Reklama

Reklama

Temný rytíř povstal

  • USA The Dark Knight Rises (více)
Trailer 2
USA / Velká Británie, 2012, 158 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Kamera:

Wally Pfister

Hudba:

Hans Zimmer

Hrají:

Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul (více)
(další profese)

Zdánlivě bezstarostný život města je vykoupen obří lží o neposkvrněném hrdinovi, o němž není veřejnosti známo, že přešel na temnou stranu síly. Tím, kdo na sebe vzal hříchy Harveyho Denta a přijal vinu za jeho smrt, je Batman.  Všechno se ale změní s příchodem prohnané zlodějky, která přijde k Bruceovi domů ukrást otisky jeho prstů. Jejím prostřednictvím se Batman dostává na stopu podzemního hnutí, v jehož čele stojí terorista Bane. Díky zradě je však Wayne uvězněn v kobce, o níž kolují pověsti, že se v ní Bane narodil. Ten mezitím dostává prostor k realizaci svého megalomanského plánu totálního ochromení Gothamu. Donutí to Batmana znovu nasadit svou masku a temnou kápi? (TV Nova)

(více)

Diskuze

Earl_23

Earl_23 (hodnocení, recenze)

Jinak zhruba za hodinu a půl by se na csfd.cz měly objevit první hodnocení

Earl_23

Earl_23 (hodnocení, recenze)

simon84: Jasně, to já taky respektuji, ale jak píšu: raději mám ty od obyč. diváků. Jo, úsměvné to je :-)

Klobásník

Klobásník (hodnocení, recenze)

Sctyri

 : Tak teda nevím na co si stěžuješ to pak klidně si můžu jít stěžovat na diskuzi k Hobitovi jak mě sere hype u takové nudné chodičky.

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Earl_23: me spis pobavilo, ze se tam strhnul desnej hate a museli stahnout  ty reakce fanousku. :-)) jinak recenze je proste neci nazor a tak to beru.

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Sctyri: takže medialni humbuk u tohodle filmu ti vadi, ale u Hobita ti vadit nebude? Tak na co pak nadavas? :-D to je hodne zvlastni "logika"... 

Earl_23

Earl_23 (hodnocení, recenze)

Negativní recenze bych vůbec nebral v potaz. Ty byly, jsou a budou u každého filmu. Pro mě bylo vždy hlavní hodnocení lidí tady na csfd.cz... a hlavně samozřejmě moje. Když si někdy čtu české recenze (třeba na idnes), připadá mi, že se vždy hledá jen to špatné.

tribys

tribys (hodnocení, recenze)

Vzhledem k tomu, že i TDK si připsal několik kritickým recenzí (+ někdo příběh označil za jeden z nejhorších ve film. historii) tak bych si z toho hlavu nedělal...na Meta má třeba Inception 7,4 ... a to ať se na mě nikdo nezlobí... :) ...

oleg121

oleg121 (hodnocení, recenze)

Na nete je vraj komplet rozobratý celý film. Môžete mi poslať cez správu link?

Mistickzz

Mistickzz (hodnocení, recenze)

Sctyri: Tak ale tak isto čaká celý svet aj na vyvrcholenie Nolanovho Batmana:) Jediné na čo sa nečaká je Twilight :D

Sctyri

Sctyri (hodnocení, recenze)

Mistickzz: Tak tam za to budu klidně aj rád :) Návrat Petera J. po tolika letech s dalším filmem podle Tolkiena. Na to čeká celý svět :)

Mistickzz

Mistickzz (hodnocení, recenze)

Sctyri: tak ale to máš tak pri veľkých a očakávaných filmov, to je proste marketing. To isté bude aj pri Hobitovy.

Sctyri

Sctyri (hodnocení, recenze)

Mistickzz: Tak jasně, neporovnával sem filmy, jen ten "humbuk" a reklamní kampaň

Mistickzz

Mistickzz (hodnocení, recenze)

Sctyri: Pri tom Twilight si o nič neprišiel :D To sa s batmanom nedá ani porovnávať

Sctyri

Sctyri (hodnocení, recenze)

Ten mediální humbuk už mě sere, je to trapné a začíná mě to odrazovat a kazit čekání na film. Ze všech koutů filmového světa jen Batman, batman, batman a batman. Ano Nolanovi se něco podařilo a hned 2x, ale dobrých filmů je letos hodně a tohle už nebude mít kouzlo prvního dílu, ikdyž budu rád když to bude skvělé zakončení trilogie, zhodnotím si to až po zhlédnutí a až tu bude hodnocení tisíců lidí a né z pitomých propagačních článků, zboží a reklam. Když začínalo Twilight, než jsem to viděl procházel jsem např náměstí a všude plakáty, upoutávky, za výlohama povlečení Twilight, polštáře Twiligt a hračky Twilight, twilight, twilight a twilight až mě to tak sralo, že se mi to zhnusilo a do teď jsem se neodhodlal k puštění jediného dílu. Protože, než to vyšlo měl sem Twilightu plné zuby. S batmanem se tohle určitě nestane protože jsem už 2 díly viděl a bavili mě a těším se na něj, ale citím se stejně jak když začínala upírská sága.

CZudis

CZudis (hodnocení, recenze)

škoda že jedinej IMAX je až v Praze, ale tak spokojím se s Cinestarem v Ově :)

BoncheR

BoncheR (hodnocení, recenze)

psycholog83: ... to je na prd. ://// ale keď sme už takí hrozný fajnšmekri... nepomôžeme si. KEby žijeme v New Yorku, tak to máme n IMAX koľko len chceme. Žiaĺ, musíme sa uspokojiť s "jednoduchosťou" :D 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BoncheR

BoncheR (hodnocení, recenze)

psycholog83: ci pana... :D :))) nie som vychodniar ale nič iné sa nedá povedať.... to chcem mať doma! :D 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

11.01.2020

Nadcházející špionážní thriller Christophera Nolana Tenet bude režisérovým druhým nejdražším filmem vůbec. Film, jenž se bude zabývat manipulací časem, má podle serveru Variety (a následně potvrzeno… (více)

Christian Bale končí s nabíráním váhy

Christian Bale končí s nabíráním váhy

10.11.2019

Přestože zní titulek spíš bulvárně, ujišťuji vás, že se jedná o ryze filmovou zprávu. Oscarový herec Christian Bale (Fighter, Dokonalý trik) v novém rozhovoru oznámil, že už nadobro končí s… (více)

Joker bude lámat rekordy

Joker bude lámat rekordy

05.10.2019

Podle posledních čísel serveru Deadline to vypadá, že z komiksového Jokera, jenž tento víkend vstoupil do kin v USA a dalších 74 zemích po celém světě, bude pořádný hit. Rkový snímek pojednávající o… (více)

Reklama

Reklama