

hypnos11

Pár animáků ze světa Resident evil jsem už viděl, ale takováhle břečka a slátanina tu ještě nebyla. Jediné klady jsou tedy v kvalitní naimaci a faktu, že se tu sešla kompletní sestava. Za zbytek by se styděli i čeští filmaři.. ()

Vampiroza

To je snad nejhorší resident ever. Ta animace je tak hrozná. To ve hře jsou lepší cut scény. Příběh mě šíleně nudil že jsem to tak tak vydržel. Předváděčka postav sestřihu bez gameplaye. Co se týče anim RE tak serial infinite darknes asi zatím nejlepší zpracování. Co se týče filmů všech tak celá série s Milou jednoznačně vede. Nezaregistroval jsem ani snahu o to tvářit se to jako film. Nevim. Prostě mi to opět přišlo laciné a bez nápaditosti. ()