Reklama

Reklama

Leatherface - zrození

  • USA Leatherface (více)
Trailer 1

Film předchází událostem původního snímku Texaský masakr motorovou pilou (1974) a přiblíží nám zrod legendárního masového vraha, známého jako Leatherface (Kožená tvář). Dospívající Leatherface uteče z psychiatrické léčebny spolu se třemi dalšími pacienty a unese mladou zdravotní sestru. Na stopě je jim však muž zákona toužící po pomstě. (Spidey3)

(více)

Diskuze

ColorkaX

ColorkaX (hodnocení, recenze)

Film mi nejde ohodnotit . Musím říct že předešlé verze se mě líbili více. Po filmové stránce v pořádku a zvuk v pohodě, ale prostě něco mi tam chybělo . Nevím no, moc s tím spokojená nejsem . Čekala jsem více. Na jedno podívání ok .

God Thor

God Thor (hodnocení, recenze)

Videl som všetky okrem 4 a nerozumiem prečo 2 a 3 maju také zle hodnotenie dosť som sa zabavil pri nich 2 čista uchylnost a hlavne v 3 to malé dievča tak za jednu hviezdičku navyše. A co sa tyká Leatherface tak keby bol cely film na urovni ako posledná tretina filmu tak by sa mohol porovnavat s originálom akurát ze prve dve tretiny som mal pocit ze pozeram slabši remake Devil Rejects. Mozem to zhodnotiť takto 1,3,2, 2003 , 2006, 2017, 2013 a ten 1994 si premyslím či si pozriem :D

na příspěvěk reagoval Žralok, martinbucek

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

God Thor

Stačí ti vidět originál, jeho pokračování, pak ten remake z r. 2003 a možná Počátek (i když tam už je to tak trochu na vlastní nebezpečí). Zbytek je shit :-)

gein

gein (hodnocení, recenze)

jinak jak píše martinbucek ty filmy jsou pokaždy jina verze

gein

gein (hodnocení, recenze)

God Thor

asi tak a ty jeho jmena byli taky jiny ale myslim že ve verzi 1974 to byl Sawyer ve dvojce z roku 1986 se koženak jmenoval Bubba Sawyer jelikož tam hral i Dreyton Sawyer z prvni verze.Ve třetí verzi se jmenoval Junior Sawyer a protože v uvodu filmu zminujou jmeno Sawyer ,myslim že to byl on a ve verzi z roku 1994 mu prostě řikali koženak a byl vedlejši postava ta hlavni se jmenoval Vilmer ale příjmení nevim.Remake tam se jmenoval Thomas Braun Hewitt a v počatku z roku 2006 tež ,no a ve 3d to byl opět Jed Sawyer a Leatherface 2017 taky.Tak asi tak

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

God Thor

tie filmy na seba nenadvezuju vsetky, povodne 4 + 3d su jedna seria, reeboot dva filmy su druha, takze ak pojdes povodne 4, potom 3d, a potom novy diel, aspon nebudes mat nic vyspoilerovane ak su tam zabery zo starych dielov, aj ked je to prequell....ale chronologicky by to malo ist, 2017, 1974-1994, 2013

God Thor

God Thor (hodnocení, recenze)

Viete poradit ako najlepsie chronologicky si pozriet celu seriu? mam v tom chaos teraz raz to bola rodina Hewitoa teraz Sawyerova dokonca aj dve mena mal Jed a Bubba tak mam v tom uplny bordel :D

na příspěvěk reagoval martinbucek, gein, Pítrs85

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

gein

Dulezity je tvuj nazor. Na jine se neohlizej. Nema cenu resit film jestli ma 80% nebo 20%. Zalezi na tobe, 100 lidi 100 chuti, nikdy se hodnoceni nemuze zamlouvat vsem lidem.

na příspěvěk reagoval gein

gein

gein (hodnocení, recenze)

Bloody13

nic se neděje jen mě mrzi že si myslim že hodně filmu by si tady zasloužilo mnohem lepši hodnoceni ,ale je muj nazor .nechces mi poradit nějakou dobrou buranskou vyvraždovačku tak z 80s

na příspěvěk reagoval Pilda17

gein

gein (hodnocení, recenze)

Bloody13

všem ne když nejsem spokojen tak nehodnotim .Víš ja sem přesvědčen ,že nemužu dat třeba tři nebo odpad ,protože i když je to  sračka tak to třeba dělal s laskou a pak prijdu a napalim tomu odpad to bych nemohl v noci spat a mě stači ke stesti malo takže když se mi to libí dam pět jinak na to seru,a díky tvojemu profilu sem si taky rozšířil obzory 

na příspěvěk reagoval Bloody13

gein

gein (hodnocení, recenze)

mzss1

je to jiny,ale mě se to libilo hodně tak že aš to pujde jasnych pět hvězd jinak nehodnotim ,bud pět nebo nic

na příspěvěk reagoval Bloody13

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

gein

Já se na to tak za hodku dvě vrhnu. Mě bavili Masakry z r.2003 a 2006. :) Tak snad bude tohle aspoň na 4*. :)

na příspěvěk reagoval gein

gein

gein (hodnocení, recenze)

mzss1

to je dobře,tak hlavně že to jde a mužeš si to v klidu skouknout.ty voe to hodnoceni jde pěkně do sraček a mě to pořad nejde hodnotit.Sloupec na hvězdičky je asi na dovoleny píči

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

gein

Záhada v mém špičkovém počítači. Na tabletu a notasu to fachá parádně. :)))

na příspěvěk reagoval gein

Reklama

Reklama