Reklama

Reklama

Avengers

  • USA The Avengers (více)
Trailer 2

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

(více)

Diskuze

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

towstit: Do cinemacity v BA chodievam dost casto a pokial viem tak ak je 3D tak to ma skoro vzdy len dabing... Su to dmnti no

Bob14

Bob14 (hodnocení, recenze)

podle mě by mohli udělat znovu fantastickou 4 a dát tam víc akce a mohli by udělat třeba film kde by byla fantastická 4 a Avengers ale fan. 4 jenom po přetočení ptotože human torch hraje Chris Evans a ten hraje taky Captaina Americu

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

No, v minulém kole porazila Red Hulka, ale jinak je to spíš o té popularitě. Nevěřm, že by měl Cap šanci proti Ms. Marvel.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Tak to by byla pěkná nuda! Robin Hůd a buchta v latexu bez superschopností by od jedné z nejmocnějších bytostí v MU dostali pěknou nakládačku. To co v epizodě A: EMH celkem fungovalo by na filmovém plátně dopadlo a nebojím se to říct, přímo katastrofálně.

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

No hawkeye a widow by mohli mat spoločny film s hulkom podla mna :D teda v tom kreslenom seriali boli tieto tri postavy spolu a mali nevybavene učty,to by nebolo celkom zle :-)

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

No, náhodou film, ve terém by hrál hlavní roli Hawkey, to by mohlo bejt zajímavý a hlavně by tam lidně mohli dát jako druhou hlavní postavu právě Black Widow... Vždyť ti dva bývají milenci, pokud vím... Takže sice by to bylo na Marvelácký filmy nejspíš málo komiksový, ale určitě by to byl zajímave film... No, každopádně je jasný, že Joss Whedon jim v Avengers dal dostatek prostoru...

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

to by mě zajímalo co za cameo podobné tomu s wolverinem tam bude, že se celé kino roztleskalo(už nevim kde jsem to četl)

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Queb: Tak jdi příště rovnou ke zdroji: http://marvel.wikia.com/Main_Page

 

masw: Jestli to nebude tím, že POMO je pražák jako řemen! A šmela s bodama už jede na plné obrátky, ale zatím jsem v klidu.

 

Akira777: Já nejraději: Spider-Man, Wolverine, Ms. Marvel, She-Hulk (JW), popř. Spider-woman (JD klidně i JC), Rescue (i když ta tam vlastně bude) a opravdu radost by mi udělali s Black Cat (třeba že nikdy v Avengers nebyla).

 

sankacoffee: Tak to žeru!

tempus

tempus (hodnocení, recenze)

sankacoffee: JJ, (tohle byla ukázka ze seznamovačky se superhrdiny) a navíc ten animáč dávají  na Nové o víkendu 1. série a na mateřské stanici je začátek 2. s

TONYNKO

TONYNKO (hodnocení, recenze)

Film iba pre Hawekeya by som si vedel predstaviť, no s Black Widow nie, ale v Avengers sú obaja skvelí :-)

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Já bych tam chtěl Quicksilver a Scarlet Witch :D ale to až v dalším díle (jestli bude), na tenhle díl se připravuji a vzhledem k pozitivnímu hodnocení doufám, že to bude velmi dobrý.

Wulz

Wulz (hodnocení, recenze)

Tak co lidi ? Dobrý film ? Koukám že sklidil ovoce "červené hodnocení" ovšem do kina naněj asi nepudu, ale jaký byl ??

masw

masw (hodnocení, recenze)

čsfd projekce zase jenom v Praze, to se mi za těch 600-700 za cestovné nevyplatí :D ale respekt za volbu titulkované verze a ten welcome drink bude třeba, tahle pecka se musí zapít. :)

Linkyc

Linkyc (hodnocení, recenze)

Tak já abych se přiznal jsem to taky nevěděl. Nikdo si tam nelámal hlavu s vysvětlováním. Taky proč, když už se vědělo že se představí jako hrdina v The Avengers :)

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

jo tak toho "borce s lukem" si z Thora samozřejmě pamatuju, jen mě nedošlo, že je to ten "superhrina Hawkeye".... protože, když sem si ho dal hledat na netu, tak mi to našlo např. tohle....

http://www.postavy.cz/hawkeye/

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Clint je v Thorovi asi tak ve třech záběrech a Natasha, jak píšeš, je v IM2 skoro nezapamatovatelná.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

tedkom jsem si rozjel profil iron mana 2... a už je to nějaká doba co jsem to viděl, takže tu černou vdovu si už ani nepamatuju, že tam byla.... ale něco málo se mi tedkom vybavilo, jako že tam byla.. .ale tak nějak matně....

Ale ten Hawkey že byl v Thorovi, to vůbec nevím.... a to nejni tak dlouho co sem to viděl, tak půl roku.... asi to budu muset znovu zkouknout, abych si to oživil....

Díky za info.....

LojZza

LojZza (hodnocení, recenze)

No tak Black Widdow byla uz predstavena v IM2 a Hawkeye v Thorovi. Ale jinak si myslim ze by si ani vlastni film nezaslouzili, vzdyt ani zadny superschopnosti nemaji, proste jsou jenom lepsi nez nejlepsi vojaci SHIELDu. :)

Související novinky

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Marvel Studios pod hlavičkou Disney ještě před pár lety byly doslova Midasovou rukou a čeho se dotkly, to přineslo obří divácký úspěch a vyšší stovky milionů dolarů na tržbách z kin. To ovšem už… (více)

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Nečekaný krok učinilo vedení studia Marvel, když de facto vyrazilo dlouholetou šéfku VFX oddělení Victorii Alonso. Ta ve studiu pracovala už od prvního Iron Mana a její zodpovědností v zásadě bylo… (více)

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)

Reklama

Reklama