You're Next

• Velká Británie You're Next

tribican

Čekal jsem něco trochu jiného, víc psychologického a míň akčního. I když tohle budu přehlížet, nejedná se podle mě o žádný majstrštyk. Občasná lehkost v chování některých postav filmu ubírá na napětí a dělá z něj lehce nadprůměrný slasher. Taky důvod celé akce je trochu fádní a celkově asi na film brzo zapomenu. 55 % ()

Holly_Molly

Žádnej horor! ALE poctivej thriller, slasher, home invasion film s výbornym zvratem, úžasnou hlavní postavou a bandou retardů, který si s vidinou rodinnýho dědictví nakráčeli bez pozvánky na rodinnou sešlost, ale odnesou si z toho jenom trauma, spoustu rozličnýho nařadí zabodanýho v rozličných částech těla, smrt a poučení, že s někym o kom nic neví, neni radno vyjebávat! <3 ()

naytsirk

Příjemné překvapení…Po dlouhé době opět solidní vyvražďovačka, kde se krví nešetří a kuchyňský náčiní je v kurzu… ()

Destoroyah

Úprimne som čakal niečo lepšie ale toto mi ulahodilo tiež. Škoda že väčšinou je gore mimo scény ale keď tam už niektorý je tak sa celkom podaril. Aj keď vražda s mixérom bola naozaj trápna. Akcie je tam trochu menej čo je škoda a debilnosť postáv sa niekedy fakt nedala vydržať. Celkom som si to užil. HODNOTENIE: 7/10 ()

lineker

Asi je to opravdu úzkoprofilová žánrovka, při které se člověk musí povznést nad některé drobné niance, ale i tak jsem v tomto gore invasive hororu nenašel nic co by zvýšilo mé průměrné hodnocení. ()

stability

Musím sa priznať, že prvých 15 minút som mal dojem, že to bude zase sklamanie. Ale hneď ako týpek dostal šíp do čela sa začala tá pravá show a v podstate skončila až s titulkami na konci. Za poslednú dobu naozaj kvalitný slasher s výborným gradovaným napätím. ()

awerto

Nechapu to kladne hodnoceni. Vy jste snad koukali na jinej film.... Spatny scenar, nulove herecke vykony az na hlavni predstavitelku. A bod od odpadu pouze za ni a za hlasku pri bratrovrazde, po te co mu asi 4 stroubovak vrazi do hrudi a on ne a ne se skacet na zem: "Mohl bys uz konecne umrit??!!! Tohle je pro mne fakt tezky!" Pak mu vrazi do hrudi jeste jeden sroubovak a bratr se konecne skaci k zemi. Pokud uz to budete ochotni koukat, tak doporucuji az poslednich 35 minut, jinak je to o nicem, Proste ceckova zalezitost. Nekolikrat za film jsem si rikal, ze jakej retard jim dal do huby takove slova a kdo zreziroval ty trapne situace... ()

martasdas

Dlouhé čekání se opravdu vyplatilo. Možná, že právě kvůli tomu čekání, které ve výsledku stupňovalo má očekávání, dávám „pouze“ 85%. Již klasický námět, který je ale bravurně zvládnutý po režijní stránce. Home invasion se skvělou atmosférou a velice zajímavou hlavní postavou, která mezi ostatními, co se hereckého výkonu týče, jednoznačně vyniká. Pro mě jednoznačně jeden z TOP hororů pro rok 2013. ()

baronGrga

Další z hororů řady Home invasion, která mě poslední dobou začíná bavit (z těch lepších třeba Ils, Collector nebo Funny Games U.S.). You're Next mě navíc dokázalo dějově překvapit, což nakonec přispělo ke čtyřhvězdičkovému hodnocení, protože fakt je, že potenciál bratrstva jehněčí pracky tu byl až trestuhodně nevyužit. 70% ()

maestrum

Ani náhodou, tohle je tak ubohé, že víc než 1 * si to nezaslouží. Bez nápadu, "herci" asi museli být sousedi od vedle kvůli snížení rozpočtu. Takhle mizerně hrát se jen tak nevidí. Režisér by se měl jít taky hlásit na pracák. ()

Hektor.Troy

Herecky lepsie ako vacsina takychto filmov,filmarsky ozaj velmi dobre.Ale na to,ako debilne sa postavy chovaju,sa tento film berie prilis vazne a to je pre mna kontrast bijuci do oci. ()

HIPHOPer

Typická vyvraždovačka plných kliše,trapné hudby.podle mýho názoru je tenhle horor zbytečný a nudný.ztráta času se na něj koukat. ()

malchidiel

Výborný film. Slušná atmosféra, akcia hneď od začiatku. Hudba síce krátká a často sa opakujúca, ale veľmi podarená a vhodne dokresľujúca dej. Mimoriadne sympatická hlavná hrdinka. Bohužiaľ "zápletku" filmu som úplne presne odhadol po 23. minúte. Myslím, že mohla byť výrazne zložitejšia a dotiahnutá oveľa ďalej. A mŕtvola s kuchynským spotrebičom na hlave veselo dýchajúca mi pomerne dosť skazila zážitok. ()

Spots

Po dlouhé době opravdu zábavný horor v tom nejsurovějším slova smyslu. Film nemá žádná hluchá místa, je to jízda od prvního okamžiku až do konce. Zápletka sice docela jednoduchá, pár okamžiků předvídatelných, ale má to drive a to je u těchto filmů důležité... Zasloužené 4 z 5ti. ()

Shelma

Když se sejda rodinka zbohatlíků na odlehlém rodinném sídle, kde je evidentní, že se synáčci moc nepovedli a ve vzduchu visí očekávaný masakr, je průběh filmu i jeho konec lehce předvídatelný. Jak křehké je rodinné pouto a jak mocná je touha po mamonu. ()

SkyWolf

Nějak tomu prostě nešlo uvěřit. 80% filmu jsem si říkal, že tohle prostě ne. V závěru jsem byl sice poměrně příjemně překvapen spoustou akce a vyvrcholení, takže o hvězdu navrch, jinak by to bylo dneska za 2 body, ale podobných filmů už dnes moc nevzniká, tak jsem rád za každou snahu. Příště do vínku trochu reality a vynechat takřka nadpřirozené schopnosti hlavní hrdinky a bude to zase o kus lepší. ()

tommco

Ten kto si chce pozrieť film, ktorý ho má baviť a pri ktorom nemusí príliš rozmýšľať uvidí vynikajúcu zábavnú hororovú jazdu od začiatku do konca. Ten kto chce film analyzovať a byť múdry jak šalamúnová riť uvidí samoúčelnú vyvražďovačku s debilnou pointou. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra