Alex Wright je velkým fanouškem filmu Grave Encounters a je doslova posedlý snahou získat důkaz o tom, že události, které se ve filmu staly nejsou smyšlené. Proto se rozhodne s přáteli vydat do psychiatrické léčebny, ve které se původní účastníci filmu setkali s nepřestavitelným zlem. Jenže jeho posedlost ho může stát život a také životy jeho přátel. Skupina bude muset využít všech svých znalostí Grave Encounters, aby se z toho dostali. (topr harley)

Uragan

podle mě to nebylo zas tak zlý... je pravda, že mohli vymyslet něco lepší oproti prvnímu Grave Encountres, ale na druhou stranu to zas tak nepodělali... jako myšlenka byla určitě dobrá (pokračovat ve 2), ale chtělo to ji pořádně vypilovat... ()

Sticks

Nehororová časť(po kliniku) je natočená super, až mi to pripomenulo prvý príbeh z V/H/S. Klinika, teda hororová časť, je opäť prehliadka efektov. Avšak, je to lepšie než jednotka. Už sa tam nečaká pol hodinu na prievan, ale skáče sa tam po hlavách do tunelov. Masky a herci sa tiež zlepšili, pozerať sa na to dá a spolu so neoriginálnymi zvukmi je to docela zábava. Čo ešte musím spomenúť je prílišná prekombinovanosť nadprirodzena. Pohodlných 6,5/10 ()

rasto87

Prvú časť som nevidel, takže nemôžem porovnať, ktorá bola lepšia alebo horšia. Grave Encouters 2 nám prvú pol hodinu okrem bláznivého mejdanu a konšpirovania nič neponúka. Potom sa však film začne rozbiehať a konečne je nám ponúknutých pár excelentných záberom zachytených pomocou digitálnej kamery, ktorá mi tu sedela. V druhej časti filmu strach a napätie celkom fičalo a nudu z prvej pol hodinky vystriedala ducharina a akčné scény. Keby tam navyše nestrkali toho cvoka bolo by to o niečo lepšie.Nechápem, ale načo stále diváka nútili si myslieť, že to je true story. Myslím si že Grave Encouters 2 nie je hororový skvost tohto roka, ale určite to ni je ani najhoršie a tie 3* si to zaslúži. ()

Vimrak158

Horory se to poslední dobou jenom hemží, ale kolikrát by se měli sami tvůrci zamyslet, zda chtějí své dílo nazývat opravdu hororem. První Grave Encountres a následné pokračování jsou toho přesným příkladem. První díl byla slabota, při které se člověk jednou či dvakrát lekl, příběhově nedávala absolutně žádný smysl a chování postav bylo k smíchu. Člověk by si řekl, že hůř už být nemůže. Ale může. Pokračování totiž nemůže být ani ždímání značky (protože grave encountres zkrátka pořádná značka není), ani ze zábavy vytvořený film. Jedná se o (ze začátku celkem legrační) film, kdy parta absolutních filmových nadšenců vydává do opuštěné psychiatrické léčebny, aby zjistila, co je pravdy na filmu grave encountres o kterém pojednával předešlý díl. Lekaček moc není a pokud už nějaká je, člověk ji vždy očekává dopředu. Hrůza z filmu v žádném případě nesálá, příběh nemá smysl a chování postav je nespočetně hloupější než v jedničce. ()

Facerr

Každým pokusem udělat z tohohle filmu reálnou story to na mě mělo opačný účinek. Tudíž při asi stopadesátý urputný snaze dát najevo, že "tohle není fikce" už jsem si říkal PROČ? Sebralo mi to veškerý napětí, který bych jinak u Grave Ecounters 2 měl. Naštěstí finále docela šlape a jakáž takáž atmosféra se tomu taky nedá upřít. Ve srovnání s jedničkou bych řek, že tohle je o kousek lepší... alespoň pro pěkně barevný prdy na termovizi:) ()

jardoom

Tohle dělá prvnímu dílu ostudu. Ačkoli všichni víme, že je to nahraná sračka, která má za ukol vydělat keke, v jedničce vše funguje víc, než by kdo čekal. Tohle je uplny opak. Nápad to mělo, potenciál díky prvnímu dílu taky, bohužel nevyužito, takže to dopadlo, tak jak dopadlo. ()

Crybaby

Po jednotke sa k nám dostal ešte slabší vývar toho, čo mohli autori z námetu vyextrahovať. Ľakačky bez efektne poukazovali na neschopnosť filmu navodiť atmosféru, rovnako ako v prvom diely. Príbeh ma nezaujal a nečudujem sa, že sa už zrejme (snáď) tretieho pokračovania nedočkáme. ()

PaTeXx

Ono by to třeba nebylo zas tak špatné. Ale jen kdyby první půlka nebyla totálně nudná a úplně o hovně. Potom už se to začalo zlepšovat a ASPOŇ nabírat tu zkurvenou hororovou atmosféru (hlavně třetí čtvrtina filmu). Od meetingu s Rogersonem se to přehouplo do fáze paranormálních pičovin a jakýkoliv "příběh", který tam byl ztratil smysl. O stupeň horší než jednička. ()

Taron

No, že je dvojka hodnocená hůř než jednička už je asi taková klasika. To, jestli je to v tomhle případě opodstatněný, už je spekulativní. Já si myslím, že dvojka je v několika ohledech dokonce lepší než jednička. Především se tady tvůrci už vyhli přehnaným scénám, který jedničku shazovaly a ty nejvypjatější situace jsou tady mnohem serióznější. Co mně teda film celkem pokazilo byla díra pohlcující Lance a nesmyslnost změny přístupu hlavního hrdiny. Celou dobu své parťačce slibuje, že neumře a že nedovolí, aby se jí něco stalo (spoiler!) a nakonec ji zabije, jen aby zachránil sebe. Pravděpodobně to má znamenat, že se mu dům dostal do hlavy a změnil jeho přemýšlení, ale je to celý tak nejednoznačný, že to bohužel ve výsledku působí divně. Gore byl v tomhle filmu taky navíc. Škoda, dvojka mohla být lepší než jednička, ale zase se našly jiný věci, který ji shodily, takže hodnotím stejně jako první díl. ()

jkpj22

Velké zklamání. Ukázat hlavního záporáka v posteru? To už samo o sobě říká, že tohle na jedničku nemá ani omylem. ()

gorerated odpad!

Větší filmové hovno jsem vážně dlouho neviděl. Kdo nechce poslouchat debilní kecy hlavního herce který jakoby vypadl z ukrajinského amatérského gay porno filmu, o tom, jak byl první díl zaručeně pravej a snaží se přesvědčit přátele aby s ním šli natáčet, může rovnou přetočit o 35 minut dopředu. Pak nastává klasicky hodinka rozmazané šedi a tmy, jak je u těhletěch debilních filmů točených kamerou v ruce zvykem. A já se jen ptám, kdy tahle doba půjde milostivě do prdele! Přijde mi to jako bych si pustil nějaký klip Davida Bowieho a Pet Shop Boys na jedné televizi a do toho si nechal blikat bleskem do očí. Padám s pěnou u huby na zem, v křeči si se zakloněnou hlavou zvracím do nosu a seru do kalhot jaký je to "oční" odpad! Scénář musel psát někdo, kdo měl bohužel na starost i první díl, protože dialogy se opakují ve stylu "Nechoď tam" nebo "Já chci domů" a jak už to tak u typu těchto filmů bývá zvykem... obligátní "Di s tou kamerou do prdele". Akorát s tím rozdílem, že tohle psal někdo, koho doma maminka ve čtyřiceti letech stále kojí vlastním mlíkem a v noci si chčije do peřin! Totální Americké, kinomatografické dno, které může tak maximálně dostat debilního požírače fast foodu "American style". ()

Venceslao90

Opět se osvědčuje pravidlo méně vydařeného druhého dílu. Dvojka má opravdu dlouhý rozjezd, celkem nesympatické herce, děj se posouvá dost blbým směrem (což nakonec trochu poškozuje i slušný první díl)a atmosféra (která byla v jedničce asi to nejlepší) je ve dvojce dost zředěná (leknul jsem se všehovšudy jen jednou). Zbytečné pokračování a já jen doufám, že trojka se už nenatočí. ()

mikimiki09

Hrdinové jsou nesympatičtí, hloupí a hluční, děj filmu se skládá jen z hloupého pobíhání po špitále a v blízkém okolí, nebo přípravou na to a čekáním, kdo a jak vlastně umře, nebo jaký "hrůzný" přízrak koho vystraší. Mobily jsou samozřejmě bez signálu, v nebezpečí se šeptá co nejvíc nahlas a pořád se na sebe nějak upozorňuje....Doufám, že třetí díl už natočí duch, který byl za kamerou v posledních pár minutách filmu (to není vtip, fakt to točí duch), partička rozmazlenců chcípne hned na začátku a ušetří nás podobného utrpení ()

halberdier

První dil sice nebyl nikterak originální, ale prostředí opuštěného blázince mělo tu správnou horrorovou atmosféru. Dvojka má kupodivu celkem zajímavý námět a atmosféra a lekačky v blázinci jsou opět celkem slušné. Nicméně je to podobné prvnímu dílu, čili jsme vesměs už všechno jednou viděli. Proto musím dvojku i díky několika zbytečnostem hodnit hůře než jedničku. (5/10) ()

morwen

Pokud budu lézt do psychiatrické léčebny někde v Kanadě tak si sebou vezmu zbraň (protože vím jak to dopadne vzhledem k tomu, že jdu po stopě opravdovému duchařskému útoku na osobu, která prodělala lobotomii již před tím než se tam vůbec objevila) a vystřelím mozek svým kamarádům a pak i sobě. Cely film by tedy končil asi po 1 minutě a 35 sekundách (takové zdržení proto, protože se mi zasekla zbraň). Co ze zbytkem? Zbytek dáme na starosti našim expertům na lobotomii tedy mrtvým či nemrtvým duchům ( záleží za kterou část prostěradla zataháte) a uvidíme co natočí. Třeba se z těch jejich záběrů poučíme, poté co se na ně budeme dívat na Discovery nebo National Geographic. Na závěr bych chtěl pouze skromně napsat, že moje verze nebude mýt na úvod okolo 35 minut nekvalitního, hloupého, nelogického a směšného amatérského porna ale pořádný Hardcore jak jsme na něj zvyklý od Brazzers nebo Evil Angel. 55% ()

MiniRecenze

Pokračování,které navazuje na první díl.Budeme zjišťovat,jestli to je pravda nebo není..... Přes pomalý rozjezd se dostaneme k těm samým událostem ,které jsem viděl v prvním díle.Samozřejmě je zde poznat špetka zlepšení,takže si užijete i bubáky.Snímek se hlavně zaměřuje na lekačky a napětí,které nejlépe poznáte v noci.Tento horor přes pomalé začáteční tempo si najde slušnou rychlost.Nejvíce mě překvapil samotný závěr a snaha přesvědčit diváka o opaku je fantastická,možná to zní pitomě,ale na mě to zabralo. BAF!!! ()

Ace.A.T.L.

Je to dvojka...... A ještě k tomu děsně stupidně udělaná. Ano, tvůrci opět dali na množství digitálních efektů a nových "duchařských" demolicí a pohybujících se předmětů, ale už v tom filmu nemáte co najít. Ani leknutí, ani náznak něčeho novýho. Je od začátku zcela očividný, co v jaký scéně přijde a člověk z toho má tak nějak prd. Pro mě osobně byl film neuvěřitelným zklamáním a přes půlku filmu děsná NUDA. Původně jsem dal 2 hvězdy, ale když tohle píšu, uvědomuju si, že to na ty 2 hvězdy nemá ani zdaleka. U prvního filmu jsem měl mrazení po zádech a chvílema hodně velkej knedlík v krku tou parádní nejistotou a upřímným strachem. Ale tady? Řeknou nám, že první film je film, pak, že první film je skutečnej, udělaji tým mladých lidí a jedou to zjistit. Protože přece každýho člověka, kterej zjistí, že zemřelo v nějaký psychárně, "rukou" duchů, několik lidí, co to točilo dokument, napadne jedině to, že MUSÍME JÍT TOČIT TAKY A DOKÁZAT TO. To je už ohraná trapárna. Nic, co tu v tomhle filmu uvidíte, už vás nemůže potěšit. A scéna, kdy duchové točí kamerama a natáčí finální boj? CO TO KURVA JE??? Hereckej výkon hlavní postavy Shawna C. Philipse, je chvílema až k pláči trapnej, stejně jako pár jeho kamarádů. Snáz nahrajou pohodu, než děs a bezmoc. Tohle se prostě nepovedlo. Za mě 1* JEN kvůli vizuálním efektům, ale rozhodně NEDOPORUČUJU... ()

josefklimes odpad!

***Rozpočet-???***Tržby víkendové-???***Tržby USA-???***Tržby celosvětově-???*** ... Are you fucking kidding me!!?! Po tak senzačním začátku takový odpad? Znásilňování původního příběhu je tu nonstop, herci sympatičtí jen tehdy ... co to melu, nebyli sympatiští vůbec a u pár (pár?? o_O) scén jsem se zmohl jen na výraz What the fuck! A na konec je tu varování. Pokud nechcete vědět jak se správně skamarádit s krysami a nebo jak si na facebook dát SWAG fotku, vyhněte se tomuhle filmu obloukem. Ale jestli jsem vás i tak neodradil, prosím nepiště mi, že jsem měl pravdu, to já totiž vím.*0%* ... -nesympatičtí herci, -blbé scény a -ubohý scénář ()

maluti

Co tohle sakra bylo? Podle mě dost velký odpad. Pěkně mě tento díl zklamal. Už jen taky to, jak nás hlavní postava přesvědčovala, že je vše podle skutečnosti. První půlka filmu opravdu nuda jinak nám skoro nic nového tento díl nenabídl. Takže jedna hvězda jen za dvě zajímavé scény. ()