Reklama

Reklama

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova (Henry Cavill) oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí síly s Dianou Prince (Gal Gadotová) a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. Tento úkol je však mnohem obtížnější, než si Bruce představoval, neboť každý z nováčků čelí vlastním démonům, které musí porazit, aby mohli dát dohromady jedinečnou ligu superhrdinů. Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadotová), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (HBO GO)

(více)

Diskuze

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

W.Dow

A jak by se teda Cyborg dostal dovnitř těch krychlí bez toho elektrickýho proudu od Flashe? K čemu by jim bylo, že by jim Flash pomohl v boji se Steppenwolfem a paradémony, když by se ty krychle beztak synchronizovaly? Superman sice rozmlátil Steppenwolfa napadrť jako v Josstice League, ale nebýt Flashe, tak je i ta jeho síla houby platná. Plánem bylo, aby Flash vytvořil dostatek elektickýho proudu aniž by překonal rychlost světla. Že poběží zpátky časem, s tím ten jejich plán nepočítal.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

W.Dow

Tohle je celkově problém postav tohoto typu, vše by vyřešili okamžitě ale v rámci nějakého jakože plánu se většinou hlavního boje nezúčastní, podívej na quicksilvera v xcu. Asi nejlépe je zpracován Pietro v AoU, tam je prostě k něčemu a i v boji není neporazitelny. Flash v rámci plánu měl svůj úděl protože logicky by v boji byl že všech asi nejschopnejsi, jen nechápu jak je možný že ho trefil nějaký random parademon

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

higuain

Ne, to bylo jenom scénáristický odůvodnění jak ho odklidit stranou, tak to dopadá když máš postavu pro kterou pořádně nemáš ve vyprávěném příběhu žádný jiný opodstatnění než jenom to, že tam má být pro nějaké budoucí plány, a pak jí potřebuješ dát bokem protože její dovednosti se ti nehodí do krámu. Tak jí necháš běhat například do kolečka a pak jí dáš "důležitý" moment který ale kdyby v celém příběhu nebyl, tak by tomu ani nechyběl.  

na příspěvěk reagoval Ratemus, higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

W.Dow

Pokud máš pocit, že to nemělo vůbec žádný smysl, tak jsi pouze nedával pozor. Smysl to mělo zcela zřetelný v rámci toho jejich plánu, který byl mimochodem explicitně vysvětlen. Jenže ten plán nevyšel, jak měl.

na příspěvěk reagoval W.Dow

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

higuain

Pro celý narativ to jeho běhaní nemělo naprosto žádný smysl, byl to jenom způsob jak ho držet stranou aby se neúčastnil potyčky. Jen berlička zabalená do balícího papíru rádoby epičnosti.

na příspěvěk reagoval higuain, Ratemus

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Whedon's Flash: Saves one random russian family. Snyder's Flash: Saves the whole world from total annihilation. "But it is the same movie."

na příspěvěk reagoval W.Dow

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Protože to právě pro projekce mimo Imax, pro dvd, bluraye atd. ořezávají. Stejně jako to udělali u BvS, kde až letos vyšla ta imax remasterovaná verze.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nebo Avatar, celé na 3d imax kamery a žádné 4:3, nebo ano? Jsem laik. Taki to vysvětlete

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak mi vysvětlete jakožto laikovi když Nolan točí taky na imax kamery, tak jsem nikdy ten 4:3 obraz takhle neviděl.. Nebo se pletu?

na příspěvěk reagoval higuain

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Darren98

Ano, v tom případě znamená to co píšu níže a že nejde natočit a zobrazit obsah ve výšce co je v 4:3 a délce co je v 16:9. Nic jiného nedává smysl. 

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Noo, jestli té otázce rozumím, tak leda že by ten 4:3 obraz zplacatili. :D Ale pak máš herce kteří vypadají jak v zrcadlech co mají člověka udělat tlustším.

na příspěvěk reagoval Merengues9

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Merengues9

Já ti to klidně můžu ukázat, není na tom nic, co by laik nemohl pobrat, já sám jsem laik. Podívej se např. na tenhle obrázek, kde Snyder kreslil, jakej je v tom rozdíl. Ten obraz je úplně stejně širokej, jen je větší vertikálně, je vyšší. To je celý, prostě vidíš víc obrazu. Tady další příklady přímo ze záběrů ze ZSJL nebo z BvS: první, druhej, třetí, čtvrtej, pátej. Stačí použít google.

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Hádám že ti to pošle v obrázku protože je to fakt jednoduchý, když bys 4:3 roztáhl na stejnou šířku jako 16:9, tak ti to 4:3 bude ještě ukazovat obraz i nad a pod tvojí moderní televizí. :D bohužel tak moc moderní televize ještě nejsou takže se to celé musí trošku zmenšit. Ale třeba jak Diana na začátku háže kufr do výšky, kdyby ho hodila ještě o trošičku výš, v 16:9 už nebude vidět (byl by nad obrazem), zatímco v 4:3 v pohodě.

na příspěvěk reagoval Merengues9, Ratemus

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo jenže to jsou v drtivý většině lidi, co ani nevědí, proč ten formát je takovej, jakej je, to je zase o tom, jestli pro tebe má hodnotu názor lidí, co kritizují něco, o čem vlastně vůbec nic neví. Jako když někdo koukne na ten formát a myslí si, že mu vlastně osekali obraz, i když je to ve skutečnosti naopak a místo, aby si o tom něco zjistil, tak hned vykřikuje do světa, jak je to debilní, tak to mi přijde fakt komický. Mě to na velký televizi vůbec nevadilo, byť jsem z toho měl taky obavy, kterým jsem zde i vyjadřoval. Na menší TV to možná bude horší, ale to taky záleží z jaký dálky na to člověk kouká apod.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Upřímně mne to bylo jedno ale znám lidi co se na to kvůli formátu nepodívali a lidi kteří zónu vůbec nerozuměli nad tím taky kouleli oči.. Já si na to zvykl po chvíli ale přijde mi to strašně idiotský tohle... Takže to video se ti líbilo? Třeba to první s amazonkami?

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ty děláš jak kdyby to s tím formátem bylo nějaký diskutabilní okecávání nějaký plot hole. Přitom je to úplně jednoduchý, točili to na imax kamery a když měl možnost zachovat celý záběr, tak to udělal. Že se to na dnešní televize moc nehodí je pravda, ale pořád to nemění nic na tom, že v každým záběru toho díky tomu máš prostě víc, ne naopak. A pokud člověk nemá nějakou fakt malou televizi, tak mu to ani nemůže při sledování vadit.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Jasný, promiň, mně to jen přijde v době 2021 jako kdybych dostal VHS a je taky nějak jedno jak si to snyder ospravedlni..

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Že není osekaná velká část záběru? To to tady člověk musí vysvětlovat dokola i lidem, co tu jsou pravidelně a četli to zdůvodnění už nesčetněkrát? :D

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Jestli je něco nechtěně vtipný, tak je to další nářek na ten 4:3 formát, jehož smysl byl už bilionkrát vysvětlen.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Merengues9

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ištván87

Wow já věřil že to má ještě vyšší význam než se jen zdá.. jako, kolik tvůrců by tak kvalitně zakomponovalo Islandskou kulturu do filmu, natož do superhrdinského blockbusteru? Plus jak si pohlídali, že Ben i Jason mají dokonalou výslovnost, že i Islanďan je pochválí, a že další deformovanost v Jossově verzi je že stejná věta už výslovnost dobrou nemá. I bez toho všeho bych jejich zpívání bral kdykoli radši než další africké kmenové hučení krků (přijde mi že to tu bylo už stokrát).

Související novinky

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Reklama

Reklama