Reklama

Reklama

Nenávist

  • USA The Grudge (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Když někdo zemře v náručí ukrutného hněvu… zrodí se kletba. Kletba se usídlí v místě smrti. Ti, kteří se s ní setkají, budou pohlceni její zuřivostí. Producent Sam Raimi nám přináší nový pohled na klasický horor. (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to je tak, když nemáš přátelé, známé, kolegy a vůbec nikoho komu by na tobě záleželo, byť aspoň trošičku, tak si někoho takového vytvoř !!! 

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Vyptával jsem se u svých zámořských kolegů na bližší info a podařilo se mi zjistit, že Pesce úspěšně zaútočil na R-rating. Hned na začátku kalendařního roku tedy očekávejme hororovou top kvalitu.

na příspěvěk reagoval J*A*S*M

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Keisuke

Ta doba je pryč, ale zároveň znovu na dohled. Pokud se svým odborným okem podívám na vývoj hororového žánru, tak si nemohu nepovšimnout určité cykličnosti. Krize, ve které se J-horror nyní nachází, je nutnou podmínkou i nezbytným předpokladem inovace. Na přelomu tisíciletí se hororový žánr zmítal ve smrtelné agonii, zatímco japonský horor coby izolovaný ostrůvek paradoxně procházel zlatou érou. Nyní se pouze otočily fáze cyklu.  

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

rusty18

Jakožto zdejší hororový expert se domnívám, že půjde o paraquel, tedy snímek, který se odehrává ve stejném čase jako původní The Grudge a respektuje její postavy a příběhové linie, avšak zpracovává danou látku z odlišné perspektivy.

rusty18

rusty18 (hodnocení, recenze)

Extrakritik

Nie je to reboot, remake, pokračovanie či prequel ..tak čo to do prdele je?! Pretože s článku som sa toho moc nedozvedel, a režisér to tiež neozrejmil o čo konkrétne sa jedná ....

na příspěvěk reagoval Psychor

Nikol10

Nikol10 (hodnocení, recenze)

Strašně mi chybí tyhle japonské horory. Na ty americké Wanovky se už nedá divat. Kéž by to mělo atmosféru jako původní Ju-On.

na příspěvěk reagoval Keisuke

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Extrakritik

Díky za doporučení :-O :-) teď už vím, co shlédnu v nejbližší době ve večerních hodinách a pěkně sám doma s volume řádně do prava :-D

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Cech

Ten jsem zrovna včera viděl :-) jako líbilo se mi to dost a jak už jsem i psal do komentářů, tak i v některých ohledech více než Nenávist z 2004 a v jisté míře i více než Kruh, i když Kruh je u mě pořád na prvním místě z podobných hororů.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

Doporučuji se podívat na film Shutter z roku 2004 (nikoliv ten americký remake, ale originál). Je to hodně podobné a velmi povedené a děsivé.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Extrakritik , Cech

Díky za objasnění :-) jinak určitě bych byl pro a všemi deseti spíše pro něco úplně nového než další remake. Dokonce bych i řekl, že nějaká taková a povedená duchařina tu už zase nějakou dobu nebyla.

na příspěvěk reagoval Cech

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Extrakritik

Tomu bych se vůbec nebránil, kdyby to tak bylo. Nějaký originální příběh, pomstychtivého ducha a retrospektivní sekvence, to bych si moc přál. :)

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

Extrakritik

Extrakritik (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

Naopak,podle informácí,by se mělo jednat o něco úplně nového.Nemá to bejt předělávka ani japonskýho,ani americkýho filmu.Děj se bude odehrávat v USA a údajně by se mělo jednat o úplně jinou mytologii duchů,tak nevim no.Tohle to jsem slyšel.

na příspěvěk reagoval Cech, TheWhiteWolf

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Tohle má být remake, a nebo co prosím :D nějak to nechápu, jinak se přídávám do klubu fanoušku nenávisti. I já se málem posral a ne jednou :D 

na příspěvěk reagoval Cech, Extrakritik

Extrakritik

Extrakritik (hodnocení, recenze)

A víš,že já jsem měl taky jednu živou noční můru kvůli týhle svini.Probudil jsem se celej zpocenej a rozhlížel jsem se kolem sebe :D

na příspěvěk reagoval Cech

Reklama

Reklama