Reklama

Reklama

Epizody(1)

Diskuze

BaronMartin

BaronMartin (hodnocení, recenze)

Ratemus

Bez urážky, ale fakt mi přijde, že se jenom tvrdohlavě snažíš bránit svůj názor, tedy to, že Disney bude v Born Again ignorovat Netflix seriály, i když dostáváš tunu argumentů (a dost kvalitních) proti. V podstatě tvůj jediný argument, proč budou Defenders seriály ignorovány, tak je to, že na konci Echo řekli, že starostou musí být někdo neznámý, což je v rozporu s postavením Fiska v Daredevilovi. Tak jen, abychom si to ujasnili, tohle nikdy v Echo neřekli :D Když si pustíš tu scénu znovu, jediná pasáž, kde se mluví o tom, že by to měl být někdo neznámý, tak je v českých titulcích a dabingu. V originále reportér říká, že by to měl být „outsider“, tedy prostě někdo, kdo stojí mimo většinu a nikam nepatří. Spíše se tedy jedná o chybu českého překladu a není to žádný validní argument :D S informací, že Born Again bude respektovat původní Netflix seriály přišlo mnoho důvěrných zdrojů, navíc tomu vše naznačuje (přidání Netflix seriálů na MCU timeline, komentáře D'Onofria a režisérů (ano, můžeš říct, že to nejsou Marvel markeťáci, ale sakra, ti lidi na tom pracujou, kdo jinej to bude vědět líp), uniklé záběry ukazující logo z konce 3. série Daredevila nebo Matta mluvícího o postavě Misty Knight a návrat doslova všech klíčových postav Daredevila a jejich herců (jediná výjimka je Vanessa)). Doslova všechno naznačuje, že Disney to myslí vážně, a naopak vůbec nic nenaznačuje tomu, že by Netflix seriály neměly být canon. Je tak těžké prostě změnit názor? :D 

na příspěvěk reagoval Knowho, Bestfan112, Bestfan112, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

To ani já nečekám, já jen zatím nevěřím tomu že budou na Disney zohledněny zásadní události Netflixu....ale třeba se nakonec pletu 

na příspěvěk reagoval BaronMartin

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jej, tak to je pak hodně blbý. Ale neboj, věštit že se původní Netflix Marvel seriály vrátí na Netflix a dostanou pokračování tam,  fakt nebudu

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

Muse by měl být údajně hlavní padouch seriálu...o WT jsem taky četl....ty fotky na mě vyskočily dnes ráno...pěkný, Karen se prý objeví jen v pár dílech...zajímavé že o Punisherovi, Bullseyeovi a Karen se vždy píše že budou jen ve třech dílech....dílů by snad mělo být jen 13 nebo 14....vše samozřejmě nepotvrzené

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

SPOILER(Y) (?)

Gang is back together! 

Taky se na dalších fotkách objevuje dost nejspíš White Tiger a měla by to být teda mužská verze.

A ještě na jedny fotce jsou grafiti Kingpina na kterých je podpis ,,Muse"

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

Ale on to je cánon protože to museli zařadit do mcu timeline a říct že je to cánon, a aby to dokázali tak už teď jakože vysílají signálu tebou zmíněné podobné cedulky. Ale ono se to potvrdí až ve chvíli kdy se naváže na zásadní události z Netflixu které tak budou zásadní i pro celé MCu následně.. to že filmař a Vincent prohlásí jak to navazuje a že je to cánon pro mě osobně nic neznamená. V timeline je to z jasných důvodů.. nepřesvědčíš mě sorry. Mě přesvědčí až DD na Disney řekne že dvakrát porazil Fiska, proč Fisk po třetí sérii není ve vězení a je opět neznámou osobou, že elektra je mrtvá a Hand zničen daredevilem, JJ, fistem a lukem, přesvědčí mě až Punisher řekne že Billy Russo je mrtev, že má Fisk nevyřízené účty s Bullseyem a proč 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

Prosimtě tohle jsou takové malé důkazy jak moc je to canon a že to na sebe navazuje že to nemůžeš považovat za důležité. Důkazem bude zda zásadní události Netflixu budou zmíněný a budou mít vliv na nový seriál na Disney a ne že cedulka vypadá stejně nebo že ti tři jsou spolu...naopak to vypadá to to bude spojovat právě tuna absolutně nedůležitých pojítek. Už teď je spíš plno otazníků kolem Fiska, to opravdu zastíní nějakou podobnou cedulku 

na příspěvěk reagoval Knowho

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Na nových fotkách se objevují cedule Nelson, Murdock, Page a jedna z nich i hodně připomíná tu kterou používali Matt s Foggym ve druhý sérii (a na konci první). No nevím ale v komiksech moc tradiční nebylo že by byli všichni 3 ,,pravnici". Teda až na konec Netflix DD 😏

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

No možná až nyní kdy se zveřejňují podobnosti o seriálu. Podívej tohle očividně rozlouskneme až seriál bude venku...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

A napadlo že to tam prostě přidat museli aby je nějak začlenili do svého světa teď když seriály nejsou na Netflixu? Uvidíme jak moc prohlášení filmaře a Vincenta má váhu 

na příspěvěk reagoval Knowho

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mimochodem má se vrátit ten novinar co byl pak v DD šéf Karen (to jméno si teď nevzpomenu) takže Ben je fakt zbytecnej

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

Schválně, když se vrací Bullseye a je to všechno strašně promyšlený cánon, protože to prohlásil Vincent a jeden filmař seriálu, zda po Bullseyovi půjde Fisk. Přeci jen po závěru třetí série by to mělo být jasný. A člověče nedivil bych se, kdyby se v seriálu objevil Ben Ulrich. Nějaký novinář chybí..

Osobně bych uvítal kdyby se vrátila Dinah, na tu herečku se krásně kouká...

na příspěvěk reagoval Knowho, Knowho

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

Knowho

Pokud ti jde vyloženě o "oficiální" potvrzení, pak to odkud informace přišla, by ti právě jedno být nemělo. Za "oficiální" informaci se totiž dá považovat pouze taková zpráva, která je jednak dobře doložitelná. A druhak jejím zdrojem je pouze a jen studio samotné, nikdo jiný. Servery jako Deadline, Hollywood Reporter či Variety sice většinou fungují jako přímý tlumočníci toho co studia říkají, ale i u nich si musíš dávat pozor, odkud informaci berou, či jak jí pokládají (většinou daný článek obsahuje alespoň jednu přímou citaci od někoho ze studia). Proto, pokud se chceš ohánět tím, že je něco "ofiko" tak bys měl být schopen to i patřičně doložit.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

hele normálně se mi několikrát stalo, že bylo pod nějakým prohlášením napsáno Deadline, ale nakonec vyšlo najevo, že s tím Deadline vůbec nepřišel....no, kolem seriálu to vypadá že bude hodně drbů a prohlášení ještě...

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

včera

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Daredevil nabírá nové tvůrce

Daredevil nabírá nové tvůrce

29.10.2023

Nedávno vyšla zpráva, že Marvel kompletně překopává svoji televizní strategii a uchýlí se nyní k tradičnímu formátu pilotů, showrunnerů a tzv. writer’s room (menších skupinek scenáristů, kteří mají… (více)

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Reklama

Reklama