Archeolog David se jednoho dne dozví, že jeho otec záhadně zmizel při potápění v Benátkách. Vydá se spolu se svojí snoubenkou Laurou na místo a pátrá po něm. Stopa ho vede až k ztracenému pokladu Medicejských, ukrytému v katakombách. Na ten si dělá zálusk tajemný Ital Clemenza. David postupně zjišťuje, že Clemenza vypustil do benátských kanálů lidožravé žraloky, aby zabránil ostatním najít poklad. David a Laura jsou nyní ve smrtelném nebezpečí a budou muset čelit nejen Clemenzovi, ale i lačným žralokům... (oficiální text distributora)

coco.brice

jednu hvezdicku za to,ze nekoho muze napadnout takova kokotina..bud meli prestat hulit a jestli nehulej,tak by meli tvurci secsakramentsky rychle zacit..ale na druhou stranu uz jen ten nazev me rozesmal a to je dobry ne?skoda,dal bych vic hvezdicek kdyby si nejaky zralok poradne podal ubohe benatcany a turisty-]] ()

PRobin

Jak sám název napovídá, jedná se o pytlovinu. Ale řekl jsem si, že to může být zábavná pytlovina. Hlavně když tam hraje lidská obdoba Troye McClura - Stephen Baldwin. Poslední dobrý film natočil někdy v pětadevadesátém a od té doby se rozhodl dělat radost magorům jako jsem já perlami typu "Král hadů", "Měsíc v ohrožení", "Harpyje" nebo "Flinstoneovi 2". Tentokrát se náš tlustínek vydává se svou snoubenkou do Benátek, kde hledá svého taťuldu, kterého ale nenajde. Páč v Benátkách jsou žraloci. Sice nevím, co tam žrali dokud nevyrostli, ale nedělám si iluze o čistotě tamních vod. Takže nějaký ten podpapírák, použitá vložka nebo zbytek hamburgeru tam jistě plave. Nemračte se při představě, jak se tam mohli dostat. On je tam vysadil zlý mafián, takovej hrozně zarostlej zjev jménem Vito... Ale ne Corleone, ale Clemenza. Amíci jsou prostě originální až na půdu. Hlavně že šéfisko benátské policie se jmenuje Bonasera (asi někdo z produkčních četl Kmotra :). A proč je tam vysadil? Páč tam je přece ztracený šalamounův poklad, to dá rozum! A nechtěl, aby tam někdo čmuchal... Ono pár zlých ryb určitě nikoho nepřiláká... Zvláště když sežerou každého, kdo se jen trochu přiblíží k vodě (a v Benátkách se k ní přiblížíte často). Taky slupnou jednu gondolu. Sice je film uváděn jako horor, ale bylo celkem zábavné si po nějakých deseti minutách sledování uvědomit, že se jedná o jednu velkou vykrádačku všech cestopisů o Benátkách, zatímco herci se pachtí v nějakém zaplivaném hangáru v L.A. před modrým pozadím Snoubenka jen okouní na pozadí a nosí těsná trika, takže se nebojte, že byste se museli nudit při pohledu na Stephena. Už jen abysme ho viděli v nějakém TV shopu stejně jako jeho archetyp, Troye McClura. "Ahoj, já jsem Alec Baldwin a určitě si mě pamatujete z filmů jako Pavoučí síť nebo Žralok v Benátkách." Stephene, za Tvoje nehraní a za to, že nám děláš radost, jedna hvězda :) ()

TSZ odpad!

Takhle nějak si představuji klasický "ODPAD". Retardovaný bratr Aleca Baldwina a nesmyslně splácané béčko, které je nejzábavnější tím, jak se pokouší o něco, na co nemá absolutně nárok. Atmosféra příšerná, herci k smíchu, děj nedává smysl ani s přimhouřením obou očí (a vypnutím obou hemisfér) a žralok vypadá jako špatně poskládaný model z Lega. Už nikdy víc! ()

warhammer

Tak opět vyplval na povrch jeden dementní snímek se žralokem. Mimo nespočet imbecilních scén jsem trochu nepobral fakt, že potapěči v pohodě mluví pod vodou s hadicí v hubě. Myslím si, že je tomu už mnoho tisíc let (zhruba horní doba kamenná), kdy si "člověk" uvědomil, že k tomu aby mohl dělat skřeky musí pohybovat držkou a jazykem. Je dost smutný, že to v dnešní době ještě někdo neví nebo to dokonce nechápe. To je jako kdyby člověk nechápal, že je potřeba nejdřív otevřít oči, aby si mohl přečíst noviny. Že s roubíkem v hubě se nedá moc dobře diskutovat a že kus flákoty upečený nad ohněm se do držky nevejde dokud jí neotevřu. Kdo tohle neví je logicky na úrovni opice nebo na ještě horší. Když započítám to, že jsem ten blud dokázal dokoukat dám 1* Myslím že celkové hodnocení je zcela na místě. ()

johnsnow

V pohodke film akurát, že žralok tam až tak veľmo neni ale prestrelky, motonaháňačka, či bitky majú šmrnc, a tá pasáž z križiackych výprav má tiež niečo do seba. Skrátka film za zaslúžené 3*. ()

djbarrel odpad!

Ačkoliv se počítám mezi fandy filmů o žralocích a žraloků obecně, tak tentokrát ani kdybych si vypíchl obě oči nejsem schopen dát jiné hodnocení než je odpad! Důvodů je hned několik - první je žralok. O žraloky tu vlastně moc nejde, ale to není tak podstatné jako to, že chování žraloků je hodně, ale opravdu hodně podivné. Navíc se mi zdálo, že většina záběrů je z nějakých pořadů typu National Geographic a ten zbytek jsou hodně nepovedené digitální efekty. Když k tomu připočtu, že žraločí záběry jsou 100x recyklované, tak se opravdu nedá hodnotit kladně. A jako třešnička na dortu je tu fakt, že žraloci byli "vysazeni" v Benátkách. To je fakt bomba, protože vím, že chovat žraloka bílého v zajetí je těžké, ne-li nemožné. Ale mafián si poradil. Druhý důvod k odpadu jsou herci - většina vypadá, že své herecké zkušenosti sbírali v nejlevnějším pornu a nebo v reklamách na jogurty. Na vše shlíží svým kalným, znuděným pohledem Stephen Baldwin, který zřejmě tuší v jaké sračce hraje a proto radši nehraje vůbec. Třetí důvod jsou neskutečné blbosti - mezi ty patří mluvení pod vodou do vysílačky bez použití masky nebo třeba žraloci co ožírají celé Benátky, ale nikdo o nich neví atd. A tím posledním důvodem jsou dialogy. Nevím kdo je psal, ale musel být v drogovém deliriu, protože jinak si tohle nejde vysvětlit. Prostě odpad odpadů - nic 0 % . Kde nic není i žralok chcípne hlady. ()

Riverin odpad!

Bože, to bola ale sračka! Keďže už bolo neskoro večer a v telke nič nebolo, povedala som si že keď už nič, tak aspoň poobdivujem moje milované Benátky. Ale kdeže! Benátok minimum a sračiek maximum. Keby aspoň z toľkých Baldwinov vybrali nejakého sympatickejšieho. Ale vysvetlenie ako sa žralok dostal do Benátok stojí zato, a ešte treba odporučiť scénu ako žralok zožral opitého taliana. Nenechajte si újsť! ()

Virusman666

Na 14% a 97.nejhorší film to teda není zas tak špatné, už jsem viděl horší sračky a mnohem lépe hodnocené na ČSFD, tak nevím, jestli je to hodnocení je odpovídající kvalitám filmů - i sovětské, sračkovité, bolševické kraviny jsou zde ohodnoceny lépe, což se mi, jakožto fanouškovi dobrých filmů, ale vůbec nelíbí... ()

Citera_Mor

Líbila se mi scéna, kdy žralok napadl zamilovaný pár, neměla chybu. Efekty byly tak špatné, až se na ně člověk nemůže přestat soustředit. Další kousek do kategorie přiblblých a směšných filmů. I když jeden z těch slabších. ()

Mikecat

ˇˇCakal som totálny odpad, ale prekvapil ma námet, trochu lepšie prepraqacovať príbeh, trochu lepšie herecké výkony a nemuselo by to byť až také zlé. V Benátskych vodách sa zjaví žralok, ako vysvitne bol tam účelovo - strážil dávny poklad. Podarí sa ho nájsť a získať? ()

brasek

Archeológ David als Stephen Baldwin als nepodarený Indiana Jones, opäť v Benátkach a opäť hľadá svojho strateného otca, opäť je tu nejaký poklad a opäť nejaká blondýnka je na strate tých zlých. Protivníkom sa stáva Clemenza, ktorý chce tiež získať poklad a zopár žralokov. Zopár podpriemerných trikov, žralok nafilmovaný niekde v oceáne a potom asi zdigitalizovaný nejakým free programom. Nič viac... Jedna * za to, že som sa nenudil až tak veľmi. ()

Aidina odpad!

Už sám název je divný. A samotný děj je ještě příšernější. Ztracený poklad Medicejských, je ukrytý v katakombách. Na ten si dělá zálusk tajemný Ital Clemenza, který se ale nechce s nikým dělit a tak vypustí do benátských kanálů lidožravé žraloky. No není to blbost? A žraloci se okamžitě zapojí do akce, nehoní jenom potapěče, ale zakousnou se i do gondoly. No fuj, to je šílená představa. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Pavlo odpad!

Tak toto je super "namakaný" film hodný diamantovej maliny. Aj tie Benátky museli trpieť, keď tam nakrúcali tento veľkofilm. Dúfam, že sa dočkám pokračovania v podobe Shark in Prague a potom aj Shark in Bratislava. Uf.... ()

uprchlice

Nejedná se o žádné veledílo. Nicméně Benátky byly krásné, ale to je asi vše, co by šlo hodnotit kladně na "Žraloku v Benátkách". Nebavila jsem se. Herci mě po celou dlouhou stopáž příšerně nudili. Měly špatně dialogy a i příběh byl sám o sobě špatný. Režisér si asi věřil a již potřetí natočil film o žralokovi. Nechápu ho. Snad ví, že nikdy nedosáhne úspěchu jako Steven Spielberg se slavnými "Čelistmi", ne? No nejspíš asi ne. Když ohodnotim příběh, tak se mi zdá, že žralok tam byl jen jako spestření, aby diváci přehlédli tu hroznou nudu o hledání pokladu. "Žralok v Benátkách" je film jen pro fanoušky žraločích filmů. Mně osobně se nelíbil, jelikož mi nenabídl to, co jsem očekávala. ()