Lidožrout

• Česko Žralok útočí 3: Lidožrout (více)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiální text distributora)

Tommassi3

"Krucinál, měl jsi toho žraloka zabít !!" - "To jsem udělal, ale měl obrovskou mámu !!" - "Jak velkou ??" - "Jako dvoupatrovej autobus !!" ;) ()

corpsy odpad!

Takáto ´´sila´´ si fakt zaslúži len takéto hodnotenie. Ja sa vôbec čudujem samotným tvorcom, že si pri sledovaní hotového snímku nehodia do gágora prášky na migrénu. Ale taká je doba. ()

havLord odpad!

Sračka s hromadou tupých detailů, nad kterými by se stačilo jednou jedinkrát zamyslet! Takže prvotřídní fušeřina a diletantismus. Kdo kdy slyšel žraloka vrčet? ()

L_O_U_S

Až na pár kozisek a prdelí celkem nuda. V podstatě béčková vykrádačka Čelistí, a to včetně hudby. Velké mínus má u mě autor českých dialogů, který si dovolil cenzurovat jednu z nejpitomějších hlášek všech dob (ano, myslím tu s nabídkou orálního sexu). (607., 12. II. 2011) ()

Scratt odpad!

Žralok velký jak stodola, vrčící jak lev si pochutnává na motorovém člunu, člověku i s vodním skútrem, batyskafu a občas říhá. To se opravdu jen tak nevidí. Za tu srandu bych měl chuť tomu dát i jednu hvězdičku, ale jak by k tomu přišli filmy, které si ji zasloužili. 10% ()

sir-dave odpad!

To si dělají srandu s těmi triky co tam byly :D :D :D :D V popisu žánru bych sci-fi nechal, ale namísto hororu bych nahodil komedii ;-) Jak se vždy vynořil a oni mu tam skákali... lol ()

vesper001 odpad!

Plážové povaleče spásá pravěký žralok. A jeho mamka je polyká i s těžkou technikou. Nejvíc mě dojímala vědkyně, která za každou cenu chtěla žraločí rodinku zachovat živou pro příští pokolení. Tedy za předpokladu, že by si zuboun nechal něco ze své přesnídávky na potom. Musí to být v pravém slova smyslu hustá smrt, sjíždět žralokův střevní tobogán na skútru a řvát při tom na celý trakt „do pr*ele!“. ()

fantoci

Chtěl jsem tomuto dopředu odsouzenému snímku dát nějakou šanci, ale nešlo to. Jak se o něm vyjádřit slušně a současně jej zkritizovat? Nejde to. Vůbec se divím tomu, že se najde někdo, komu se film líbí. Ale oni každé pohyblivé obrázky najdou svého diváka. ()

hans500

Od pitomého scénáře až po směšné triky je v tomto filmu vše špatně. Jeden klad tu však je: zábavnost. Za 0,5*. ()

honza7 odpad!

Příšernost příšerná!!!!! Na začátku to vypadalo slibně, ovšem když došlo k tomu, že zub patří nějakému dinosaurovy, myslel jsem si, že to bude kravina. Bohužel jsem si to myslel správně. Dále už jen přicházeli perly, u kterých se člověk bavil. Například u chrochtajícího žraloka, vyndanou z vody brokovnici, která střílí, jako když je suchá, no prostě hovadina největší!!! Taky mě dojal na konci metrovej zub, který najdou. Zkráceně řečeno-hnus a ničení kimenatografie!!!!! (raději si pusťte Batmana a Robina) ()

Barvoj odpad!

Na tyhle kraviny už začínám být elergickej.. opravnu nemůžou natočit nic lepšího, než žraloka, kterej schlamstne celou loď? Příště by mohl sežrat třeba celej tanker nebo letadlovou loď, to by teprv byla sranda :-X Když k tomu přičteme opravdu mizerné vizuální efekty, výsledkem je film, kterému dávám odpad a to naprosto s klidným srdcem. A to opravdu nemám ve zvyku odpad dávat. Zajimave komentare: Marvi1989 ;-) ()

Tomatáš

Americká sračka...strašně průhledný děj a naprosto nic originálního..vlastně mě to ani u většiny amerických filmů tohoto typu nepřekvapuje..Dám jednu hvězdu za to, že jsem vydržel až do konce..Enjoy..;) ()

Master19 odpad!

Mazec. Nevadilo mě ani tak to, že žralok z hloubky sledoval, co se děje nad hladinou, ani to, že "hrdinové" se pohybují v jakési elektricky nevodivé vodě, ale to, že je to myšleno vážně. Tohle si nezasloužíme... ()