Alex Wright je velkým fanouškem filmu Grave Encounters a je doslova posedlý snahou získat důkaz o tom, že události, které se ve filmu staly nejsou smyšlené. Proto se rozhodne s přáteli vydat do psychiatrické léčebny, ve které se původní účastníci filmu setkali s nepřestavitelným zlem. Jenže jeho posedlost ho může stát život a také životy jeho přátel. Skupina bude muset využít všech svých znalostí Grave Encounters, aby se z toho dostali. (topr harley)

lavilia

Nuž zatiaľ čo pri jednotke som sa miestami zľakla, dvojka bola úplne o inom. Prvá polhodina nuda jak sviňa a to čo nasledovalo nebudem asi ani komentovať. Úprimne, kým v jednotke som dúfala, že nikto nezomrie :)))), v dvojke som dúfala v opak, tak neskutočne ma rozčuľovali títo "herci". No nič moc. Žiaľ ich neschopnosť poriadne zahrať, pre mňa zatienila absolútne celý dej. ()

Nektarinka

První díl byl úžasný, bohužel tenhle už je velmi slabý. Pozitivum byl návrat hlavní postavy po lobotomii z jedničky a také informace z okolního světa na začátku filmu o tom co se podle nich přihodilo v prvním díle. Jen kvůli tomu dávám 2/5. ()