The Tunnel

Novinářský tým (kameraman, reportérka, zvukař atd.) se vydá do neprozkoumaného podzemí Sydney, aby zde našel příběh pro svou reportáž. Příběh si jej ale najde sám. (mkaty)

Jakim

Včera jsem se koukal na tento film a musím říct, že mě po příběhové, efektivní, zvukové stránce velice nadchl! Konečně někdo vymyslel trochu reálný film v tom, že jsou v tunelu a nemohou utéci! jako například v Paranormal .... jsou jak debilové stále ve vnitř!!! Trochu mě štve, že dopředu víte kdo to přežil... Tento film je konečně jeden z hororů, který se natáčí jakoby rukou, nejlépe promyšlený... Lidé se nemohou dostat ven, žádní duchové! Vynikající! ()

Freakyy

Nejvíc se mně to líbilo do té doby než ukázali to, co je vlastně pronásledovalo, něco jako člověk, no pak už to nebylo děsiví ani trochu + hodně dobrý byly ty rozostřený a blízký záběry na začátku a na konci. Natáčet to jako sestřih skutečnejch událostí je samozřejmě dobrej nápad, není to jedinej takovej film a myslim že nic "strašidelnějšího" už tak lehce natočit nejde. "autentický" je přesně to, jak by měl horor vypadat. Možná to lehce pokazili tím, jak ukázali ty 2 herce, jak ten příběh popisují, to bylo jasný že oni 2 přežili a zbytek ne, takže žádnej dramatickej konec se nekonal, ale i tak to bylo dobrý. ()

fernandez

Zhruba od půlky atmosféra exponenciálně houstla, ale první nudná a naprosto nevěrohodná půlhodina film zbytečně zabila. ()

wendlik odpad!

Kdybych si místo tohoto veledíla pustil Rrrrrrr a čekal od toho dokument o době kamenné, měl bych ze sledování větší zážitek. Tato parodie na horor byla hodinou a půl zabitého času, při které dialogy nehrají žádnou roli (ono v tomto ,,dokumentárním" žánru hororů to ani jinak nejde, ale čeho je moc, toho je příliš), postavy jednají iracionálně i podle vžitých klišéoidních představ retardovaného podnapilého diváka, ale kde nic, tu nic. 90 minut ničeho. Strach mi nahnala jenom špatně zavřená láhev s pitím, kterou jsem si položil do postele. ()

Torcida.hr

Podle skutečný události, aha, jasně! :D to je sranda, ne? To, že v nějakým tunelu můžou žít bezdomovci nebo nějakej vrah, ok. Ale ufonci? Vážně jsem se pobavila, díky :) neskutečná hovadina!!! Proč asi "ti co to opravdu zažili" nechtěli nic komentovat na kameru? Protože nikdo takový neexistuje :D ()

pokerdragon1

Výborný horor.Taktika scénáristů o to že se příběch skutečně stal se vyplatila.Lidi se budou ještě více bát tajemného neznáma.Ponurá atmosféra tunelů tomu ještě přidává.A vrcholová scéna mutanta vylézajícího z vody tomu ještě přidává.U moc filmů sem se takhle nebál.Kdo hledá film na noční promítání doporučuju.10/10 ()

Tossico

Jako bavilo mě to, mám tenhle styl horrorů rád, ale ten konec mi přišel moc rychlej a nedokončenej což je škoda. Jinak hodnotím půl na půl, kdyby ten konec nebyl tak uspěchanej tak dám ai víc. ()