Reklama

Reklama

Temný rytíř povstal

  • USA The Dark Knight Rises (více)
Trailer 3
USA / Velká Británie, 2012, 158 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Kamera:

Wally Pfister

Hudba:

Hans Zimmer

Hrají:

Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul (více)
(další profese)

Zdánlivě bezstarostný život města je vykoupen obří lží o neposkvrněném hrdinovi, o němž není veřejnosti známo, že přešel na temnou stranu síly. Tím, kdo na sebe vzal hříchy Harveyho Denta a přijal vinu za jeho smrt, je Batman.  Všechno se ale změní s příchodem prohnané zlodějky, která přijde k Bruceovi domů ukrást otisky jeho prstů. Jejím prostřednictvím se Batman dostává na stopu podzemního hnutí, v jehož čele stojí terorista Bane. Díky zradě je však Wayne uvězněn v kobce, o níž kolují pověsti, že se v ní Bane narodil. Ten mezitím dostává prostor k realizaci svého megalomanského plánu totálního ochromení Gothamu. Donutí to Batmana znovu nasadit svou masku a temnou kápi? (TV Nova)

(více)

Diskuze

rowdys

rowdys (hodnocení, recenze)

StarKiller15: "Anne's outfit is more tactical, like the comic book, than the previous Batman movies," a source very close to the costume design told the website. "She will definitely be wearing the goggles and it's going to be less sexy than Halle Berry and Michelle Pfeiffer's Catwoman costumes. She's going to look more like a robber... But fan boys shouldn't be worried. This costume is going to be form-fitting enough to make Anne look smoking hot."
http://www.huffingtonpost.com/2011/06/28/anne-hathaways-catwoman-s_n_886381.html

Mr.Keli

Mr.Keli (hodnocení, recenze)

packa: Máš pravdu, taky jsme to přežili, ale po penězi úspěšném TDK a Inception (taky posunutí o týden) v ČR se divím, že to zase o ten týden posunují. Alespoň jsem vyjádřil tichý nesouhlas :)

Alfmen

Alfmen (hodnocení, recenze)

StarKiller15: To už se tu probíralo :D. Zjistilo se, že při nějakých akrobatických kouscích by tenhle kostým možná neudržel Anniny... proporce :D.

packa

packa (hodnocení, recenze)

Mr.Keli: Buďme rádi za týden, TDK šel do našich kin s třítýdenní prodlevou

Mr.Keli

Mr.Keli (hodnocení, recenze)

Ten poster je super. Jinak se mi moc nelíbí, že u nás to bude o týden později, ale to se snad změní.

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

přezul spíš na velkou cenu Malajsie, než aby se proháněl po střechách

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

Tyvole batmobile je nejlepší kára co se kdy proháněla na střeše baráku, tak tu neřeš letní přezutí.

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

zdá se mi to, nebo jsou ty přední kola menší? to se mi vůbec nelíbí..

liquido26

liquido26 (hodnocení, recenze)

David661: Ten odkaz je na týhle straně.
Frankooo: Jo, to víš, že stačí :-)

David661

David661 (hodnocení, recenze)

Děkuji za informace, všechno jsem našel jen "nové foto Batmobilu" jsem nenašel, dal by mi prosím někdo odkaz?

liquido26

liquido26 (hodnocení, recenze)

David661: Tak objevil se tu už teaser, který je snad skutečně pravý a taky nové foto Batmobilu a plakát. Jinak myslím nic :-)

David661

David661 (hodnocení, recenze)

Prosím nebyl jsem tu týden a je tu 110 nových příspěvků, jsou nějaké novinky ohledně Batmana z této doby?

rowdys

rowdys (hodnocení, recenze)

trosku mu ale predsa len spravili facelift, najvyraznejsie su asi tie predne kolesa pri sebe

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

rowdys: Jestli je to pravda, tak je to úžasná zpráva. Tumbler je pro mě rozhodně nejlepší BM.

hanzi_111

hanzi_111 (hodnocení, recenze)

rowdys: uff, thumbler zůstává, jsem naprosto spokojen, dnes je skvělý den :D

hanzi_111

hanzi_111 (hodnocení, recenze)

Frankooo: jasně, je tam to "fire rises" nebo tak něco, každopádné masakr, jak tam problikl bane :)

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

TAMEHEMP: ale moc rán ani nemal vlastne, a nevyzeral že by bol nejako fyzicky napadnutý., skôr mi prišiel ako keby mal dačo s plúcami....možno je pravdy na tej teorii s chemikáliámi x

Související novinky

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

11.01.2020

Nadcházející špionážní thriller Christophera Nolana Tenet bude režisérovým druhým nejdražším filmem vůbec. Film, jenž se bude zabývat manipulací časem, má podle serveru Variety (a následně potvrzeno… (více)

Christian Bale končí s nabíráním váhy

Christian Bale končí s nabíráním váhy

10.11.2019

Přestože zní titulek spíš bulvárně, ujišťuji vás, že se jedná o ryze filmovou zprávu. Oscarový herec Christian Bale (Fighter, Dokonalý trik) v novém rozhovoru oznámil, že už nadobro končí s… (více)

Joker bude lámat rekordy

Joker bude lámat rekordy

05.10.2019

Podle posledních čísel serveru Deadline to vypadá, že z komiksového Jokera, jenž tento víkend vstoupil do kin v USA a dalších 74 zemích po celém světě, bude pořádný hit. Rkový snímek pojednávající o… (více)

Reklama

Reklama