Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

lilylove

Hodně jsem od toho očekávala a celkem mě to zklamalo,asi bych šla s hodocením výš ale ty nechutný a trapný scénky to bylo moc....Kdyby tam nebyly ty nechutnosti dala bych i klidně 4* možná 5* ale ty nechutnosti....Pořádnej příběh to taky nemělo abych šla s hodnocením výš.Vlastně to byla vtipná kravina u který se člověk hodně nasměje takže dávám 3*. ()

mmajjkii

Je to vpodstatě neskutečná blbost, a ani trochu není zábavná. Navíc u naprosté většiny "komických" scén jsem měl pocit nechutenství. Kbyby mne někdo někdy chtěl mučit, ať přede mne postaví televizi a pustí mi tento film, prostě děs. Odpad to není jen proto, že se tímto hodnocením snažím šetřit. IMDb 1/10 ()

Peenugirl

Je to prvá a najlepšia časť tejto ságy. Obsahuje dosť primitívne časti a podceňuje diváka a jeho inteligenciu. Miestami až fekálny humor a telesné tekutiny nahrádzajú vtipy. Smiať sa dá, preto ***. Celkovo 60% ()

mhmm

Jediný díl který za neco stojí z dílů scary movie je první díl ,který je bláznivý až šílený a donutí vás se na něj dokoukat.Filmu dávám 85% ()

reccal

Ačkoli herci místy velmi přehrávají a překlad do češtiny je opravdu příšerný, je to taková klasika mezi parodiemi. Na občasné zkouknutí a zasmání se dobrá, ale salvy smíchu nečekejte. ()

corobis

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa a platí to pre všetky časti ()

pegtr

Vcelku dobrá parodie a zábava ale někdy je to trochu trapné a i tak je to zdaleka nejlepší díl celé série. ()

montel

V malém americkém městečku řádí maskovaný vrah, jenž si vybírá oběti mezi místními teenagery. Hlavní obětí se má stát Cindy Campbellová (Anna Faris), která se se svými přáteli musí mít na pozoru...Ono psát koment k takové debilitě snad ani nejde. Tvůrci si berou na paškál hlavně Vřískot a Tajemství loňského léta. Výběr herců byl už předem debilní a tak není divu, že to zahráli celkem dobře. První Scary Movie je celkem v pohodě a řada scén je kupodivu i vtipných. Parodie většinou moc úspěšné nejsou, ale tato se povedla. 55% ()

AltairAhad

"Wasuuup?" Neskutečná scénka (kdo viděl, určitě pochopí), taková klasika, kterou si před několika lety každý pouštěl na svých narozeninových "akcích". ()

Richard333

Jelikož nejsem moc na parodie, tak mě tahle velice mile překvapila. Dobré smíchání dvou hororů. Nejlepší herec je podle mě Marlon Wayans protože kopíruje styl hraní Eddie Murpho a ten mám rád. ()

Agent24

Nejlepší díl z celé série. Parodie na Vřískot je asi nejlepší. Je to tak praštěný až je to super sranda. 100% ()

bohyyy

Jedna z mála celkem podařených parodií za hodně dlouhou dobu. Jenom škoda, že výborně vypointované vtípky, které testují vaší znalost popkultury na maximum zatěžuje fekální, všelijak odporný a nesnesitelný balast. PS: Shorty rulez! ()

k.s.A

Tenhle film se mi líbil, protože byl zábavný a vtipný i když je to naprostá hovadina. Ostatní díly scary movie už nejsou tak vtipný a povedený jako tenhle první. Je to jedna z mála parodií, která je dobře natočená, proto dávám 4 hvězdičky. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů