Reklama

Reklama

Temný rytíř povstal

  • USA The Dark Knight Rises (více)
Trailer 3
USA / Velká Británie, 2012, 158 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Kamera:

Wally Pfister

Hudba:

Hans Zimmer

Hrají:

Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul (více)
(další profese)

Zdánlivě bezstarostný život města je vykoupen obří lží o neposkvrněném hrdinovi, o němž není veřejnosti známo, že přešel na temnou stranu síly. Tím, kdo na sebe vzal hříchy Harveyho Denta a přijal vinu za jeho smrt, je Batman.  Všechno se ale změní s příchodem prohnané zlodějky, která přijde k Bruceovi domů ukrást otisky jeho prstů. Jejím prostřednictvím se Batman dostává na stopu podzemního hnutí, v jehož čele stojí terorista Bane. Díky zradě je však Wayne uvězněn v kobce, o níž kolují pověsti, že se v ní Bane narodil. Ten mezitím dostává prostor k realizaci svého megalomanského plánu totálního ochromení Gothamu. Donutí to Batmana znovu nasadit svou masku a temnou kápi? (TV Nova)

(více)

Diskuze

Erik7595

Erik7595 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Zatial mu ban nedali. A to som písal Pomovi aj Bartovi. Zatial sa nič nedeje. Kam to až zajde, pokým sa niečo začne riešiť?

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

proč když se chceš nechat zase zabanovat, tak na to jdeš tak komplikovaně?

stačí si o to říct ne?

na příspěvěk reagoval Erik7595

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Jsi debil, který říká, že žádné mulťáky nezakládá a pak to o sobě sám napíše. Jsi vydlabanej jak dýně na halloween.

na příspěvěk reagoval germiny

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

vravím, že mě osobně se TDKR líbil nejvíc, ale vím, že TDK má kvality větší. Ale u mě vládnou mé pocity, nikoliv obecné kvality filmu.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

jeden stačí :) filmy mám podle oblíbenosti, takže proč tam přidávat film, kterej je podle mého méně kvalitní než jaký už tam mám?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

protože to z jeho textu vyplývá, že uctívá Burtona jako modlu a Nolana nesnáší..... jenom debil může napsat že Burtonovo HArvey Dent je lepší než Nolanovo Aaron, když v Nolanovo filmu to byla vedlejší ale důležitá postava a později i hlavní padouch, naproti Burtonovo, kde byl v pár scénách a jeho herecký projev byl víceméně nulový. Toť můj názor.

na příspěvěk reagoval DarkKnight, Don Pedrino

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Erik7595

Erik7595 (hodnocení, recenze)

germiny

Nejakým spôsobom odpovie, že to zrejme hodnotilí ovplyvnení užívatelia, nadhodnocujúci kvalitu jeho filmov len vďaka Nolanovi a jeho údajne umelo vytvorenej genialite :-) v podstate všetci, čo uznávame Nolana, sme zaslepení podla jeho slov.. To mi niekoho pripomína.. že by pravdovravný a jeho mulťák?

germiny

germiny (hodnocení, recenze)

Předložil důkazy? :D Dovol mi zaútočit tvojí vlastní zbraní - porovnej si hodnocení Batmanů od Nolana a od Burtona. Uvidíš, který je podle toho lepší.

na příspěvěk reagoval Erik7595, ti88na

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

Ono je to ťažké, keď niekto nepochopí, že Burtonov a Nolanov Batman sa nedá porovnávať, pretože oba sú uchopené úplne, ale úplne inak, a každý má svoje individuálne kvality...

 

Ale ešte ťažšie je, keď sa niekto snaží svoj názor vztiahnuť na väčšinu celej populácie a nepochopí, že výsledné hodnotenie nejakých filmov je výsledným priemerom od desaťtisícov ľudí, nie len jedného presvedčenia...

 

Ale tak nie každý deň je nedeľa :)

Související novinky

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

11.01.2020

Nadcházející špionážní thriller Christophera Nolana Tenet bude režisérovým druhým nejdražším filmem vůbec. Film, jenž se bude zabývat manipulací časem, má podle serveru Variety (a následně potvrzeno… (více)

Christian Bale končí s nabíráním váhy

Christian Bale končí s nabíráním váhy

10.11.2019

Přestože zní titulek spíš bulvárně, ujišťuji vás, že se jedná o ryze filmovou zprávu. Oscarový herec Christian Bale (Fighter, Dokonalý trik) v novém rozhovoru oznámil, že už nadobro končí s… (více)

Joker bude lámat rekordy

Joker bude lámat rekordy

05.10.2019

Podle posledních čísel serveru Deadline to vypadá, že z komiksového Jokera, jenž tento víkend vstoupil do kin v USA a dalších 74 zemích po celém světě, bude pořádný hit. Rkový snímek pojednávající o… (více)

Reklama

Reklama