Temný příliv

Kate je bioložka, která svůj život zasvětila zkoumání a pozorování žraloků. Neohroženě s nimi tráví čas pod mořskou hladinou a o její bezpečí se stará manžel Jeff, který je podmořským kameramanem. Jednou se ale vše vymkne kontrole a žralok zabije jednoho z členů týmu. Po této tragické události Kate s potápěním končí, a dokonce opustí svého muže a stahuje se do ústraní. Po čase uspořádá s ženou zemřelého kolegy výletní plavby pro turisty. Moc dobře se jim ale nedaří, většina turistů se touží potápět se žraloky. O výpravy za velrybami, tučňáky a lachtany moc lidé nestojí. Kate je na tom mizerně, stále se nepřestala vinit z kolegovy smrti a sotva zvládá splácet loď, do které zatéká. Její přátelé se ji snaží přesvědčit, aby dala Jeffovi druhou šanci a urovnala si svůj život. (Nova Cinema)

sarfian

Neviem či ten film bol tak nudný, alebo bol moc dĺhy. Bude to asi kombinácia oboch. Hodnotím na 3* len vďaka dobrému začiatku a dobrej asi poslednej 45-minútovky. Tomuto filmu by pomohlo len to, že by trval max. 70 minút. VIDENÉ 1x ()

Kingjiri

Film o žralocích bez žraloků. Z nějakejch 110 minut (pravděpodobně prodloužená verze) byl žralok vidět možná tak 10 minut. Zbytek stopáže tvořej nezáživný dialogy, nepříliš pohledná Halle Berry s asexuálnim chlapeckym účesem, příběh s nulovym napětim a nekonečný čekání na akci. Když konečně došlo na akční závěr, myslel jsem, že si ze mě dělá pan režisér prdel. Celej závěr se odehrává v noci a scény jsou natolik tmavý, že neni vidět téměř nic a rejža by si za tohle měl jednu lísknout. Velká bída, druhá hodně slabá hvězda jde za slušnou hudbu a sympatickou technickou kvalitu snímku (samozřejmě s výjimkou "tmavýho" závěru). ()

vozralec

Tak trochu jiný film než vetšina bijáků o žralocích zabijácích. Občas poněkud moc roztřesená kamera. Herecké výkony v pohodě. ()

KdG

Fakticky nuda, a ani Halle Berry v plavkách to nezachránila. Myslím že i laik by správně odhadnul kdo z pětice přežije do konce filmu a jak to asi dopadne. Jediné pozitivum jsou poměrně podařené záběry na rybičky a přírodu. ()

BrianStorker

Halle Berry to stále sluší a podvědomě jsem si říkal, že v tomto filmu snad dokonce nejvíc. 2 body tedy jenom za ní. Jinak film až příliš dlouhý a nudný. Dalo se z toho vymlátit mnohem víc. ()

TommyDiamond

Film nudil. Byl to hodně slabý a jednoduchý příběh. Už když bylo vyřčeno, že se budou potápět s bílými žraloky bez klece, bylo jasné, že to někdo odnese. Naši dva hrdinové Halle Barry a ,,žabí princ,, Olivier Martinéz přežili beze šrámu. Nebudu rýpat a alespoň něco pochválím..... pěkný exteriéry, vážně pěkný...... Celkově 35% ()

Shitonit

Blbost. Na začátku měl žralok sežrat Kate, a byl by pokoj. Takhle Kate vymejšlí píčoviny a já u toho nakonec...usnul. ()

Eilem

Ako sa dala Halle Berry nahovoriť na tento film. Možno chcela naživo uvidieť nejakého toho žraloka. Tento film jej rozhodne v jeje kariére nepomôže. Pre mňa to bola povinná jazda pretože ma žraloci fascinujú. Ale to bolo asi jediné na čo sa tam dalo kukať , teda okrem Halle Berry :). Dej slabýa ale nudný, kvázy nutne zahraný aby sme sa dostali ku klasickému koncu kde sa niečo stane , pár ľudí zomrie a the end . 4/10 ()

jafuska

Brak jak vyšitý, jediný co stálo za zmínku bylo prvních 5 minut na záběr velkého bílého žraloka. Jinak otřesný, dialogy trapný. Ztráta času a přitom žraloky miluji, jsou to krásná stvoření. ()

CrazymanM

Pěkná kravina,debilní scénář,nesympatičtí herci(včetně "slavné" Halle Berry),jediné,co film trošku zachránilo je pár těch žraloků a malinko podmořského světa(i když to si můžu pustit NatGeo,Animal Planet nebo něco podobného).V závěru trošku napětí,ale to je hodně málo,měl jsem z tohoto filmu obavy a ty se zcela naplnily,nebrat!!! ()

waltosin

Halle Berry si měla s tím žralokem nakonci plácnout že jim vyšel vyvraždovací plán, nebo si to aspon s tim žralokem rozdat, aby se tam něco dělo. Určitě stačí bílýho žraloka pohladit po bříšku a on vás nesežere! :D 20% ()

Ajay

Jediné co můžu ocenit, že jsou zde použiti opravdový žraloci a nikoliv počítačem vytvořené paskvily, ale to je asi tak vše... žádné napětí, spoustu nic neříkajících scén, prostě nůůůďo. ()