Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

Flopik

Vreskot tri nám pekne zavŕšil pôvodnú trilógiu a aj keď neponúkol nič nové tak sa nato pozeralo dobre. Trojka Gale, fake Gale a Dewey bola na nezaplatenie, škoda že nemali ešte viac priestoru. Vraždy dosť slabé a na mňa veľmi málinko krvavé. Finále fajn. ()

Berry

Třetí (a doufám, že poslední) díl se mi zdál sice o tochu lepší než dvojka, ale ani tak zůstávám u hodně nízkého hodnocení. Pár vražd sice bylo trochu (ale opravdu jenom trochu) působivých, ale celému filmu prostě chyběl příběh. Všechno to vypadalo jako několik trapných, se sebou nesovysejících, klipů. Takže výsledek je spíš k zasmání... ()

Gastovski

Jednička je dobrá, ale asi nejlepší (zatím) je podle mě právě třetí díl. Asi také proto, že dokonale ukojil můj smysl pro humor. To nebyl horor, ale komedie. Asi to nebyl záměr, ale fungovalo to skvěle. Starejm pardum z předchozích dílů to pořád šlape a nějaká ta hláška či scéna, kde mi hrozilo úmrtí smíchy, tu byla. A velmi potěšila cameo rolička Jaye a Silent Boba. ()

KOZEL84

Ani trojec nezklame,když člověk hovno čeká.Pořád zábavné a kdo vraždí je celkem buřt.A narozdíl od prvních dvou je tu i jedna děsivá scéna.Nebodalo podruhýkrát. ()

RedHot

Oproti jiným dílům Vřískotu se až o takový propadák nejedná, například závěrečná honička v domě je až do naprosto zbytečného odmaskování vraha velmi napínavá. Každý díl zkrátka přináší něco nového. ()

KosiR_ksr

Zase pár dobrých narážek na jiné filmy, žánr, trilogie a Vřískot sám. Také pár dobrých a vtipných nápadů se ve filmu najde a slušný závěr s nadčlověkem. Překvapujeme mě, že jsem trojku dosud ještě neviděl. Předchozí dva díly nepředčí, ale pořád jde o nadprůměrný horor. ()

Matli

Další Vřískot se táhne v podobném stylu jako dvojka z čehož se už stává průměr. Nečekané odhalení na konci kdo je vrah je spíše samozřejmostí než kladnou vlastností filmu. 60% ()

Aurus

Já fakt nechápu hejt na tenhle skvělej film. Atmosféra je podle mě v tomto díle nejlepší a nejděsivější z celé Vřískot série. Postavy jsou lepší a sympatičtější než ve Vřískotu 1 a 2. Hudba je fantastická. Film si 53% nezaslouží, zaslouží si 90%. Za mě 9,5/10. ()

Tequila

Oproti vynikajícím předchůdcům je trojka zklamáním. Nedostává se jí v dostatečné míře potřebného nadhledu, nepřináší nic nového a některá "překvapivá" odhalení jsou spíš k pláči ("Pro případ, že umřu, jsem vám tu nechal kazetu, ve které vám vysvětlím, jak přežít třetí díl..." Co to má sakra bejt?!!). ()

Vodny

Třetí a závěrečný díl je podle mého nejslabší. Všechno co jste viděli v předchozích dvou filmech uvidíte i zde, pouze v jiném prostžedí a s menší dávkou atmosféry. Není to špatný film, ale už víte co kde, kdy a jak čekat. Prostě slušné klišé. ()

SidneyP

Bohužel, trojka je tak nelogická a směšná, až se mi na to v některých chvílích vůbec nechtělo dívat. Taky to dost posralo to, že už to přestal být teenagerovský horor. A hlavně, ten nejdůležitější fakt... Nepsal to Williamson, ale nějakej Kruger (který mimochodem napsal druhý díl Transformers - teď už víme, proč stojí za hovno oproti dílu prvnímu). Ono, mně by nevadilo, kdyby to psal někdo jinej (kdyby to bylo dobrý), ale ta absence toho Williamsona tam fakt šla cítit. Škoda, tenhle film je naprosto ztracená šance. A mohlo jít o tak dobrý závěr trilogie. 45%. ()

Heroine

Tak tady už je to trošku slabší než předchozí díly. Vlastně to chce v "dnešní" době docela slušnou odvahu natočit třetí díl hororu. Já se ale stejně bavila, už jenom tím že se tam objevují hororoví klasici jako Henriksen, nebo celým Randyho zhodnocením hororových pravidel (která až neuvěřitelně platí). ()

Raziel_cz

Třetí Vřískot je asi tak na úrovni dvojky, čili též úžasné jedničce nesahá ani po kotníky. Tři hvězdičky dávám snad jen kvůli názvu a těm pár víceméně vtipným odkazům na jiné filmy, vyložte si je ale spíš jako dvě a půl. ()

GOREGASM

Ve vší úctě k Wesi Cravenovi tak u Screamů platí premise, že čím vyšší číslovka v názvu, tím větší blbost. I když... dvojce jsem dal 60%, takže blbost spíše kolísá, aby to vyznělo spravedlivě. Jestli má jít o parodii žánru, tak jsem buď mimo žánrovou mísu, nebo mě opustil smysl pro (h)umor. Nicméně obodvojí kategoricky odmítám, takže raději zopakuji, že Scream 3 je jedna velká blbost, kterou zachraňuje jen a jen chemie mezi Arquette-Cox tandemem a pár povedených narážek na filmový byznys. Zabiják s protáhlou maskou mezi druhým a třetím dílem prodělal znovu lobotomii a jeho chování působí opět patřičně retardovaně, což krásně kontrastuje z jeho geniálního citu být vždy překvapivě tam, kde se pokud nedokáže levitovat, prakticky dostat nemohl, ale v tom asi bude ta parodie, kterou jsem neuchopil. Tak, či onak jde o efektivní munici pro všechny, kteří považují horory za jedno velké bullshit universum. 20% ()