Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

vyfuk

Problémem je prostě to, že se omývá neustále to samé dokola. Trojka i dvojka kopírujou jedničku a s ní veškeré stereotypy a špatnosti. Celé dvě pokračování jsou postavené na tom, že beru to nejhorší a jediné co mě na jedničce štvalo a vyzdvihují to do nebe. Je to smutné. Hlavně kvůli tomu, že je celé přeafektované, smutné a neprofesionální. Camea známých hvězd sice funguje hezky, ale nic to nemění na tom, že film je natočen ukrutně špatně. ()

drackula

Na sérii Scream som vyrastal, ale napriek tomu, že boli moje obľúbené filmy, ďalej ako po Scream 2 som sa doteraz nedostal. Stačil krátky recap na YT a mohol som opäť vyzraziť do temných zákutí minulosti mestečka Woodsboro. A netrvalo to dlho a opäť ma svet okolo Sidney Prescott chytil. Samozrejme, film od svojho vzniku zostarol, ale stále dokázal zabaviť. Skvele prepojoval celý vybudovaný svet a keďže išlo o vrchol trilógie, búral všetko doteraz poznané. A čo je asi najdôležitejšie, nebral sa moc vážne a nebál sa urobiť si srandu sám zo seba. Kvalitatívne samozrejme najslabší diel trilógie, avšak dôstojné (dočasné) vyvrcholenie príbehu.  70% SkyShowtime ()

Death

Treti Vriskot je co do zapletky jeste stupidnejsi nez dil druhy. Serii Vriskotu sem nikdy nepovazoval za prilis povedenou, ale aspon prvni dil se mi docela libil a v ramci tohoto specifickeho "horor" zanru byl dokonce hodne nadprumerny. Pak se uz ale Wes Craven pustil do vareni nastavovane kase nevalne chuti. Zacala se objevovat sebeparodie, ktera graduje prave v poslednim dilu Scream serie. Ten je navic ze vsech 3 dilu nejmene originalni, napinavy, no zkratka je nejhorsi a jen potvrzuje pravidlo o sestupne tendenci pokracovani. Ale uz sem zazil i horsi "trojky". ()

jenik71

Na to, že jde už o třetí pokračování, to tak špatné není. Je to ale v podstatě stále to samé. Opět tajemný zabiják v masce, opět vystrašená Sidney i její přátelé a opět přibývají oběti. Proč tedy nevyždímat ještě nějaký ten dolárek na tržbách, když se schéma osvědčilo a penízky se ještě sypou ? ()

Fox85

Hodně špatné zakončení trilogie. Tam, kde jednička bavila zajímavým vrahem a finálním rozuzlením a tam, kde se dvojka snažila pokud možno nenásilně navázat, tak tam všude trojka prohrává na celé čáře. ()

solskjaer odpad!

Tak tohlë nechápu! Jak tohle mohlo získat v Cinemě 60 % ??? Chápete , že Cinema není časopis o filmech ale je to úplně regulerní rejžák na peníze?? Bez úplatku by přeci nemohl tento film dostat 60 % ? Nebo mám tak špatný vkus a Pánové recenzenti ze Cinemy tak dobrý a mají pravdu ?Ne, tohle fakt nepochopím ! Hrůza . ()

slovan1

Mělo by to vycházet, že čtyrře dám zase 4 hvězdy. Je to jako na houpačce ale prostřední díl se mi líbil zatím nejvíc. Zde přemrštěná délka největší problém. Ke konci mě to začinalo nudit. Vedlejší herci nesympatičtí. Přesto si to udržuje solidní "screamovský" nádech a to je bod nahoru. ()

sedm.1

Bohužel, třetí díl zcela jasně potvrdil nemilosrdně klesající kvalitu této série. Ze všeho nejvíce mě tu otravovala už až moc velká sebeparodie a zklamalo mě, že se o čistokrevný horor jedná snad už jen okrajově, spíš to celé sklouzlo k nevýrazně thrillerové povídačce. Navíc přibylo hodně opravdu nesympatických a vyloženě až trapných postav, jejichž hloupost hraničí už vážně se vším a ti přeživší, osvědčení hrdinové z předchozích Vřískotů na mě zase zapůsobili, jako by je to také už nebavilo. Jinak celá zápletka mi přišla vážně nudnějšího rázu a závěrečné rozuzlení je pak oproti předchozím dvoum dílům vyložně mizerné, bez pořádné gradace a šťávy. Ke všemu autoři začali šetřit i na krvi a vychytaném vyvražďování a ubylo i napětí a té klasické "Scream" atmosféry, takže vlastně musím toto třetí pokračování označit bohužel tak trochu za zbytečné, ale především i za nepovedené. A tak to přitom tou jedničkou parádně začalo :( . ()

Babous

O fous lepší než dvojka, ale na jedničku to zdaleka nemá... Líbily se mi narážky na slavné "trojky" a cameo Carrie Fisher (princezny Leiy) taky potěšilo. ()

SG-1

"Vadí mi, že musím umřít nahá. A vadí mi, že moje postava je tak pitomá, že nemá pistoli, i když jejího přítele někdo rozsekal. " -Sára- ()

BlackTom

"Ty tví hry na horor nemám moc ráda!" Ale ja áno, Wes, tak prečo?! Atmosféra prvých dielov je dávno preč a jediné, čo ma ako tak teší, je vývin Lievovej postavy z uväzneného "vraha" (1), po sláve bažiaceho čudáka (2), až na moderátora vlastnej talkshow (3), no aj tak mi scenárista moju radosť včas prekazil... Courtney Cox tu tentokrát predvádza svoju najhoršiu frizúru a Craven sa tiež veľmi nevyznamenal. Jeho nadšenie pre odkazy je však stále sympatické (uchopenie obete cez sklo ako vo Phantasm) a konečne mi dáva pocítiť, že nie je len režisér, ale aj veľký fanúšik hororu. Toho Jaya a Silent Boba si však mohol odpustiť... Čierny humor a originálna schéma (a motív) vrážd však vyťahujú Vreskot 3 z vĺn a vyšperkované scény (Randyho post mortem video) z neho dokonca robia navzdory nedokonalostiam celkom slušný film (nie však horor). A vykradnutie finálnej scény z Halloween: H20 je tak nádherne okaté, že sa musím len v dobrom pousmiať. Slabšie, ale súce. Teším sa na Vreskot 4. ()

Wicky

Třetí díl už je trochu modernější než předešlé dva díly.Akce tu furt je,Aj po třetí se bojím a po třetí to nezklamalo..60% ()

Ragdoll

Bez atmosféry, bez náboje, jako individuální snímek skutečně propadák. Ani v jednom momentě jsem nepocítil strach či napětí, všechno bylo až nechutně předvídatelné, dialogy toporné, herecké výkony nulové (Courteney měla zůstat v seriálovém odvětví, Přátelé jí byly ušité na míru). Stačila mi dobrá půlhodinka a balil jsem kufry. 15%. ()

BluT

Trojka pro mě byla velkým překvapením. Málokterá třetí část jakékoli série dokáže ještě nějak ohromit a Vřískot 3 se ve vtipných klišé a ohraných scénách přímo vyžíval, ale posunul je na takovou úroveň, že mě to bavilo. Chvílema jsem se o hlavní hrdiny docela bál, takže jsem se do filmu i celkem vžil. Navíc tam hrál kotel relativně známejch herců, takže to prostě nemohlo dopadnout špatně. 70% ()