Alex Wright je velkým fanouškem filmu Grave Encounters a je doslova posedlý snahou získat důkaz o tom, že události, které se ve filmu staly nejsou smyšlené. Proto se rozhodne s přáteli vydat do psychiatrické léčebny, ve které se původní účastníci filmu setkali s nepřestavitelným zlem. Jenže jeho posedlost ho může stát život a také životy jeho přátel. Skupina bude muset využít všech svých znalostí Grave Encounters, aby se z toho dostali. (topr harley)

RISOvonVODKA

Jednotka sa mi vcelku páčila, toto vlastne tiež. Vadilo mi však, že sa vytratila desivosť z neznáma a toho, čo sa to vlastne deje. Pomaly sme si mohli zložiť jednoduché puzzle a zistiť tak, o čom to všetko bolo. To filmu uberá poriadne na hodnotení, nakoľko je to retardované až to bolí. Ak však upustím od príbehu, ak to tak môžem nazvať, stále máme k dispozícii decentný found footage horor, ktorý však rozhodne nebudem oduševnene odporúčať. Ak sa Vám páčil prvý diel, smelo do toho, nie je to o nič horšie. Ak ste však prvý diel dopozerali len z prinútenia, tak v rom prípade ruky preč. ()

dezibook

Jednička byla odvaz, bylo to něco nového, mělo to šťávu. Dvojka slabší, ale zas hrozné to nebylo. I když jsem se při překládání titulků bál spíše při čekání, že se leknu, když jsem měl ty sluchátka na uších a nikde nikdo. Čekal jsem dlouho... Občas "vykradení" scén z prvního dílu. Nyní obsazení mladších postpubertálních nesympatických postav. Za ostříleného mazáka z kliniky 1 bodík navíc. Kdyby měl trošku jiného kámoše než "kameroducha", přibyl by další. Celkem 3*. ()

Jackof25

Pokračování prvního dílu, které se mi zdá jako zbytečná náplast. Líbí se mi nápad s vysvětlením celé situace z prvního dílu, ale v tomto díle mohlo být více akce a hlavně více přišer :) Opět roztřesená kamera která mě zkrátka baví, ale jako u prvního dílu je občas špatně vidět co se děje. Hodnocení 3/5 za opětovnou napjatou atmosféru ()

papez12

Jednotka je môj obľúbený horor, pri ktorom som sa aj vážne desil a bál. Toto je ale hrozné. Za 1. Grave Encounters 1 nepotrebovalo dvojku....... za 2. Totálna nuda, ešte vačšia nuda ako reklamy. za 3. všetko je to ako cez kopirák takže sa už človek nebojí lebo to je akokeby pozeral jednotku. No chcel by som povedať, že som sa premáhal aby som dal aspoň jednu hviezdičku a tú dávam za Seana Rogersona, ktorý zahral psychopata dosť dôveryhodne. + Páčila sa mi scénka dosť som sa pobavil na tej fotografii s varlatami :-D na začiatku. Tieto vybrakovávačky predchádzajúcich úspešných dielov/ filmov by mali prestať, to ničí celé filmy,dojmy a následne aj série. Jediné dobré "vykrádačky" predchádzajúcich častí sú asi len krotitelia duchov... + keď prižmúrim oči tak prvé časti Policajnej Akadémie. ()

final2

Po první půlhodině kamarových záznamů se konečně dostaneme do budovy kde na nás čeká hrůza. Už to bohužel není jako v prvním dílu, protože víme co očekávat,ale i tak jsem si párkrát málem cvrknul do kalhot. Skvělý nápad s originální postavou z prvního dílu, ale nebudu prozrazovat děj. Pokud si chcete zvednout hladinu adrenalinu v krvi a moc o tom nepřemýšlet, můžete zvolit tento film v pozdních večerních hodinách. ()

Pollita

Názorná ukázka toho, že někdy je lepší nenatáčet pokračování. Jednička byla skvělá, toto mi ale připadá spíše jako díl jedna a půl. Moc se toho od předchozího snímku nelišilo. Nicméně za ten konec a za tu snahu ukázat nám, jak to vlastně s Lencnem dopadne si to hodnocení 5/10 zaslouží. Lekačky téměř nulové. Prostě a jednoduše, je to jen dobrý film. ()

Martinaa.Tru

Zbytečných 100 minut sledování. Musím přiznat že jednička byla velice dobrá, toto je snaha o tvrdější, s teenagerama v čele verzi - bohužel moc se nevyvedlo. Ve většině je to předvídatelné ( viz výtah v hotelu :) ) a vtipné (viz ducha co si sám natáčí), ale díky příběhu to na 3 hvězdy má :) ()

Fixas

Naprosté zklamání. Už ta Idea natočit druhý díl jako realitu, ve které byl první díl jako film, který inspiroval bandu teenagerů, která se vydá do ony tajemné psychiatrické léčebny aby zjistili co se opravdu stalo. Navíc paranormální jevy jsou zde naprosto přehnané. A závěr? 10x větší propadák než u prvního dílu. Opravu zklamání, po prvním dílu jsem čekal další dávku mrazivé atmosféry a husí kůže, ale přišlo jen neuvěřitelné zírání nad tím, jak tvůrci zahazují potenciál ke s stvoření dalšího dobrého díla. 2 hvězdy a to jsme ještě hodně milý. ()

9J9

Pokračování bylo taky super. Prostě jsem úchyl na horory a ještě víc na horory, kde opravdu čekáte co se stane. I když, pro některé jen smyšlená blbost, rozhodně se na to koukněte! :) ()

Majka_SVK

Je to ako niekoľkokrát vylúhovaný sáčok čaju a ešte aj s Béčkovým koncom, jedine pozitívum je ten zvrat vo výťahu. Dvojka Grave Encounters sa nikdy nemala stať, zosmiešňuje to perfektnú jednotku. Proste katastrofa ()

Freakyy

Dějově podobně ulítlí jak lidská stonožka 2, ale to že je to kravina, to furt zůstává. xD Ale ne, teďka na nic nenarážím, jen efekty byly fakt laciný - hm, asi první film, kde to sami přiznali. xD Horor? Vůbec jako, oproti 1 to bylo nic. Vůbec to děsivý ani lekavý nebylo, ale po hoďce příjemně překvapilo jak odtam zdrhli a pak ta scéna s uklízečkou...hm, to se mně líbilo, ale to vcucnutí toho magora do toho víru ve zdi...omg, to bylo jak v Poltrgajstovi. xD A dveře z Narnije a ten skládací domeček kde pobíhali...hm, nenudil sem se, ale čekal sem že si svoje renomé z jedničky tak moc neposerou.xD ()

HoFikus

Dáváme 1 hvězdu z milosti. Dost jsme se s kámošem zasmáli u dívenky která si s nimi chtěla hrát a pak na ně vyběhla :) Dost nás, ale překvapilo, že lidé mohou i v posmrtném životě vykonávat různá povolání jako např. Zedník nebo elektrikář :) Prvních 40 minut filmu jsme mysleli, že radši půjdeme ven. Je to otravné. Zbytek filmu byl takový nemastný neslaný. Trošku neuvěřitelné je, že člověk který se 10 let živí krysami má svaly jako člověk s normální stravou. Myslíme si ,že u horroru u kterého se nahlas 3x zasmějeme není něco v pořádku.Naprostý přešlap vůči jedničce která nebyla zas tak hrozná. ()

leo_kure

Viděl jsem jedničku i dvojku a mohu říct že jednička byla lepší... ALE! ve dvojce zas bylo více strašidelných momentů a celkově se u toho člověk více bál... Přesto dvojka nebyla můj šálek čaje... 3* pokud to porovnám s jedničkou jsou tak akorát... ()

Wiceman

Trošku horší pokračování relativně dobrý jedničky. Hlavní postava je emo ichtyl, co si leští bambus nad pornem, když mu vedle na koleji jedou párty bomby. Celý to: ,, Grave Encounters je naprosto autentickej found footage horor a proto by sme tedy měli do toho cvokhausu zajet a nechat se zamordovat. " úplně mimo mísu. Jooo když pak tedy dorazej na místo určení tak už se to veze zase v kolejích jedničky s lepšíma efektema (i když ne o moc). Dokonce se i vrátil šílenej pojídač krys z jedničky. Čemu se ale nejde ubránit, je že autor zamýšlel podobnou mysteriózní zápletku, která funguje pouze v hororech pana Wana. Tady je to spíš pokus a bohužel i omyl. Tři hvězdy za atmosféru, navázání na první díl a lepší efekty. Zbytek zapálit. ()

Allica

Netuším, jaký důvod byl natočit pokračování, ale podle mě to nebyla dobrá volba. Pro mě to bylo pokračování vysoce neuveřitelného příběhu, který je pro mě už moc přehnaný a spíš úsměvný. Natočit takový příběh stylem Found footage tady z mého pohledu selhává. K hororu to má trochu dál - postrádá to tu správnou atmošku. ()